Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За българския език и форума!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    atos написа:
    Каквото и да си говорим , грешки винаги ще има . Много пъти е предлагано да се направи тема БИСЕРИ , но незнайно защо ръководството отказва . Нека се посмеем заедно . Ще бъде и разтоварващо . Между другото , аз съм фен на Ключарския словоред .
    Не знам кое ръководство е отказало, но никой, на никого, никога не е пречил да пусне тема "Бисери", "Перли", "Брилянти" или каквато и да била там. Не мисля, че би била повод за свади, защото все пак тука сме повечето хора с чуство за хумор надявам се...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #32
      10.подкрепиям те напално НЕ НА АГРЕСИЯТА ПО ПАТИШТАТА
      Yellow_Flash_Colorz_PDT_23
      1997 Brava 1.6, 16V

      Коментар


        #33
        моля сички ваприси да се задават ба Лични
        Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
        Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
        Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
        Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

        Търси се..

        Коментар


          #34
          БОГАТСТВОТО НА БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК През 1916 г. проф. Александър Балан прочел във вестниците, че е уволнен от СУ Кл. Охридски.Изпълнен с възмущение, той изпратил писмо до министъра на просветата.Господин Министре,В душесмут окосъзрех вещилище във вестопродавниците всекидневни, че е сторена изпъдица на самоличността ми от Вашето просветилище народно, поради негодие старешко. Това вля злимогорчило в душепокоя ми и ме подтикна към устопсувни матерни мръснословия. Защото ако ме окосъзрете, ще заключите че съм душесвеж, сърцемлад и в прекалено якотелесие. Никакво коленослабие и кръстонемощни поличби не са ме споходили. Храноглътните ми желания са като у новобрачни. Гълталището ми, коремието ми и продължаващите ги телесни добавки са в изправност. Сърцетупът ми е нормален, кръвопластът е естествен, а любощенските подсети непрестанни. При това младосърдие и якотелесие бива ли да ме подвергвате на изпъдица. С настоящето буквописание Ви моля да не ме изпращате в пенсионно пустовремие, а и в бъднодневие да ме оставите на трудотворна занимавка.Последна доплънка,Виж, ако става реч за проф. Влахов, той, макар че е в ергенски самолипс, изпадна в кръстонемощие и комай е в пълен угас на любощенските подсети. Ето защо неговата изпъдица е по-належаща.
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #35
            Я да си пусна и моите (или мойте, ха сега) две стотинки - в заглавие се използва пълен член. Иначе браво на Влади за темата - трябва от време на време да се набива по някое канче, та все пак да не заприличваме на някоЙ други форуми:P Тук май и аз трябва да си кажа, че отдавна на чета неграмотно написани теми.
            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

            Коментар


              #36
              vesko написа:
              Я да си пусна и моите (или мойте, ха сега) две стотинки - в заглавие се използва пълен член. Иначе браво на Влади за темата - трябва от време на време да се набива по някое канче, та все пак да не заприличваме на някоЙ други форуми:P Тук май и аз трябва да си кажа, че отдавна на чета неграмотно написани теми.
              Да, НЕ трябва Веско, писна ми от писмовен, просташки, бълг/ха/рски КОМПЛЕКСАРСКИ СЛЕНГ! Тези, оправдавщи се с бързането, "няма време",бих ги посъветвал да се ИЗБЪРЗАТ, свършат работата си и тогава постват ТУК! ДЕЕБА!
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #37
                "Няма време" и "мързи ме да сменя на кирилица" изобщо не са оправдания...
                1997 Brava 1.6, 16V

                Коментар

                Working...
                X