Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ниски цени на Bravo HGT ?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ниски цени на Bravo HGT ?!

    http://mobile.de/SIDtMqtTwvo96pX7QA7...1111240427687& http://mobile.de/SIDtMqtTwvo96pX7QA7...1111239241482& http://mobile.de/SIDtMqtTwvo96pX7QA7...1111232477564& http://mobile.de/SIDtMqtTwvo96pX7QA7...11228497982&И дори новото HGT на добра цена! http://mobile.de/SIDtMqtTwvo96pX7QA7...240022776&Та искам да попитам след като в БГ цените им са малко повече от двойни, значи ли това, че ако тръгнеш да си купуваш от Германия Бравото ще е в същото техническо състояние, каквито са и тука по автокъщите?Все си мисля, че отговора е ДА...Цената ще бъде с 400лв отгоре(като сметнем всички такси), като не броим бензина до и от Германия.Май пак ще излезе по-евтино? Yellow_Flash_Colorz_PDT_35
    Bravo(TM) HGT

    #2
    като гледам си избрал "Най-добрите" :D:D:D:D:DПо-добре гледай да няма думите "defekt" и "shaden" ... едната като гледам не и работи сервото или хидравлика ли какво беше ... просто всяко има проблем ... мисля, че си сгрешил колите

    Коментар


      #3
      kiler_4o написа:
      като гледам си избрал "Най-добрите" :D:D:D:D:DПо-добре гледай да няма думите "defekt" и "shaden" ... едната като гледам не и работи сервото или хидравлика ли какво беше ... просто всяко има проблем ... мисля, че си сгрешил колите
      Аз само давам примери. Въобще не съм тръгнал по снимки :D Иначе ще се отнася до дефектите - има някакви, не може без хич на тази цена. Важното е да няма MOTOR-KAPUT
      Bravo(TM) HGT

      Коментар


        #4
        VeSSkO написа:
        kiler_4o написа:
        като гледам си избрал "Най-добрите" :D:D:D:D:DПо-добре гледай да няма думите "defekt" и "shaden" ... едната като гледам не и работи сервото или хидравлика ли какво беше ... просто всяко има проблем ... мисля, че си сгрешил колите
        Аз само давам примери. Въобще не съм тръгнал по снимки :D Иначе ще се отнася до дефектите - има някакви, не може без хич на тази цена. Важното е да няма MOTOR-KAPUT
        или Motor-Schaden ... горе съм объркал правописа Ами там ли ще я ремонтираш или ще я докараш с нещо ? Автовоз например ? Понеже ако излиза до 4-5000 лв всичко с ремонта бих си купил една бегачка :P Но може би купе ...

        Коментар


          #5
          Що се занимаваш с глупости, ша ми ходиш чак в германия, а и като гледам тея цени от по 2000 евро ти как смяташ че ще ти легне докато и сложиш номерата. Я скиваи тази стои на съседната улица, жестока е , не и правя реклама просто колата е много подържана и няма за кво да и се хванеш а и цената и вече е доста по добра от колкото беше.http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...030&f1=details
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #6
            Slavi_Lancia написа:
            Що се занимаваш с глупости, ша ми ходиш чак в германия, а и като гледам тея цени от по 2000 евро ти как смяташ че ще ти легне докато и сложиш номерата. Я скиваи тази стои на съседната улица, жестока е , не и правя реклама просто колата е много подържана и няма за кво да и се хванеш а и цената и вече е доста по добра от колкото беше.http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...030&f1=details
            Не ... аз въобще не съм тръгнал за кола от чужбина, напротив - обратно. Това браво, което ми показа изглежда добре и съм го гледал като обява, но малко нереално ни се струва - обявено е за новия мотор 155, а е 96 година. Това ме кара да си мисля, че е стария мотор
            Bravo(TM) HGT

            Коментар


              #7
              VeSSkO написа:
              Не ... аз въобще не съм тръгнал за кола от чужбина, напротив - обратно. Това браво, което ми показа изглежда добре и съм го гледал като обява, но малко нереално ни се струва - обявено е за новия мотор 155, а е 96 година. Това ме кара да си мисля, че е стария мотор
              А аз като го гледам имам чувството, че е смазано от каране. То едва ли има HGT, което да не е смазано от каране с тия 150 коня под капака! Направо ти се чудя що си продаде онова красиво 1.4 12VТука само шлюпки от слънчогледови семки липсват:

              Коментар


                #8
                Ниската цена идва от високата поддръжка.

                Коментар


                  #9
                  горе на снимката е 147 кс мотор! а цените вече и там и тук се изравняват.. там са по 2к евро, тук по 5к лв., сами си правете сметката!
                  "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                  Коментар


                    #10
                    Тук все още трудно ще намериш 147кс за 5000лв.
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      #11
                      Колеги колата не е смазана от каране! Просто трябва да се види. като се има предвид какъв съм педант на тема хубаво кола и колко трудно ми харесва кола, е тая е една от малкото които ми хареса , ама тогава тоя се изхвърли с една цена маи от 6700, и направо ме уби. А преди няколко дена я гледам в мобилето на 5500 ама вече е късно имам си 1.6 16В пък и тази не е за моя джоб. Колата наистина е хубава които я види и е сериозен няма начин да не му хареса!
                      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                      Коментар


                        #12
                        wwweb написа:
                        VeSSkO написа:
                        Не ... аз въобще не съм тръгнал за кола от чужбина, напротив - обратно. Това браво, което ми показа изглежда добре и съм го гледал като обява, но малко нереално ни се струва - обявено е за новия мотор 155, а е 96 година. Това ме кара да си мисля, че е стария мотор
                        А аз като го гледам имам чувството, че е смазано от каране. То едва ли има HGT, което да не е смазано от каране с тия 150 коня под капака! Направо ти се чудя що си продаде онова красиво 1.4 12VТука само шлюпки от слънчогледови семки липсват:
                        Как разбра от снимката, че е смазано от каране? Просто човека не си е играл да го мие за снимката(за разлика от тези на Горубляне, които едва ли не блясък изкарват на мотора)Ако няма някой технически дефект си струва според мене.Единственото, което за момента ме спира от избор на HGT на този етап е скъпата подръжка. От едната страна на кантара е ремъка, за който трябва да дам към 400лв. например, а от другата - невероятния звук от 20V мотора
                        Bravo(TM) HGT

                        Коментар


                          #13
                          това ХГТ изглежда много добро и даже е в +, че не е мит мотора, ще се види има ли течове от масло - кожата изглежда като нова, но е шита допълнително(разбличава се от вратите, няма Аърбег, което е ясно защо ) но, коя кола не е удряна, важното е да е направена хубаво пп може ли един тъп въпрос, ХГТ - 5 цилиндрово ли е или със 5 клапана на цилиндър като преброих гърбиците май си отговорих - 5 цилиндъра преброих :D
                          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                          e30 forever!

                          Коментар


                            #14
                            VeSSkO написа:
                            Ако няма някой технически дефект си струва според мене.Единственото, което за момента ме спира от избор на HGT на този етап е скъпата подръжка. От едната страна на кантара е ремъка, за който трябва да дам към 400лв. например, а от другата - невероятния звук от 20V мотора
                            Веско, ти какво ще го правиш тоя ремък За 400лв. ще смениш и ремъка, и трите ролки, пък може и за някое филтърче да останат мангизи и после няма да пипаш ремъка поне 40’000-50’000км, което реално погледнато могат да бъдат цели две години А техническия дефект на тази кола тепърва предстои да се покаже, освен ако не е сменена/ремонтирана скоростната кутия на 120’000км., което жестоко ме съмнява
                            BEX---GT---TDi написа:
                            пп може ли един тъп въпрос, ХГТ - 5 цилиндрово ли е или със 5 клапана на цилиндър като преброих гърбиците май си отговорих - 5 цилиндъра преброих :D
                            5 цилиндъра е От личен опит мога да ви кажа - ако си мислите, че за под 5000-5500лв. ще намерите читаво "BravoHGT", жестоко се лъжете

                            Коментар


                              #15
                              абе 100 % не си купувай ХГТ от България !! Освен ако не реша да продам мойто Не е капризна кола ,но трябва да избереш читаво ,в германия и то с някой ,който много разбира !Има си специфични неща !може да попиташ hit-ko за съвет ,а и при него перфектно ще обслужиш колата !!Не му се плаши на тоя ремък толкова !
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар

                              Working...
                              X