Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Poker !!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Poker !!

    Има ли "играчи " на покер тука за футболисти се видя !! Ама мисля ,че дойде време да избиваме парите за Коледа ,Нова година и подаръците p.s. айде засега давам смао безплатни уроци !!p.s.1 тия дето залагат в интернет горе долу предполагам ,ще са наясно де
    фиатче Браво 2.0

    #2
    А какъв покер играеш? Зарибяваш ли се на Texas Hold`em?
    Drive Like HeLL To See HaveN

    Коментар


      #3
      NGD написа:
      А какъв покер играеш? Зарибяваш ли се на Texas Hold`em?
      само и предимно него играя ! от близо година ,иначе залагам от 10 години редовно .Но от покера се печели в пъти повече !
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        Online в кои сайтове играеш?
        Drive Like HeLL To See HaveN

        Коментар


          #5
          NGD написа:
          Online в кои сайтове играеш?
          в над 17 сайта !В момента предимно STT турнири 4kings,sportingbet ,bogot и betfair,че гоня точки !преосмислям играта си и чакам момента ,в който ще почна да играя на 50 и 100 $ бай ин ! ма още ми е рано .ти редовно ли играеш ?
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            Айде намерихте се! Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
            SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

            Коментар


              #7
              И аз съм добър на покер... Само че на този с 5те карти, не се сещам как му беше името ... А на Texas Hold’em съм още начинаещ ... Като бях на една екскурзия в Банско ме обраха на свара, но за сметка на това си върнах парите на първия вид покер, който споменах горе, та даже и отгоре бях Ако някой играе него може да поиграем малко :D Видял съм се с пари и се чудя как да ги изгубя :D:D:D

              Коментар


                #8
                kiler_4o написа:
                И аз съм добър на покер... Само че на този с 5те карти, не се сещам как му беше името ... А на Texas Hold’em съм още начинаещ ... Като бях на една екскурзия в Банско ме обраха на свара, но за сметка на това си върнах парите на първия вид покер, който споменах горе, та даже и отгоре бях Ако някой играе него може да поиграем малко :D Видял съм се с пари и се чудя как да ги изгубя :D:D:D
                Казва се Five Cards draw.
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  kiler_4o написа:
                  И аз съм добър на покер... Само че на този с 5те карти, не се сещам как му беше името ... А на Texas Hold’em съм още начинаещ ... Като бях на една екскурзия в Банско ме обраха на свара, но за сметка на това си върнах парите на първия вид покер, който споменах горе, та даже и отгоре бях Ако някой играе него може да поиграем малко :D Видял съм се с пари и се чудя как да ги изгубя :D:D:D
                  Явно доста си посурвакал на 1 януари та си посъбрал парици за злоупотреба И аз направих инвестиция в племенника: купих му сурвачка за 1,50лв а той събра 30 Само дето не ще да ми даде дял от тях Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                  TEMPRA 1.6S
                  Преди нея TIPO 1.9TDS

                  Коментар


                    #10
                    Ми айде казвайте къде и кога щесе събираме да играем, че на батко ви му предстои смяна на съединител, а за това освен добро желание, трябват и пари
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      #11
                      djsweeper написа:
                      kiler_4o написа:
                      И аз съм добър на покер... Само че на този с 5те карти, не се сещам как му беше името ... А на Texas Hold’em съм още начинаещ ... Като бях на една екскурзия в Банско ме обраха на свара, но за сметка на това си върнах парите на първия вид покер, който споменах горе, та даже и отгоре бях Ако някой играе него може да поиграем малко :D Видял съм се с пари и се чудя как да ги изгубя :D:D:D
                      Явно доста си посурвакал на 1 януари та си посъбрал парици за злоупотреба И аз направих инвестиция в племенника: купих му сурвачка за 1,50лв а той събра 30 Само дето не ще да ми даде дял от тях Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                      Еми не точно ... отдавна си ги имам :D Хайде да се събираме и да ви обирам, че искам да си взимам iPod :D:D:D

                      Коментар

                      Working...
                      X