Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Протестно Шествие срещу смъртните присъди на медиците СОФИЯ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Протестно Шествие срещу смъртните присъди на медиците СОФИЯ

    Audi_RS* написа:
    Колеги нека се организираме и за едно шествие в София ! на 14.01.2007 година от 15:00 часа пред НИМ (национален исторически музей) ще се съберем и 16:00 часа се тръгва за Либийското посолство ! Голяма Столична община е уведомена и има разрешение ! СДВР е уведомено, а от там нататък те си уведомяват КАТ и т.н ! Темата ще пусна в колкото мога повече форуми,уведомявайте и вие свои колеги както намерите за добре.Надявам се че ще направим нещо сериозно и мащабно !
    Пускам темата и тук за да я видят повече хора! Колеги от София - Вие сте на ред да покажете колко ни пука. Най-лесно е да се каже, че от Нас нищо не зависи и че всичко ще е глас в пустиня.След като почти е нямало представители на форума на събитието - темата отива където явно и е мястото! kiro_of_the_day
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    Аз лично ако в неделя имам възможност-ще отида!
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Благодаря на отзовалите се колеги! За информация мога да кажа още че шествието тръгва в 16 часа с маршрут НИМ,Околовръстен път,бул "Ал. Малинов",бул. "Андрей Ляпчев",бул "Андрей Сахаров" до посолството...Няма ли да се присъединят и други колеги ?

      Коментар


        #4
        Броите ме и мене ще доида с голямо удоволствие.

        Коментар


          #5
          И аз съм там.

          Коментар


            #6
            И аз сигурно ще дойда, но направо пред посолството, защото е на 100-на метра от блока ми.
            BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
            Среден разход на газ

            Коментар


              #7
              Честно да ви кажа за шествие не сме говорили(поне аз не съм). Сега виждам тази тема тук.Ако има с радост ще се включа, но е добре да сме наистина повече хора за да има ефект. Трябва да се избере и маршрут на шествието.Не знам за коя неделя въобще говорите. Ако е тази неделя аз може би няма да мога дойда, защото имам изпит, ако се организира около 14 часа ще дойда.Бих се нагърбил с организацията и определяне на маршрута, но не съм сигурен, че дойда.Към администраторите: За има голяма гласно, ще е добре ако пуснете темата и в Консултации.

              Коментар


                #8
                doofiat написа:
                Честно да ви кажа за шествие не сме говорили(поне аз не съм). Сега виждам тази тема тук.Ако има с радост ще се включа, но е добре да сме наистина повече хора за да има ефект. Трябва да се избере и маршрут на шествието.Не знам за коя неделя въобще говорите. Ако е тази неделя аз може би няма да мога дойда, защото имам изпит, ако се организира около 14 часа ще дойда.Бих се нагърбил с организацията и определяне на маршрута, но не съм сигурен, че дойда.Към администраторите: За има голяма гласно, ще е добре ако пуснете темата и в Консултации.
                Още едно потвърждение, че никой не чете нито Важните теми, нито какво е написано в тях! Колега прочети първия пост! Там съм цитирал пост на колега от Ауди форума (което го има и в "Срещи и мероприятия".Човека е обяснил всичко най-подробно. Дата, час, място на тръгване, разрешение и т.н.
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  kiro_of_the_day написа:
                  doofiat написа:
                  Честно да ви кажа за шествие не сме говорили(поне аз не съм). Сега виждам тази тема тук.Ако има с радост ще се включа, но е добре да сме наистина повече хора за да има ефект. Трябва да се избере и маршрут на шествието.Не знам за коя неделя въобще говорите. Ако е тази неделя аз може би няма да мога дойда, защото имам изпит, ако се организира около 14 часа ще дойда.Бих се нагърбил с организацията и определяне на маршрута, но не съм сигурен, че дойда.Към администраторите: За има голяма гласно, ще е добре ако пуснете темата и в Консултации.
                  Още едно потвърждение, че никой не чете нито Важните теми, нито какво е написано в тях! Колега прочети първия пост! Там съм цитирал пост на колега от Ауди форума (което го има и в "Срещи и мероприятия".Човека е обяснил всичко най-подробно. Дата, час, място на тръгване, разрешение и т.н.
                  Лелеееее, ама то си имало всичко описано бре, тц тц тц. Кви глупости дрънкам

                  Коментар


                    #10
                    Колеги днес ходих до посолството да проверя как стоят нещата с и след като говорих с отговорника на обекта за утре се уточниха следните неща: Общо взето ограждения има навсякаде и протестните действия ще трябва да се извършат зад тях,ще има засилена охрана и няма да се позволят замервания и бутания на полицайте,както е било с феновете на нашите футболни отбори... Пътя за изтегляне ще е същият по който сме дошли,напред всичко е затворено заради ремонт на булеварда и заради метрото.ПАРКИРАНЕТО НА КОЛИТЕ Като приближим посолството казаха, че вероятно ще има кола на КАТ която да ни отклонява по успоредната улица на която се намира Посолството,там на тази улица може да се спре,тя е точно пред един блок, а ако се продължи направо има площадче на който въртят рейсовете и там също може да се спре,така че да не пречим на движението, ако се спре на площадчето дано после може да се изтеглим пред посолството,въпреки че изрично казаха че пред посолството с колите няма да можем да минем.. Също ще може да се спира и на булеварда от дясно.. и от ляво предполагам,ако не се пречи на движението,но до патрулната кола! ... няма да разрешат спирането на коли дори за малко точно пред посолството.. Дано съм бил полезен с тази информация.. уведомете колегите,защото предполагам не всички ще прочетат съобщението .. :respekt: към всички които ще дойдат :flehan:

                    Коментар


                      #11
                      Колеги! При толкова добра организация (за жалост не и благодарение на нас) направо ще е срамно, ако няма Фиатаджии на проявата!
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #12
                        аз също съм там със стикер на челното стъкло
                        punto 1.2 16v sporting

                        Коментар


                          #13
                          Днеска се поизложихме май...аз поне като отидох направо пред посолството в 5 часа и само три фиата видях освен моя-едно бяло уно, едно уно цвят бордо и едно бяло типо...а колко опели, БМВ и фолксвагени имаше...
                          N.Y. State of Mind

                          Коментар


                            #14
                            sachma написа:
                            Днеска се поизложихме май...аз поне като отидох направо пред посолството в 5 часа и само три фиата видях освен моя-едно бяло уно, едно уно цвят бордо и едно бяло типо...а колко опели, БМВ и фолксвагени имаше...
                            То "Утрото си личеше по сутринта" - никакъв интерес или по-скоро отзиви по темата. А я имаше на три места във форума - две от тях - най-посещаваните.
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #15
                              Бях пратил тамата в "Премахнати", но реших да я реабилитирам за да държа гузни всички непосетили шествието. Ето и изказаната на ЛС благодарност на колегата от Ауди форума.
                              Audi_RS* написа:
                              Колега,както видя имаше доста хора,видях и доста фиатчета,за това искам да ви благодаря че се отзовахте,надяваме се че ще има някакви последствия.. Благодаря отново и се радвам че успяхме да покажем че когато целта ни е една автофорумите можем да бъдем задружни и организирани...
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар

                              Working...
                              X