Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да "скачам" ли ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да "скачам" ли ?

    Колеги от както видях тая кола сън не ме лови... струва 5800 EUR в Германия, произведена е 2000 година.Немеца ме бомбандира всеки ден с нови снимки, твърди че колата има добра сервизна история и е на 13000 километра.Според новите правила би трябвало да ида там да си я купя и с немските номера директно в БГ има TUV до 09/07 и да си я докарам .Вижте само как изглежда двигателя не вярвам там немеца га го е мил като тука на Горубляне...Какво мислите по въпроса?
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    #2
    колата изглежда много добре... :D ти трябва сам да си решиш, ако чувстваш, че така трябва, ако те влече - действай успех
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      Mercedes E200 coupe

      Коментар


        #4
        Преди седмица-две заздадох същият въпрос в Ланча клуба. Казаха да не се хващам за Ланча Либра, щото била кофти за поддръжка. Бях намерил една на Горубляне -12800 и искаха 2.4 JTD 140кс. Ето, виж и темата как се развиhttp://www.lancia-bg.com/forum/viewt...light=Тази, дето ми я предлагаха беше 2001. Седнах в нея, запалих я-страхотна кола! В багажника има BOSE 20см бас, фабрично монтиран и 17-ки елепси във вратите на същата марка..страшна е.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          На външен вид колата е кукла , много добър избор
          Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
          Polo 1.0, юли 1997г.

          Коментар


            #6
            Обаче тия 13000 дето си написал забрави! колата е поне на 150 000

            Коментар


              #7
              Леле, тая кола е някакъв космос Обаче, ми се струва че не е популярна и от там е вероятно обслужването му в България да е затруднено!
              FIAT Brava 1.4 12V, FIAT Punto 1.7 TD
              FIAT Stilo 1.9 Jtd, FIAT Brava 1.2 16V CNG
              FIAT Stilo 1.2 16V LPG

              Коментар


                #8
                Май трябва да припомня постта си от 6 януари! Ето го:
                Nino написа:
                zgabrovski написа:
                Ами аз сега си говоря с двама на които взех телефоните от сайта. Е не точно аз а един колега който говори "фашистки". На единя обаче името му много турско звучеше и ми намириса на джамбазин въпреки че твърдеше че е първи собственик на колата.Другия каза "давай 500 евро предплата и идвай да я взимаш"... Става въпрос за Ланча Либра, 2001 година, обявена е на цена от 5900 Евро. Това което ме привлича е че немците са педанти и си гледат колите има TUV сервизни книжки и прочие...
                Здравко, не знам... това е цената на Фиат Пунто като моето 2001-2003г, което видях в поне 5-6 автокъщи в Милано и Бергамо тази Коледа!Не е правописна грешка, 5900 евро!Внимавай! Либрите тези години, читавите почваха от 9000 евро нагоре. Вярно, всичките коли ги даваха с 1-2 годишна гаранция.Но и по списанийцата им, които бяха безплатни във всяка бензиностанция, цените не бяха по-ниски.Коли под 2000-99 година почти нямат.Браво/Брава е по-малко срещана от хита им Фиат-Панда стария модел.... много го карат.А любимите ни Браво и Брава са експлоатирани повече от мароканци и негри!Ся да не ми се разсърдите, това съм видял!
                Според мен всякакви "резки движения" сега са малко прибързани! 2001 си е ДОСТА СТАРА КОЛА ЗА ТЕБ!!!! Аз поне така мисля! Не знам, но мисля, че вече е време БЪЛГАРИНЪТ да почне да променя и разбива някои МИТОВЕ за себе си и ПОСЛОВИЧНАТА КОРЕКТНОСТ на западняка, в частност германеца! Дано само не стане на твой/мой или на форумен човек гръб!Ето ти един добър сайт.. порови се още малко: http://www.webmobil24.com/katalog/bu/31636044Да,там съм си гледал едно СУЗУКИ ИГНИС/SUBARU JUSTY, това е машинката за моите потребности / но не и възможности/ в момента.. ти ще обърнеш на началната страница!Успех!
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  Много, много добре изглежда!За километрите колегата е прав - вероятност да е на толкова има, но и според мен клони към нула.Много ми допада но проучи добре дали не е някоя лимонка, я като подръжка, я за някакви грижи които има модела.Аз за съжаление не мога да помогна с мнение по тези въпроси, изобщо не познавам модела.Само мога да кажа че за тази цена предложението е много примамливо.И естествено ако "скочиш" - ще отидеш да си я видиш?
                  I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                  Коментар


                    #10
                    Re: Да "скачам" ли ?

                    zgabrovski написа:
                    Колеги от както видях тая кола сън не ме лови... струва 5800 EUR в Германия, произведена е 2000 година.Немеца ме бомбандира всеки ден с нови снимки, твърди че колата има добра сервизна история и е на 13000 километра.Според новите правила би трябвало да ида там да си я купя и с немските номера директно в БГ има TUV до 09/07 и да си я докарам .Вижте само как изглежда двигателя не вярвам там немеца га го е мил като тука на Горубляне...Какво мислите по въпроса?
                    Колата, като модел и обурудване е невероятна! Аз се чудя от Ланчия какво не и харесват, когато всичко / мотори, ходова част / е Фиат и е популярно и вече изпитано! Мотора е 155кс както на Капа, Браво, Марея - много надежден... В събота, обслужвахме една Либра, 2.4JTD, сребрист металик - направо очите ми останаха.... при това съм виждал и Пасат :D но в Либрата се влюбваш от пръв поглед!

                    Коментар


                      #11
                      колега ей това е отговорът на въороса ти Да скачам ли ? http://vbox7.com/play:3c0b0568

                      Коментар


                        #12
                        Тук за мен определящото е че продавача е частно лице а не някоя автокъща колата си е движение с всички документи.Цената и ще се оскъпи само с цената на билета до там и обратното каране до тук (бензин).На фона на либрите които съм гледал тука в БГ тая е като нова.
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                        http://forum.fiat-bg.org

                        Коментар


                          #13
                          За предимно градско каране, няма ли да ти се види нанагорно с бензина. Може би сутрин бордкомпа ще изписва 20 л/100 км. Поне според мен е грешота този двигател да се кара на газ/метан.И на мен ми се вижда много малко тези километри.Пита ли го защо я продава?

                          Коментар


                            #14
                            попитай при застрахователите приблизително каква е оценкатасигурно ще е достаданъка е ясенспоред мен данък, каско, гориво - доста парички ще са
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #15
                              ...

                              Коментар

                              Working...
                              X