Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, ИВАНОВЦИ и ИВАНКИ !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, ИВАНОВЦИ и ИВАНКИ !

    Честит имен ден на всички които носят името Иван и Иванка ! Да сте живи, здрави и щастливи!По случай празника, всеки именник, да постне по един виц за Иванчо! Ха, наздраве!

    #2
    Честито и от мен да сте живи, здрави и големи да пораснета на заплати :D
    Marea Weekend TD100 HLX
    Големия Кораб

    Коментар


      #3
      Re: ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, ИВАНОВЦИ и ИВАНКИ !

      hit-ko написа:
      ...По случай празника, всеки именник, да постне по един виц за Иванчо!...
      Баш днес едва ли ще са в състояние... :D Честито! и Наздраве!
      ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        Мерси за хубавите пожелания колеги!Да ви се връща!Всички да сме живи, здрави и много, много щастливи! :D Между другото все още докато съм в състояние ще драсна нещо за Иванчо!Дано да ви хареса :D ***На урок в начално училище на чина заедно с Иванчо седи инспекторът. Учителката пише на дъската, но изпуска тебешира. Навежда се и пита:- И така,деца какво имаме?Иванчо вдига ръка и казва:- Егати задника!- Марш навън! - изкрещява учителката. Иванчо разсърден се обръща към инспектора:- А ти, като не знаеш, недей да подсказваш!***Иванчо и Марийка гледат как две кучета правят секс. Марийка пита: - А мъжкото куче как познава дали на нея й се иска? - Знам ли го, сигурно по миризмата. Стоят още, гледат... По някое време Марийка пак пита: - Абе ти да не си нещо хремав?***Учителят пита класа:- Деца, някой от вас да е спасявал човешки живот?Иванчо се обажда:- Аз! Оня ден подмених противозачатъчните на сестра ми с аспирин. ***Децата в училище пишат съчинение на тема "Зима е". Учителката кара Иванчо да прочетена глас съчинението си. Той започва: "Зима е. Всичко е покрито със сняг. Реката езамръзнала. На леда се е**т два вълка."- Леле, Иванчо - прекъсва го учителката - ама че неудобно!- Разбира се, че е неудобно. - отговаря Иванчо. - Лапите им се плъзгат***Семейството на Иванчо имало две крави - бяла и черна, обаче им трябвал и бик заразплод. За целта си купили един много хубав и едър бик. Един ден им се наложило дапътуват и оставили Иванчо да наглежда кравите и бика.Като се върнали, бащата попитал:- Е,как мина?- Ами бикът на**а бялата крава.Бащата се ужасил от езика на сина си и му казал:- Абе синко, не се говори така, хората слушат, какво ще си помислят за възпитанието внашето семейство! Следващия път ще кажеш - бикът изненада кравата.След време семейството пак заминало някъде и оставило Иванчо да се грижи заживотните. Като се върнали бащата пак попитал как е минало и той отговорил:- Бикът страшно изненада черната крава.- Е как така страшно бе? - зачудил се бащата.- Ми пак на**а бялата. *** час учителя пита: - Деца, какво е съблазън? - Това са банани, портокали - казват един. - Дъвки, шоколади, бонбони, - казва друг. - Дупето на седемнадесетгодишна мацка, - казва Иванчо от първия чин. - ВЪН! И утре да дойдеш с баща си! На другия ден Иванчо идва в училището без баща си и сяда на последния чин. Учителят пита Ванчо, защо е дошъл без баща си и защо е седнал на последния чин. - Татко, каза че ако за вас дупето на седемнадесетгодишно маце не е съблазън, значи сте хомесексуалист и трябва да се седи по надалеч.*** Иванчо и попа се чудили кои е спал с пожече жени.Не могли да се разберат и отишли на площада.Уговорили се като мине жена с която са спали да кажат "цък".Добре, ама резултатът все бил на равно.По едно време минали жената и дъщерята на попа.той победоносно казал"цък", а Ижанчо го погледнал и казал "цък, цък".*** В час по български език: - Иванчо, кажи една съгласна! - Марийка, госпожо. *** Нова учителка в класа на Иванчо. Тя рисува ябълка на дъската и Иванчо крясва: -Геееее вижте тоа гъз. Учителката се разплаква и отива право при деректора. След малко нахлува директора и крясва: -Защо сте разплакали новата учителк и къв е тоя гъз на дъската? Гласувай: -----хубавтъпмръсенгнусен Изпрати на приятел *** Баща се прибира късно вечерта в къщи. На вратата го посреща сина му и пита: - Де беше бе, тате? - Аааа на благо бех сине. - Кво благо бе, тате!? - Аааа благо сине, благо... На следващата вечер историята се повтаря, на по-следващата - също .... Накрая детето не издържало и попитало: - Къде го това благо бе, тате? - Ами ей тука на - в съседната къща с червените фенери... На следващата вечер синът звъни на вратата с червените фенери. Отваря една кака по прозрачен халат и пита: - Какво искаш, момче? - Амииии .. благо. Влязла тя вътре и след малко му донесла една филия с мед. След пет минути лапето пак звъни: - Искам още благо! Носят му още една филия с мед. След пет минути отново звъни: - Искам още благо. Носят му трета филия, ама онва се било натъпкало вече и не му се яде. Облизало само меда отгоре и хвърлило филията. Прибира се вкъщи и бащата пита: - Къде скиташ бе? - Аааа на благо бех. - И кво стана? - Ми двете ги оправих ама третата само я излизах. Хайде стига ви толкоз за сега!!!Дано ви харесаха вицовете!Малко са ...... ,но пък са готини!
        Fiat Grande Punto

        Коментар


          #5
          Вицовете са страхотни, ама останалите Ивановци изгубиха поле за изява, то май не останаха вицове! :D

          Коментар


            #6
            Ами постарах се! :D А и съм Ивайло при това!Ивановците нещо още не могат да изтрезнеят май :DМежду другото благодаря много за хубавите пожелания!Да ти се връща с лихвите колега! :D
            Fiat Grande Punto

            Коментар


              #7
              - Иванчо, защо вчера не беше на училище?- Бях болен, госпожо...- Болен, а... А на стриптийз клуб можеш да ходиш, нищо че си болен?- Не съм ходил, у нас си бях!- Не ме лъжи, знаеш ли колко добре се вижда всичко от пилона...

              Коментар


                #8
                hit-ko написа:
                - Иванчо, защо вчера не беше на училище?- Бях болен, госпожо...- Болен, а... А на стриптийз клуб можеш да ходиш, нищо че си болен?- Не съм ходил, у нас си бях!- Не ме лъжи, знаеш ли колко добре се вижда всичко от пилона...
                Иха всеки си мечтае за такава учителка по........ :D
                Fiat Grande Punto

                Коментар

                Working...
                X