Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Идея за костюм моля!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Идея за костюм моля!

    Колеги помагайте моля! Всяка година около коледа правим служебен купон. Само че купона малко прилича на карнавал/маскен бал-трябва да си облечен подходящо. Например коминочистач, зоро, пират или просто идиот. Всеки пази в тайна костюма си до последния момент. Миналата година се бях направил на
    Fiat Stilo 1.8 16V

    #2
    Re: Идея за костюм моля!

    Stoyan_68 написа:
    Мислех си за катаджия, но не познавам много такива, пък и те едва ли ще си дадат униформите.
    The_Wicker_Man e твоят човек! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Yellow_Flash_Colorz_PDT_09
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Re: Идея за костюм моля!

      Nino написа:
      Stoyan_68 написа:
      Мислех си за катаджия, но не познавам много такива, пък и те едва ли ще си дадат униформите.
      The_Wicker_Man e твоят човек! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Yellow_Flash_Colorz_PDT_09
      Има ли униформа и слънчоглед?
      Fiat Stilo 1.8 16V

      Коментар


        #4
        Облечи се като войник
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Ебати готиното, в коя фирма работиш

          Коментар


            #6
            Abarth. написа:
            Облечи се като войник
            Много задълбавам във военната тема, а и то с тая милитари мода от 2 години насам, все едно че съм облечен "нормално" :D
            Fiat Stilo 1.8 16V

            Коментар


              #7
              Uneek написа:
              Ебати готиното, в коя фирма работиш
              В РВД. Дай акъл де!
              Fiat Stilo 1.8 16V

              Коментар


                #8
                чобанин?
                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                Коментар


                  #9
                  Облечи се като контрольор от градския транспорт - така ще можеш да обикаляш из залата и да проверяваш за билети и карти! Можеш да си измислиш и някаква глоба за нередовните мацки

                  Коментар


                    #10
                    morg написа:
                    Облечи се като контрольор от градския транспорт - така ще можеш да обикаляш из залата и да проверяваш за билети и карти! Можеш да си измислиш и някаква глоба за нередовните мацки
                    Това е добро :D Ама те какви униформи имат, аз не съм се качвал в автобус от години и не съм наясно...
                    Fiat Stilo 1.8 16V

                    Коментар


                      #11
                      Stoyan_68 написа:
                      morg написа:
                      Облечи се като контрольор от градския транспорт - така ще можеш да обикаляш из залата и да проверяваш за билети и карти! Можеш да си измислиш и някаква глоба за нередовните мацки
                      Това е добро :D Ама те какви униформи имат, аз не съм се качвал в автобус от години и не съм наясно...
                      Те са с сини елеци и на тях пише "Столичен градски транспорт". Обикновено тия елеци ги слагат върху опърпани якета и с някакви зацапани дънки и викат: "Карти и билети за проверка" П.С. РВД какво е?

                      Коментар


                        #12
                        doofiat написа:
                        Stoyan_68 написа:
                        morg написа:
                        Облечи се като контрольор от градския транспорт - така ще можеш да обикаляш из залата и да проверяваш за билети и карти! Можеш да си измислиш и някаква глоба за нередовните мацки
                        Това е добро :D Ама те какви униформи имат, аз не съм се качвал в автобус от години и не съм наясно...
                        Те са с сини елеци и на тях пише "Столичен градски транспорт". Обикновено тия елеци ги слагат върху опърпани якета и с някакви зацапани дънки и викат: "Карти и билети за проверка" П.С. РВД какво е?
                        Става! Ще се разроша и омазня косата да е по-автентично. Трябва да си омазня и дънките с нещо. Сигурно носят и някъкъв определен тип чанта и кочан с квитанции. Дали да не измисля и някаква карта да ми виси на врата?РВД е ръководство на въздушното движение.
                        Fiat Stilo 1.8 16V

                        Коментар


                          #13
                          А защо не като Авто-майстор Един омазан комбиниезон, един гаечен ключ и чук на кръста, и една шащка на главата, (може и цигара зад ухото) и си перфектен

                          Коментар


                            #14
                            Uneek написа:
                            А защо не като Авто-майстор Един омазан комбиниезон, един гаечен ключ и чук на кръста, и една шащка на главата, (може и цигара зад ухото) и си перфектен
                            такъв мръсен няма да му вържат мацките
                            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                            UNO 1.0 FIRE

                            Коментар


                              #15
                              Може да се облечеш като пожарникар-ако има от къде да си набавиш бойни дрехи.Мацките много ще ти се накефят :D
                              Fiat Punto 1.7 TD

                              Коментар

                              Working...
                              X