Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Носете си средство за защита в колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Ами пак мисля че няма смисал, може да опиташ избягаш, срамно несрамно, по-добре от колкото да лежиш някой я за счупена глава я за нещо по-сериозно, не че не са ми вадили 3 пъти пистолети, махали са ми бухалки и палки, ама до бой не се е стигало, може пък да не съм ги ядосвал достатъчно. Все си мисля, че са много малко тея дето скачат на бой за нищо.И не на последно място, все пак ги виждаш кои са, с каква кола са, с какъв номер е колата, дори и да ядеш бой, винаги можеш да си го върнеш тъпкано

    Коментар


      #62
      mnpenchev написа:
      Ами пак мисля че няма смисал, може да опиташ избягаш, срамно несрамно, по-добре от колкото да лежиш някой я за счупена глава я за нещо по-сериозно, не че не са ми вадили 3 пъти пистолети, махали са ми бухалки и палки, ама до бой не се е стигало, може пък да не съм ги ядосвал достатъчно. Все си мисля, че са много малко тея дето скачат на бой за нищо.И не на последно място, все пак ги виждаш кои са, с каква кола са, с какъв номер е колата, дори и да ядеш бой, винаги можеш да си го върнеш тъпкано
      Особено в малък град, като Бургас...Аз само искам да попитам нужно ли е да се стига до такива мерки..? Ако се внимава малко повече няма да се стига до такива инциденти, аз лично също съм правил луди маневри и т.н., изпреварвал съм опасно, но винаги след това се извинявам на другите, като му махна с ръка и му пусна аварийки, но също така гледам винаги да пускам пешеходци и да давам предимство някой, като се вкл. в движението, и примерно вчера пуснах една маршрутка да се престой пред мен на НХК-то, понеже в момента едната лента е в ремонт, и аз му пристветнах да мине, и първо шофьора ми махна с ръка и след това, като се престрой пред мен ми пусна и аварийки, и нали знаете какво е чувстовото..? :D Ако бъдем малко по-толерантни на пътя ще се оправят нещатата, не е нужно всеки път да се стига до бой и излизанки от колата..Поздрави.
      Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

      ...E90..incoming..!!

      Коментар


        #63
        Ами да, нищо не пречи ако сгафиш нещо да се извиниш и да се разберете по човешки, то че има и тиквеници, дето само бои ги оправя има, ама те са рядкост.

        Коментар


          #64
          Аз имах спречкване с един тип с еднo audi R8... дето ме засече и аз понеже го напусвах той намали.... застана до мене с колата... ( това става със скорост близо 70км.) Пича извади една метална тръба от вратата и ми разби страничното огледало.... от тогава си носа един тръбен ключ и невропаралитичен газ в колата.... Да се надяваме че няма да ми потрябват
          Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

          Коментар


            #65
            shikito написа:
            Аз имах спречкване с един тип с еднo audi R8... дето ме засече и аз понеже го напусвах той намали.... застана до мене с колата... ( това става със скорост близо 70км.) Пича извади една метална тръба от вратата и ми разби страничното огледало.... от тогава си носа един тръбен ключ и невропаралитичен газ в колата.... Да се надяваме че няма да ми потрябват
            Баси изрода,тоя ако ми направи така не ми дреме за мутра ли се има за кво се има ама ше му насеча колата и краката му насред улицата
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #66
              АЗ пък си имам брадва,ползвам е само,когато ходя за риба.Дано не ми потрябва за друго.
              ex. punto elx 1.2i
              Lancia Libra 1.6

              Коментар


                #67
                shikito написа:
                Аз имах спречкване с един тип с еднo audi R8... дето ме засече и аз понеже го напусвах той намали.... застана до мене с колата... ( това става със скорост близо 70км.) Пича извади една метална тръба от вратата и ми разби страничното огледало.... от тогава си носа един тръбен ключ и невропаралитичен газ в колата.... Да се надяваме че няма да ми потрябват
                Нещо не разбрах тука, ама карай, ти жалба подаде ли после, и викаш пича с ЕрОсмицата вади тръба от вратата и прас ? рибешка опашка нещо не пробва ли да го вкараш в храстите Карайте си кротко колите и не се замесвайте в проблематики, че си скъсявате живота за глупости.

                Коментар


                  #68
                  Добре е комфликтите да се избягват в ранна фаза. Да не се кара опасно и предизвикателно. Ако някой те засече или ти отнеме предимство или те накара да спреш за да не се размаже при изпреварване. Да не се подсвирва и ръкомаха за щяло и нещяло. Иначе - да хора всякакви. Като чета, гледам и слушам направо се плаша. То ако всеки си носи оръжие за защита се чудя защо стават инцидентите...
                  Fiat Punto 1.7TD

                  Коментар


                    #69
                    а на мене, най ми е странно, тежковъоръжените колеги, като ходят пеша, к’во арсеналите в раници ли си ги носят. щото то и като ходиш пеша, кой ли не те псува, налита, винаги може някой да ти скочи и т.н.
                    Fiat Punto S55 1.1
                    Fiat Forever!

                    Коментар


                      #70
                      Punto_S написа:
                      а на мене, най ми е странно, тежковъоръжените колеги, като ходят пеша, к’во арсеналите в раници ли си ги носят. щото то и като ходиш пеша, кой ли не те псува, налита, винаги може някой да ти скочи и т.н.
                      На кръста, в кобур!
                      Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

                      Коментар


                        #71
                        До скоро си возех газовия пистолет в колата,на взе ,че раждяса!!!!Турска му работа!!Сега съм с голи ръце!!

                        Коментар

                        Working...
                        X