Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2000 мнения от април до сега

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    2000 мнения от април до сега

    Е кога съм ги изговорил тия минути , може ли такова нещо тц тц тц.Искам разпечатка иначе няма да си платя

    #2
    Re: 2000 мнения от април до сега

    doofiat написа:
    Е кога съм ги изговорил тия минути , може ли такова нещо тц тц тц.Искам разпечатка иначе няма да си платя
    Ще си платиш и още как! Може би над 1500 от тях са ти през работно време... Ту би континю...Мей би...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Re: 2000 мнения от април до сега

      doofiat написа:
      Е кога съм ги изговорил тия минути , може ли такова нещо тц тц тц.Искам разпечатка иначе няма да си платя
      Бе трея пусна едно "мейлче" с профила ти на К.Колчев! Щи се види тесна "Еланката"!!!
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Re: 2000 мнения от април до сега

        Nino написа:
        doofiat написа:
        Е кога съм ги изговорил тия минути , може ли такова нещо тц тц тц.Искам разпечатка иначе няма да си платя
        Бе трея пусна едно "мейлче" с профила ти на ..........! Щи се види тесна "..........."!!!
        Ама аз си бачкам. Свършвам си задачките и влизам за малко и така. Имало дни, в които не влизам от много работа :D
        Ще си платиш и още как!
        Е как така, нали съм на примоционални условия

        Коментар


          #5
          тихо ,че нали си модератор в " хрониките на смъртта" Ше те кръстя ГРОБАРЯ !!! p.s.нямаше ли някъде в правила : "който направи 2000 ,черпи в Бияд "
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            Maлеее тва си е жив спам
            Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
            ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

            Коментар

            Working...
            X