Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за КАТ и снимането на магистрала.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за КАТ и снимането на магистрала.

    Някой може ли да каже ако е запознат КАТ длъжни ли са като снимат на магистрала да се обозначат със знак както на другите пътища и как точно трябва да са паркирали ? Другото,което ме интересува,може ли да си обжалва снимката и при такава ситуация моята срещу тяхната дума ли е просто или ...
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    #2
    Re: Въпрос за КАТ и снимането на магистрала.

    Princo написа:
    Някой може ли да каже ако е запознат КАТ длъжни ли са като снимат на магистрала да се обозначат със знак както на другите пътища и как точно трябва да са паркирали ? Другото,което ме интересува,може ли да си обжалва снимката и при такава ситуация моята срещу тяхната дума ли е просто или ...
    Не е нужно да се обозначат със знак, ако преди това са качили в сайта къде ще дебнат за скорост за определена дата и съответния часови интервал. За София е това: http://kat.mvr.bg/NR/rdonlyres/60974..._tkontrol1.pdfТрябва да намериш и за областта където са те снимали, дали наистина са го оповестили.
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

    Коментар


      #3
      Сега видях,написан е даже и часа,точно като са ме щракнали и точното място.
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #4
        Princo написа:
        Сега видях,написан е даже и часа,точно като са ме щракнали и точното място.
        Как са те снимали с тоя шосеен изтребител?
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #5
          Винаги съм ги виждал да седят със знак на магистралата. Знака е задължителен без значение дали е стационарна или мобилна камера. Обикновено слагат знака в началото на някоя отбивка ,а с патрулката застават в края на отбивката с лице срещу движението.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #6
            И дари да е нямало....върви доказвай
            Powered by Emzo

            Коментар


              #7
              От как се напълни с видео регистратори станаха доста стриктни с поставянето на табелите. Друг е въпроса ,че понякога вятъра ги размества знаците.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                #8
                Абе знаци слагат, ама пак се изхитриха и правят следния номер:Набиват знаци навсякъде и не ги махат.Ти караш, гледаш знак "камера", камера няма, гледаш втори, трети така, и на четвъртия си викаш - абе евал съм ги и не намаляваш, а те там и "щрак" Бх чел някъде, че нарочно са накачили в POI-тата на навигациите хиляди места за уж "полицаи", за да намаляват шофьорите, а на такива места аз например от години катаджия не съм виждал.

                Коментар


                  #9
                  Тия шашми още преди 2 години ги подкараха. Във всички карти на навигациите стоят точки, където за 2-3 години всекидневно каране по маршрута, не съм виждал жив полицай. Не вярвам и да видя.Една бивша "стоянка" тяхна от години е паркинг. Просто собственика си огради земята, махна храстите, зад които се криеха и направи паркинг за клиентите на фирмата си. Понеже се пробваха в началото да стоят там, човека писа жалби до началника на районното, до кмета, че не иска да му виси полицията в имота. Защото макар и паркинг, той си е частен имот. Разкраха се. От няколко месеца слагат знак за камера. Има един колец, останал от стар знак..от ония най-старите, дето са рекламни..."Внимание, скороста се контролира с радар" или нещо подобно беше... Сутрин съм ги засичал, по тъмно още...минават, монтират знака за камерата и си бият камшиците. Вечер като се стъмни, минават и си го прибират.Отзад е на перчати гайки, за по-лесно...

                  Коментар


                    #10
                    Оправията е като се види някой несправедлив знак за ограничение на скоростта, поставен като явна Хранилка - да се намери некой от майка рОден да го изкриви до земята за да не се вижда и да нЕ важи или да го отреже направо.
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      kiro_of_the_day написа:
                      Оравията е като се види някой несправедлив знак за ограничение на скоростта,п поставен като явна Хронилка - да се намери некой от майка реден да го изкриви до земята за да не се вижда и да ен важи или да го отреже направо.
                      Само да го бутне в канавката пак стига.
                      FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                      Коментар


                        #12
                        Immortal написа:
                        .......Бх чел някъде, че нарочно са накачили в POI-тата на навигациите хиляди места за уж "полицаи", за да намаляват шофьорите, а на такива места аз например от години катаджия не съм виждал.
                        Дидо,тея предупреждения за милиционери се правят от потребители като теб и мен. Вярно е,че доста стоянки са сменени с времето и не са премахнати от базата с данни.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #13
                          krasio_79bs написа:
                          Immortal написа:
                          .......Бх чел някъде, че нарочно са накачили в POI-тата на навигациите хиляди места за уж "полицаи", за да намаляват шофьорите, а на такива места аз например от години катаджия не съм виждал.
                          Дидо,тея предупреждения за милиционери се правят от потребители като теб и мен. Вярно е,че доста стоянки са сменени с времето и не са премахнати от базата с данни.
                          Да бе, ама те и катаджиите са потребители.И потребяват най-много да ти кажа По пътя от Враца до Козлодуй, на всяко ограничение 60 ми писка и че можело да има полицейски пост. На ВСЯКО, а те са много, десетки!А полицаи за 3 години съм виждал само на 2-3 места.

                          Коментар

                          Working...
                          X