Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

някой пробвал ли го е това....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    някой пробвал ли го е това....

    http://www.vbox7.com/play:7d277bf5
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Аз го пробвах, обаче какво да ти кажа колата хубаво тръгна обачене ми задържа много много ръчната и тоя пред мен паркиралия му я надрасках а аз се споминах е един пукнат фар грубо стана
    Bravo JTD
    *Stage 1 Cold Air Intake
    *Stage 2 Software upgrade "remap"
    *Stage 3 Boost Pressure Control Valve
    *Stage 4 TuRbo gt1756 Hibrid

    Коментар


      #3
      Не разбирам какъв е смисъла от подобно нещо ... освен, че е пагобно за околните ... тоя дето го прави, ако иска да си строши главата, ама другите? Колко ми е писнало от такива истории ...

      Коментар


        #4
        BODZOO написа:
        Аз го пробвах, обаче какво да ти кажа колата хубаво тръгна обачене ми задържа много много ръчната и тоя пред мен паркиралия му я надрасках а аз се споминах е един пукнат фар грубо стана
        И аз докато го гледах си мислих, че ти трябва някаква подсилена ръчна. Защото повечето коли си тръгват без проблем на ръчна и то даже с малко газ.Другия който го пробва да гледа отпред да няма никой. :P
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          BODZOO написа:
          Аз го пробвах, обаче какво да ти кажа колата хубаво тръгна обачене ми задържа много много ръчната и тоя пред мен паркиралия му я надрасках а аз се споминах е един пукнат фар грубо стана
          Ми следващият път го пробвай на мокро!
          Bravo 1.6 16v

          Коментар


            #6
            Mercedes E200 coupe

            Коментар


              #7
              Това филмче сигурно е по поръчка на производителите на гуми и резервни части.
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар

              Working...
              X