Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Издъних се ... като пълен новобранец...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Издъних се ... като пълен новобранец...

    Днеска като си изкарвах колата от гаража на заден изобщо не видях идващия от горе автобус, или по точно като погледнах надясно нямаше нищо, защото той в този момент е бил зад мене. Резултата - заден капак и броня ... Сега ще се мъкна по застрахователи...Някой виждал ли е някъде по моргите заден капак за Брава? Моя освен че е смачкан, е и разпран, та според мен не подлежи на ремонт.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    #2
    Re: Издъних се ... като пълен новобранец...

    zgabrovski написа:
    Днеска като си изкарвах колата от гаража на заден изобщо не видях идващия от горе автобус, или по точно като погледнах надясно нямаше нищо, защото той в този момент е бил зад мене. Резултата - заден капак и броня ... Сега ще се мъкна по застрахователи...Някой виждал ли е някъде по моргите заден капак за Брава? Моя освен че е смачкан, е и разпран, та според мен не подлежи на ремонт.
    Еее мн кофти И то точно по празниците... Наскоро гледах един заден капак при италианеца,отиди и виж
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      Ех, че неприятно... Потърси капак при италианеца, както каза колегата. За Брава конкретно не съм виждал, но за Браво имаше една купчина в началото. Сигурен съм, че някъде по-навътре имат и за Брава. Броня мисля, че също там може да намериш. Тегли една майна-на всеки може да се случи, а пък и нали затова са застраховките! Ламарините се оправят!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Наистина е неприятно но всички правим левашки изпълнения в моменти на разсеяност.Който не кара, той и не греши!Да не повтарям колегите за "талянеца" но моя съвет дори и да подлежи на ремонт - сменяй с здрав.Колкото по-малко скапан кит по колата - толкоз по-добре.
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          #5
          Уф, неприятно, много неприятно дори. Сигурно ти е развалило настроението. Но не се коси - както казваше моят инструктор на шофьорския курс - "беля, която се оправя с пари, не е беля". Срещнал те е малкият дявол. Каското ще го поеме. Нека гледаме напред. Весели празници !
          Тойота Приус

          Коментар


            #6
            Много кофти случка, но не се впрягай много ламарина се оправя. За капака виж има една Брава в моргата на околовръстното срещу ОМВ което малко преди светофара на Овча Купел. Скоро я гледах от пътя и капака на багажника май беше здрав.
            Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
            Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
            Совалката средно на LPG
            Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

            Коментар


              #7
              Ех, Здравко... няма да се притесняваш... на всекиго може да се случи...Дано застрахователите ти си изплатят всичко, че моите още ме мотат с бронята, за която на всичкото отгоре е регресна щета и имам и протокол... А иначе автобуса какво му е? Или само уплашени пасажери
              FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

              Коментар


                #8
                случка

                за задния капак поже при Италянеца иначе другаде незнам или ще ти излезе скъпо за бронята може да се смени с нова но ще е черна или сива няма да е с цвета на колата ако са втора употреба трудно се намера идеално здрави капаци и брони все трябва да им се прави нещо много съм обикалял и все е едно трябва поне боя а при тебе е доста Пари Дано е застрахована и вземеш добри париА не като мен сам прави щото не ми се дават излишни пари .
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #9
                  Много неприятно. Преди време гледах капак за Брава на Симеон. В частта между Опълченска и Константин Величков
                  Вече нямам италянска машина

                  Коментар


                    #10
                    Абе Здравко, нещо ти тръгна май човек а...
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      Неприятно, но на тези забързани години, само който не кара - на него не му се случва!Ако не намериш части в София, ще ти търсим от Прованса!

                      Коментар


                        #12
                        Колега ако в София няма пиши да потърся в Пловдив (имам познат в автоморга за ФИАТ).
                        BRAVA 1,4 12V
                        Nissan Navara

                        Коментар


                          #13
                          Съжалявам за това, което ти се е случило. Все пак по-важното е да си жив и здрав!Ламарина се оправя...Весела Коледа! И такива случки да останат в старата година!
                          Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                          Коментар


                            #14
                            Приятели, страшно Ви благодаря за топлите думи!Днес бях на оглед, застрахователите приеха версията за удар на паркинг и ми признаха всички щети - нова пета врата, трети стоп, лайсна и ремонт на броня.От утре тръгвам по морги да търся капак, трети стоп, лайсна. А бронята е за ремонт (пунатина) и боя.Явно тия дни не ми върви с карането, но здраве да е, ламарини се оправят.Ще ми трябва и печен майстор, защото доверения ми сервиз е в Плевен а не мога да си оставя там колата за дълго.
                            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                            http://forum.fiat-bg.org

                            Коментар


                              #15
                              За какви версии става дума? Това от гражданската ли е? Нямаш ли каско?
                              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                              Коментар

                              Working...
                              X