Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чие е това Купе, което дадоха в новините по бТВ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ganchev написа:
    Stilo написа:
    Беше качила на капака си една бяла кола - заприлича ми на Голф 2.
    Мисля,че беше джета
    Баш Джета си беше.Аз нещо съм се объркал в предния си пост като писах, че е Опел
    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
    Совалката средно на LPG
    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

    Коментар


      #17
      Сега ще ви осветя с подробности-въпросния англичанин понеже е социално слаб няма парици за нов акумулатор пък се пуснал от пмаетника на Майка България надолу към южния пътен възел за да запали. Нормално е зимно време стъклата на колата да са обледенени и запотени но кой да ги изчисти. Колата някак си запалила и мръсните стъкла и обилното количество алкохол са довели до случката колата която е пострадала е джета кротко паркирана до тротоара. Веднага след удара нашия човек си плюл на петите по късно обяснил на полицаите че се бил шокирал-даже и книжката не са му взели. Не ми се мисли ако някои от нас го направи тва кво ни чака. Но законите в Бълагрия не важат за чужденци /сигурно оня келеш дето преби онова барманче на морето вече си вее байрака в англия/ и с тия англииски боклуци в Търново е така редовно кормуват натряскани без проблеми.

      Коментар


        #18
        stenli написа:
        Но законите в Бълагрия не важат за чужденци /сигурно оня келеш дето преби онова барманче на морето вече си вее байрака в англия/ и с тия англииски боклуци в Търново е така редовно кормуват натряскани без проблеми.
        Точно днес гледах предаването MacIntyre’s Big Sting където арестуваха такива пияндета и улични хулигани. Там за тях няма лабаво и затова са дошли тук където могат да си веят байряка!! За съжеление скоро положението по пътищата няма да се оправи както са я подхванали хубостниците от КАТ!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #19
          А добре де ... аз неможах да си обясня как така го е качил на капака? Ако се е движел бързо не би ли трябвало да се сгъне отпред.. това ми прилича като да го е подпрял и да е давал газ в него
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #20
            Mazgarev написа:
            А добре де ... аз неможах да си обясня как така го е качил на капака? Ако се е движел бързо не би ли трябвало да се сгъне отпред.. това ми прилича като да го е подпрял и да е давал газ в него
            Купето е спортна кола-и ниска, а джетата е вирната отзад, никакъв проблем да я качи на капака

            Коментар


              #21
              Въпросното Купе се продава в този вид като начало цената е 3500 но търпи коментар

              Коментар

              Working...
              X