Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пушите ли в колата и колко? Не ви ли е гадно?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пушите ли в колата и колко? Не ви ли е гадно?

    Аз лично не пуша въобще и много мразя като дам ключа на охраната в офиса да влизат, за да я преместят с цигара. Винаги ги усещам П.С. Nino, ти по колко изпушваш :D

    #2
    Аз пуша кат’ комин, ама в колата не пуша!!! Много мразя в кола да мирише на ГИРИЗ!
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      rustson написа:
      Аз пуша кат’ комин, ама в колата не пуша!!! Много мразя в кола да мирише на ГИРИЗ!
      ти пък кога пропуши

      Коментар


        #4
        doofiat написа:
        rustson написа:
        Аз пуша кат’ комин, ама в колата не пуша!!! Много мразя в кола да мирише на ГИРИЗ!
        ти пък кога пропуши
        Е как ве пафкам си редовно!
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          Като пушех (от една година и 4 месеца не пуша), пушех навсякъде, АМА НАВСЯКЪДЕ! Никой не можеше да ме спре! Сега пък се усещам, че гледам накриво хората които пушат. :D
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            И аз пуша, но в кола /дори и чужда/ и в къщи НЕ /само на терасата може /!
            BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
            Среден разход на газ

            Коментар


              #7
              Аз пуша в колата, но задължително в движение и на отворен прозорец. Колко често-пуша когато ми се припуши! Не позвам пепелника (чисто нов си е), а празни кутии от цигари, които изхвърлям чат-пат. Така в колата ми изобщо не мирише на цигари. В къщи си пуша на абсорбатора в кухнята.
              Fiat Stilo 1.8 16V

              Коментар


                #8
                От две години вече не пуша, но когато пушех най-приятно ми беше на дълъг път да си взена кафе и безалкохолнио и да изпуша 2-3 цигари, така беа да се усетя изминавах около 60-70км по магистралата. Сега не давам в нуикоя от колите ми да се пуши и ако хвана някой да ми е пушил в тях повече не му давам ключовете.
                BRAVA 1,4 12V
                Nissan Navara

                Коментар


                  #9
                  не давам да се пуши в колатасъс съвсем малки изключенияпреди колата е била на пушач и смърдеше ужасноно вече е добре
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    В колата пуша само като сам на дълъг път ! Респективно и разрешавам на хоратата , които возя да пушат като сме тръгнали някаде по-надалече ..... иначе за кратки разкарвания из София нито аз , нито спътниците ми пушим в моята кола
                    Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
                    Polo 1.0, юли 1997г.

                    Коментар


                      #11
                      Първата ми работа като изляза от портала на фабриката е да извадя една цигарка и да си я запаля с кеф (все пак се работи с масла, бензини и нефтопродукти, така че вътре е малко забранено). В колата се пуши и то редовно. Жената и тя пуши, колежките които возя и те. Вече не ми пука на кво мирише, имам си ароматизатор. Няма да си моря душичката де. Каквото ми душа сака това правя.
                      Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
                      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
                      Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

                      Коментар


                        #12
                        Не знам субективно ли е - ама като седна в колата и ми се припушва. В интерес на истината в работата пушим навън, в къщи на терасата или на абсорбера (в краен случай) ама в колата не мога да се сдържа. Не съм забелязал колата да ми мирише лошо от това че пуша там. Като сме с малкия обаче - не пуша никъде.
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          Абсурд.. даже има едно веещо се знакче: "Забранено пушенето!"
                          FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                          Коментар


                            #14
                            Аз си пуша, и то с кеф. Не съм забелязала да мирише, имам си Амби Пур! :D
                            Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                            www.fiat-bg.org/forum

                            Коментар


                              #15
                              пушене

                              аз не пуша /мама едно време не ми даваше а и не съм опитвал преди / :P и жената не пуши и в колата не се пуши е ако се качи някой приятел немога да му забрана
                              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                              Коментар

                              Working...
                              X