Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За каруците!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ми в много държави е така. Имам чичо който обикаля из Европа и той ми го е казвал също че там е така.

    Коментар


      #17
      Пак нещо ме налегнаха мисли за софийските каруци.А спазват ли правилата на дзвижение, а?Ето няколко отговора

      Коментар


        #18
        Re: За каруците!

        johnfound написа:
        Stilo написа:
        (неконтролируемо, неекологично, необезопасено и крайно неестетично)
        В интерес на истината само, трябва да кажа, че е вярно само с последното твърдение - "неестетично". Ако трябва да сме честни, каруците в момента са най-екологичният транспорт след велосипеда и доста по-контролируеми от мотоциклетистите например. А естетиката лесно се оправя с кутия блажна боя и четка - колите се боядисват значително по-трудно. :D
        Нека аз отговоря.Неконтролируемо не само защото те навлизат в центъра и из града защото няма достатъчно контрол, а и защото нямат никакви пътепоказатели или светлоотразители. Това не е ли опасно?Неекологично защото не виждам нищо екологично в едно конско л***о на пътя. Единствената екология се състои в извозването на отпадъци от всякакъв тип с екологичен колесен транспорт с тяга 1 кон. Възможно е да не е вярно.Необезопасено - движите се по двупосочен първокласен път със около 80 през нощта и изведнъж се озовавате лице в г*з с каручка без всякакво означение, тръгнала да вдига капаци от улицата. Това как ви се струва?Неестетично - това няма нужда от коментар.Една боя не прави циганите бели хора.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #19
          Уфф ... точно пред гаража ми сере тая напаст. Мангалите са надушили, че в махалата има стари хора, от които се опитват да изкарат някой и друг лев, и на ден минават по 2-3 каруци без приспособление за събиране на конската гнас. Вчера съм минал през една купка и на сутринта, като влязох в гаража, получих пристъп!Ще взема да започна да ги събирам и като минат ще ги замерям с тях, макар че има опасност да не им направи впечатление въобще ...

          Коментар

          Working...
          X