Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимаха ли ме?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    mehanoveca написа:
    щом не е имало знак за мобилна камера са били само с радар и трябва да те спрат и да ти напишат акт щом не са те спрели не се притесняваи в софия снимкат отпред не само отзад това че на патрулката има знак за камера не е за това че те снимат а че е оборудвана с камера и микрофон против почерпвания
    точно до радарите им имат и камера, тя за какво е тогава? Ако евентуално са ме снимали има ли шанс да докажа по някакъв начин че не е имало знак или просто да си замълча и това е?
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    Коментар


      #17
      те колите камерата си я имат но не винаги я използват едва ли са те снимали без да има знак особено след случката в господари на ефира миналата седмица ти сигурен ли си че не е имало знак

      Коментар


        #18
        Immortal написа:
        ВСИЧКИ мобилни камери снимат само ОТЗАД.Моли се в този момент да са си чоплили носа или да са се заиграли с някой телефон.
        . Снимат си и отпред но не винаги на снимката се вижда кой е водачът.При това положение във фирмата в която работя се доказва с пътният лист кой е прегрешил.В един случай на снимка в града се стигна до бой между колеги,но шефът плати глобата.
        Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

        Коментар


          #19
          Убеден съм на 100%, защото съм много наблюдателен и имам фотографска памет. Надеждата умира последна, пък дано няма проблем
          Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
          Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
          Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

          Коментар


            #20
            flippy89 написа:
            Хм в градски условия повече от 80 не съм вдигал никъде, но това е друга тема. Извънградско беше и тъкмо бях изпреварил тир по нагорнището на 4та, за това беше цялата работа. Ако дойде акта дано не ми вземат книжката, че остана по малко от година за златен талон.
            . Защо си мислиш че ако имаш златен талон ще ти се разминават нарушенията.Глобите ще си ги плащаш като нормален нарушител.Единствено ще те отърве първият път да не ти вземат точки,но след първо нарушение ставаш водач с нарушение и го връщаш.При двете положения си заплаща за издаването на златният а после на синият.Според мен няма смисъл,но всеки сам си знае.Аз за 27 години нямам нито една дупка в талона(малко знаят какво е това),нито една взета точка и нито една снимка от камера.Карайте внимателно,не сте сами на пътя.
            Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

            Коментар


              #21
              Immortal написа:
              Kemaloff написа:
              Immortal написа:
              ВСИЧКИ мобилни камери снимат само ОТЗАД.
              100% ли си сигурен? Аз имам една доста хубава снимчица отпред. Изглеждах много добре в колата и затова вече карам винаги усмихнат.
              Според мой познат - катаджия - стационарните снимат отпред и отзад. С мобилните снимат винаги само отзад.Аз и брат ми имаме общо 4 "селфита" - всички са отзад.
              Мобилните снимат според това как е застанала патрулката. Мен са ме снимали от пред и доста познати също. В града ако превишиш с 30км и оставаш на трупчета, поне преди беше така.

              Коментар


                #22
                Все още е така. Над 31 км в градски условия ти взимат книжката поне за 3 месеца.
                Не е важно хората какво казват, а как ти го чувстваш !

                Коментар


                  #23
                  Баща ми знае градско какви са глобите, засечен с 180 при ограничение 50 на Люти Дол, 6 месеца без книжка и близо хилядарка надолу. Каква е била причината да мине с тази скорост натам,няма значение - посока от Видин за София.
                  Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                  Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                  Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                  Коментар


                    #24
                    Immortal написа:
                    Kemaloff написа:
                    Immortal написа:
                    ВСИЧКИ мобилни камери снимат само ОТЗАД.
                    100% ли си сигурен? Аз имам една доста хубава снимчица отпред. Изглеждах много добре в колата и затова вече карам винаги усмихнат.
                    Според мой познат - катаджия - стационарните снимат отпред и отзад. С мобилните снимат винаги само отзад.Аз и брат ми имаме общо 4 "селфита" - всички са отзад.
                    Чиста случайност че са ви отзад.Мобилните камери снимат и отпред - личен опит - един мой и 2 на колега! Супер убавци сме и двамата !
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #25
                      Добре де оня ден някакъв пагон по телевизията се обясняваше как трябвало да се промени закона, защото сега имало изискване да има знак преди всяка камера. Каква е разликата между мобилна и стационарна камера, в единия случай не си информиран че има радар и те снимат.
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #26
                        Аз пак не го разбирам този манталитет. Нарушаваш правилата задействаш връзки, обжалваш, какви ли не други маймунджалъци, само и само да си не си понесеш отговорността. Иначе покрай пътищата е пълно с паметници на нарушители-връзкари.

                        Коментар


                          #27
                          mnpenchev написа:
                          Аз пак не го разбирам този манталитет. Нарушаваш правилата задействаш връзки, обжалваш, какви ли не други маймунджалъци, само и само да си не си понесеш отговорността. Иначе покрай пътищата е пълно с паметници на нарушители-връзкари.
                          Ти зарежи това, ама не разбирам, защо контролните органи трябва да трябва да те предупреждават за да те контролират.Иначе за превишена скорост, аз лично гледам да съм в правилника, но се налага понякога. Изправарваш, а глупака до тебе се сети, че ще ускори след като ти си започнал изпреварването. Добре, че JTD-то има кончета и динамика.
                          Не е важно хората какво казват, а как ти го чувстваш !

                          Коментар


                            #28
                            Ало света воданена пита ли сте вие? Наложило се е бързал съм, това че вие не одобрявате си е ваш проблем. Някъде да съм казал че ще пусна връзки и ще ми се размине или казах, че кати съм сгрешил ще си платя. А покрай пътя има паметници на малоумни хора загинали, не толкова от висока скорост, а от гранясал мозък. Кола не се кара с ръце и крака, а с акъл. Карал съм и с 220 и с 20 и до сега не съм имал инциденти или нещо подобно, за това ако нямате какво да кажете по темата си замълчете, защото и вие сигурно сте бързали някой път.
                            Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                            Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                            Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                            Коментар


                              #29
                              Все още не разбирам смисъла на подобни теми. Бързал си - бързал. Съмняваш се че са те снимали - чакаш си пощата. Ако толкова ти е важна книжката трябва да внимаваш повече, а не да се разпъват локуми по форумите.Това със знаците пред патрулката също не го разбирам. Тва все едно синковеца да се оплаче на директорката, че даскалката не е предупредила за контролното по математика... :D Като чуя "Нямаше знак пред патрулката" все едно някой ми казва - "Пречат ми да си карам с 200 и да се правя на приличен"

                              Коментар


                                #30
                                Моля темата да бъде ИЗТРИТА. Благодаря предварително
                                Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                                Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                                Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                                Коментар

                                Working...
                                X