Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

8ми декември

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    8ми декември

    Колеги студенти, както бай Тошо на времето, и тази година настъпи моментът да се поздравим с празника на студента - 8ми март Не знам колко студенти има във форума, но май не са малко. Аз ще се помещавам на Боровец на 8ми и 9ти вечерта.Лошото е, че ще трябва да слизам за работа на 9ти сутринта и на 10. Не им се откъснаха от сърцето няколко часа да ми дадат ама карай...важно е желанието....Таа ако ще има фиатаджии давайте пред Рила да подредим това, с което се гордеем Приятно изкарване на всички
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    На Боровец - да не би да учиш в УНСС?! Една приятелка от УНСС - специалност МОИ ще бъдат там на 8ми и 9ти.

    Коментар


      #3
      Аз съм в друга посока на България Който има път към Плевен 8 -10-ти да свирка Весело изкраване на всички! И умната все пак
      RIP Притежателка на горда Panda RIP
      Bravo 1.2 16V

      Коментар


        #4
        Тая година Боровец ли е на мода?Предните години все се ходеше на Банско.

        Коментар


          #5
          Банско си е класиката в жанра. Там ще съм

          Коментар


            #6
            Мда хубава тема, но този 8-ми май ще го видя през крив макарон заради изпити. Приятнo прекарване на всички празнуващи, били те студенти или не
            FIAT BRAVO 1.6 16V

            Коментар


              #7
              Айде и от мен

              Айде и от мен честит празник на всички бъдещи ,настоящи и бивши студенти.Аз тази година съм на 1 виличка компанията сме се събрали и ще е весело надявам се аде наздраве и да се пазим колеги,да не стане така че да се върнем повече от колкото сме отишле
              FIAT - TIPO 2.0i.е

              Коментар


                #8
                Моя последен 8-ми като студент, надявам се :D
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  Аз за последно съм бил студент преди 12 години как се изтъркаляха мамка му.. на всички колеги студенти
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                  Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                  Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                  http://forum.fiat-bg.org

                  Коментар


                    #10
                    ами не знам кое е на мода и кое - не, но факт е, че още преди две седмици не в Боровец, а в цялата околност нямаше вече места иначе важна е компанията разбира се :DИначе по въпроса на Mindzu - не съм от УНСС а от СУ до колкото разбрах обаче, наистина ще има много представители от Икономическия.Айде приятно и
                    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                    Коментар


                      #11
                      Аз ще съм на виличка в Троян с компания! Весело изкарване на всички!

                      Коментар


                        #12
                        И аз отивам на вила, но в Рибарица. Приятно изкарване на всички
                        Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                        Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                        Совалката средно на LPG
                        Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                        Коментар


                          #13
                          Честит Празник на Всички Студенти.

                          Коментар


                            #14
                            Еми дето се вика, Честит празник на всички бивши, настоящи и бъдещи студенти!!!!И довечера умната с..... и вичко останало!
                            Настоящата - Ford Focus ST
                            Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                            Франкенщайн - R.I.P.
                            Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                            Коментар


                              #15
                              И от мен честит 8-ми декември и няма страшно, тая вечер може да си пием на воля, защото утре е събота :D :D :D

                              Коментар

                              Working...
                              X