Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Издъних се ... като пълен новобранец...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    и като я оправиш - да изкарваш колата от гаража с преден жив и здрав да си!!!
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #17
      spark написа:
      За какви версии става дума? Това от гражданската ли е? Нямаш ли каско?
      Имам каско но се сещаш че ако не е на паркинг ще искат протокол за ПТП а в случая аз си бях 100% виновен добре че шофера на градския рейс беше печен а рейса беше 30 годишен чавдар и не му дремеше за това че му падна малко боя... та за това се наложи да им казвам версия "на паркинг".
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #18
        Здравко, разминало ти се е с "малкия дявол"! Ти да си жив и здрав! Ламарини се оправят! Да си призная вчера и аз направих една глупост - слава богу ми се размина!!! На общината в Младост-3 към 18 часа отивам към сфетофара за ляв завой към Кауфланд и "една баба" пред мен аха-аха да мине и ... светна червеното. Чакам първи на сфетофара и на жълтото - мръсна газ, свирят гуми и се шмугвам пред каращите направо с ляв завой, една маршрутка, завиваща надясно, ме засича, набивам спирачки и слава богу, защото иначе почти щях да отнеса една баба на пешеходната пътека...!!! Спирам на паркинга на Кауфланд и започвам да си мисля: За къде толкова бързам, толкова ли ми е акъла, какво щях да направя ... Срамувам се от себе си и действията си в този момент Но всичко си има обяснение - бях карал 6 часа от Шумен до София, редих се на опашка и чаках 2 часа за карта на дъщеря ми за градския транспорт и т.н. и т.н. Прибирам се след половин час в къщи - пулса ми 130 удара/минута... Слава богу, че не направих някоя беля!!!Та по същество - Пожелавам ти Весели празници и дано неприятностите ти останат в отминаващата си 2006г.!!! :D
        BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
        Среден разход на газ

        Коментар


          #19
          Ами то и мойто изпълнение дойде след доста сериозна натрупана преумора, макар и на излизане от къщи в почивен ден. Напоследък се хващам че карам малко на автопилот, но съм решил малко след нова година да "успокоя топката"....
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар

          Working...
          X