Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо немога да си направя профила да влиза автоматично?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Защо немога да си направя профила да влиза автоматично?

    Пичове преди като тръгна да си влизам в профила и имаше бутон автоматичен вход,преинсталирах си уиндоуса и сега този бутон липсва и при всяко влизане във форума трябва да си въвеждам името и паролата Неможете ли някак да оправите проблема,много е дразнещо?
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    не е от преинсталирането а ми от новата "кожа" на форумът, просто трябва да се пипне малко, и мен ме дразни, да

    Коментар


      #3
      А пък един приятел не може да се регистрира.

      Коментар


        #4
        Darkrage написа:
        не е от преинсталирането а ми от новата "кожа" на форумът, просто трябва да се пипне малко, и мен ме дразни, да
        А аз що го нямам тоя проблем? И от работа и от вкъщи съм ОК.
        Fiat Stilo 1.8 16V

        Коментар


          #5
          защото не си си преинсталирал системата и кукитата ти си седят, а при мен (и при други) като се логваме няма опция "Запомни ме" и съответно не се обработват бисквитките

          Коментар


            #6
            Айде де няма ли някой модератор или админ да го оправи
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              Малък хак-трик. При мене работи - вижте при вас. В приложеният .zip файл има файл "LoginFiat.html"Екстрактвате го някъде, отваряте го в браузъра (кликате върху файла), попълвате си името и паролата, кликате на бутона и готово.
              Прикачени файлове
              Fiat Ritmo 105TC
              1600cc 105к.с.

              Коментар


                #8
                Abarth. написа:
                Айде де няма ли някой модератор или админ да го оправи
                По-скоро програмист!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  johnfound написа:
                  Малък хак-трик. При мене работи - вижте при вас. В приложеният .zip файл има файл "LoginFiat.html"Екстрактвате го някъде, отваряте го в браузъра (кликате върху файла), попълвате си името и паролата, кликате на бутона и готово.
                  Нестава с този номер Аз съм с Mozilla
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #10
                    Abarth. написа:
                    Нестава с този номер Аз съм с Mozilla
                    Аз също съм с Mozilla Firefox, даже нямам IE на компютъра, но при мене си работи - точно така се логнах за постоянно след смяната на скина на форума.Опитай да си изчистиш бисквитките от форума напълно и виж да не би да са ти ограничени до една сесия от самия браузър - тогава той ще си ги трие, дори и да трябва да ги пази.
                    Fiat Ritmo 105TC
                    1600cc 105к.с.

                    Коментар


                      #11
                      johnfound написа:
                      Малък хак-трик. При мене работи - вижте при вас. В приложеният .zip файл има файл "LoginFiat.html"Екстрактвате го някъде, отваряте го в браузъра (кликате върху файла), попълвате си името и паролата, кликате на бутона и готово.
                      Това подейства!

                      Коментар


                        #12
                        Darkrage написа:
                        не е от преинсталирането а ми от новата "кожа" на форумът, просто трябва да се пипне малко, и мен ме дразни, да
                        Не залагай много на това, че е от "кожата" ...http://demo.thatbitextra.com/login.p...as%20LightBlue

                        Коментар


                          #13
                          и в крайна сметка нещо по въпроса?..

                          Коментар


                            #14
                            Хм. Интересно, и мен не иска да ме помни А като се опитам да се логна на главната страница (демек не на форума а на fiat-bg.org, където все пак има запомни ме) ми дава "Неправилно потр. име или парола"
                            Fiat Brava 1.6
                            Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
                            Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

                            Коментар


                              #15
                              mita написа:
                              Хм. Интересно, и мен не иска да ме помни А като се опитам да се логна на главната страница (демек не на форума а на fiat-bg.org, където все пак има запомни ме) ми дава "Неправилно потр. име или парола"
                              Регистрацията в сайта е различна и съвсем отделна от регистрацията във форума.
                              ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                              Коментар

                              Working...
                              X