Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Днеска си видях пунтото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днеска си видях пунтото

    Доброто ми старо пунто, с което минах толкова много километри, мина случайно пред мене точно като пресичах булеварда пред работата. Изпитах невероятен кеф, дори звъннах на пича и той ми каза че е супер доволен от количката и че действително е бил той.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    #2
    Re: Днеска си видях пунтото

    zgabrovski написа:
    Доброто ми старо пунто, с което минах толкова много километри, мина случайно пред мене точно като пресичах булеварда пред работата. Изпитах невероятен кеф, дори звъннах на пича и той ми каза че е супер доволен от количката и че действително е бил той.
    значи от тебе ,човек може да си купи кола или друго нещо !!рядко се случва да има подобни отношения купувач-продавач !заслужаваш похвала -ИЗЛЕЗ ПРЕД СТРОЯ
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      Хехе тва е яко, и аз преди година някъде си видях голфа дето продадох в София още 2002 година. И ми стана хубаво че колата (83 година) все още се движи.

      Коментар


        #4
        добре е,че си се грижел за него и ти създава едно приятно чувство дори да не е при теб

        Коментар


          #5
          Ехх и аз да имах този касмет.Аз която и кола да сам продал се се случва нещо с нея,или се блъска ине става за нищо или я открадват и се сам бил аз виновен в очите на коповачите.Като се блуснат казват че сам я оручасъл,а като я гепат , че аз сам я откраднал и искам откупа.Колко главоболия просто си немате на идея.
          Bravo JTD
          *Stage 1 Cold Air Intake
          *Stage 2 Software upgrade "remap"
          *Stage 3 Boost Pressure Control Valve
          *Stage 4 TuRbo gt1756 Hibrid

          Коментар


            #6
            BODZOO написа:
            Ехх и аз да имах този касмет.Аз която и кола да сам продал се се случва нещо с нея,или се блъска ине става за нищо или я открадват и се сам бил аз виновен в очите на коповачите.Като се блуснат казват че сам я оручасъл,а като я гепат , че аз сам я откраднал и искам откупа.Колко главоболия просто си немате на идея.
            Какво се притесняваш след като не си виновен за тяхното нещастие!Има много хора, който си мислят че са нещо повече от другите!
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              Аз преди малко повече от месец си видях Bravo-то - просто не приличаше на кола Откриите десетте разлики
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                Kuku написа:
                Аз преди малко повече от месец си видях Bravo-то - просто не приличаше на кола Откриите десетте разлики
                олелекакво стана с Grande Punto?или избра друго?
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  sev написа:
                  Kuku написа:
                  Аз преди малко повече от месец си видях Bravo-то - просто не приличаше на кола Откриите десетте разлики
                  олелекакво стана с Grande Punto?или избра друго?
                  Не, това ще е следващата кола, въпроса е кога - от застрахователната компания (БулИнс) нещо се ослушват за плащането и за огледите, и не знам до кога ще чакам парите, за да си поръчам ГрандеПунто

                  Коментар


                    #10
                    Kuku написа:
                    Не, това ще е следващата кола, въпроса е кога - от застрахователната компания (БулИнс) нещо се ослушват за плащането и за огледите, и не знам до кога ще чакам парите, за да си поръчам ГрандеПунто
                    явно пък нашенски изпълнения
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Kuku написа:
                      Аз преди малко повече от месец си видях Bravo-то - просто не приличаше на кола Откриите десетте разлики
                      Божееееее, това не е истина просто! Едно от най-хубавите Браво, които съм виждал и тоя в какво го е превърнал. Да не е участвал във войната в Ирак с него?

                      Коментар


                        #12
                        wwweb написа:
                        Божееееее, това не е истина просто! Едно от най-хубавите Браво, които съм виждал и тоя в какво го е превърнал. Да не е участвал във войната в Ирак с него?
                        Не знам, ама направо ми се сви сърцето, като го видях И даже влезна с ръчна в газостанцията Оказа се, че този е втори собственик, след мен и явно има много фактори за достигане на сегашното състояние на колата а на мен ми отне около година да го направя слънце Все тая де и да се жалвам, няма да помогне.... съсипали са я

                        Коментар


                          #13
                          Kuku написа:
                          Аз преди малко повече от месец си видях Bravo-то - просто не приличаше на кола Откриите десетте разлики
                          Аз вчера го видях това браво в Горубляне. Все още е като на третата снимка. Отначало реших че е спукал гума и кара с резервната, но след 10 мин. се върна обратно и видях че и двете му задни гуми са такива. Жалко че са я съсипали.
                          Fiat Uno 45
                          Fiat Uno 1.3 turbo i.e.

                          Коментар


                            #14
                            леле ужас това прекрасно браво на какво е заприличало след като е попаднало в ръцете на този изрод

                            Коментар


                              #15
                              Kuku написа:
                              Аз преди малко повече от месец си видях Bravo-то - просто не приличаше на кола Откриите десетте разлики
                              ама не са само 10 пове4е са
                              Mercedes E200 coupe

                              Коментар

                              Working...
                              X