Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ми се случи миналата нощ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво ми се случи миналата нощ

    Пичове днеска в 3 сутринта се прибирам аз и се спускам от надлез надежда към орландовци и малко след гробищата нацелих няква дупка (не беше голяма) и като ми дръпна в дясно и почна да свири гумата,слизам и гледам цялата гума откачена... скъсан шарнир(още от преди явно е бил тръгнал,кофти носачи можеби) и оттам каре...,шарнира беше като отрязан с флекс,а гумата се е набила в калника и го е разкривила яко...Викам ги тия от пътната помощ,чаках сумати време,накрая ми се тътри някъв и ми вика кво напрай бе,аз го гледам обясних му...както и да е,почупи ми праговете (които ги търсих толкова време),подкалника ми потроши,а накрая даже и ми се кара Викам му по внимателно,а той ми се репчи и вика "Нестига,че съм станал да ти дърпам колата в 3 сутринта,а ти ми казваш кво да правя..." Нестига,че пари му даваш за 3км-50лв... Та ако на някой му се намира здрав носач и здраво каре за типо да казва цена.
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    С, колко си карал, ако не е тайна? И, каква марка е бил носача?
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      И аз нацелих така една дупка, но бях с ниска скорост и само джанта малко...Вчера гледах един колега с Типо, на бул. България с гръмнала зимна гума. Толкова силно бомбирала гума не бях виждал! И докато дотътри колата, беше я докъсал, и изкривил джантата.В тоя ред на мисли е хубаво да си член на СБА или да си имаш каско при булинс или гражданска в дзи щото там е по-ниска тарифата за теглене. В последното имаш 25 безплатни километра, но се съмнявам в 3 през ноща да решат да дойдат.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        В СБА колко беше годишната вноска?И какви са преференциите?Щото имаше доста застрахователи дето предлагат пътна помощ от СБА при скл. ГО и КАСКО, ама после се оказваше че това е само при ПТП-например една позната и се скапа заден десен лагер на главината на голф-а и колелото направо се откачи, като дойдоха от Пътна помощ и уж от застраховката, ама казаха-НЕ, то ос застр. компания плащат само при ПТП, а тука не е така...
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          fiat_love написа:
          Е** и мамата на хубавата двувалка
          Аз не съм виновен,че пътищата са ни такива На всеки може да се случи.
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            Vladim написа:
            С, колко си карал, ако не е тайна? И, каква марка е бил носача?
            Носачите ги слагах в един сервиз с 2ма пичове алфисти и ми казаха,че са ми сложили хубави носачи,но знам ли,иначе карах с около 70-80,дупката не се виждаше беше леко пропаднала яма,не беше голяма и в по големи съм удрял,изглежда шарнира беше тръгнал отпреди... Интересното в случая е,че на гумата и джантата нищо им няма
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              GTipo написа:
              И аз нацелих така една дупка, но бях с ниска скорост и само джанта малко...Вчера гледах един колега с Типо, на бул. България с гръмнала зимна гума. Толкова силно бомбирала гума не бях виждал! И докато дотътри колата, беше я докъсал, и изкривил джантата.В тоя ред на мисли е хубаво да си член на СБА или да си имаш каско при булинс или гражданска в дзи щото там е по-ниска тарифата за теглене. В последното имаш 25 безплатни километра, но се съмнявам в 3 през ноща да решат да дойдат.
              Ми тоя от пътната помощ ме пита дали гражданската ми е в ДЗИ,защото вместо 48лв щял да ми вземе 39...Не е толкова по ниска цената...
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8
                Ако застраховката ти е в Allianz имаш безплатен Автоасистанс денонощно Аз лично се убедих, че са много коректни
                == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                Коментар


                  #9
                  Слав написа:
                  Ако застраховката ти е в Allianz имаш безплатен Автоасистанс денонощно Аз лично се убедих, че са много коректни
                  Автоасистанс?Какво е това?
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #10
                    Когато сключиш застраховка в Allianz получаваш автоасистанс денонощно.В договора ти е написан телефон, на който можеш да звъниш денонощно.Автоасистанс се казва услугата.Състои се в това, че като им се обадиш (ако си застрахован при тях) ти пращат веднага човек, който те откарва до най-близкия сервиз или до вкъщи Яко, а?
                    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                    Коментар


                      #11
                      А колко пари ти взима за откарването?

                      Коментар


                        #12
                        Chaos_ написа:
                        А колко пари ти взима за откарването?
                        Слав написа:
                        безплатен Автоасистанс

                        Коментар


                          #13
                          В СБА членството е 35лв на година и аз напоследък се чудя дали няма да е по-добре да се презастраховам за такива работи, че с наще пътища, части, коли и пътна помощ може да ти излезе през носа. Ето и сайта www.uab.org
                          Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                          Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                          Совалката средно на LPG
                          Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                          Коментар


                            #14
                            Abarth. написа:
                            Слав написа:
                            Ако застраховката ти е в Allianz имаш безплатен Автоасистанс денонощно Аз лично се убедих, че са много коректни
                            Автоасистанс?Какво е това?
                            Как какво е, как каво е! Автоасистант бе колега, колата ти е под протекцията на автоасистънт!Я виж само колко вносно звучи... Хората сървис промоутват, нема лабаво! Как ме дразнят само такива идиотски чуждици за термини които имат абсолютен български еквивалент!Автоасистънт на майка им в... както и да е.Отвсякъде е така, нищо против Алианц, компютърджиите пък съвсем са изплеснали в тая насока!
                            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                            Коментар


                              #15
                              Чак за такава екстра аз не разбрах защото днеска си направих застраховката в Алианца. Тъй като и миналата година срещу 64лв бях при тях то и тази година отидох та за 82лв отново застраховах Пунтото.По принцип като чуя че нещо е безплатно бягам от него като дявол от тамян.Лъжа и измама е за безплатна пътна помощ.Само дано не ви се налага а то помощ само от приятели може да очаквате.
                              Фиат Панда 1.2 2006година
                              Синджира си идва ,а козата я няма...

                              Коментар

                              Working...
                              X