Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за подарък за жена зодия риби по повод 20 г. брак

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Re: Съвет за подарък за жена зодия риби по повод 20 г. брак

    D. Stanev написа:
    Румен_Хинчев написа:
    Заведи я на мъж , че явно с теб не е случила .....Може ли да искаш съвети за подобни неща , бе ?!?
    Румба, аз искам съвет за подарък бре... не как да я задоволя :D п.с. да се надяваме, че и след 60 години брак няма да ми трябва такъв съвет
    А знаеш ли защо не се прави секс на кръстопът?Защото всеки ще ти дава акъл.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #32
      Re: Съвет за подарък за жена зодия риби по повод 20 г. брак

      D. Stanev написа:
      Румен_Хинчев написа:
      Заведи я на мъж , че явно с теб не е случила .....Може ли да искаш съвети за подобни неща , бе ?!?
      Румба, аз искам съвет за подарък бре... не как да я задоволя :D п.с. да се надяваме, че и след 60 години брак няма да ми трябва такъв съвет
      Импровизирай , друже !Каквото и да сториш , ще я зарадваш ....
      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

      Коментар


        #33
        Станев, защо имам чувство, че правиш професионално проучване? - нещо не ми се връзва, точно от теб този въпрос.
        Либра 1,9 жтд 2000г. LX
        Фиат Крома 1,9 2009г.
        Ивеко Дейли 2.8 2006г. Ланча Делта 2.0 mjet 2008г.

        Коментар


          #34
          k76 написа:
          Станев, защо имам чувство, че правиш професионално проучване? - нещо не ми се връзва, точно от теб този въпрос.
          Абсолютно не. В идейна криза съм... пък и досега не съм имал друг случай да празнувам 20 г брак. Все пак ми се щеше да се осведомя най-вече какво са правили други колеги в такава ситуация (макар и да не са много... одъртяваме). Краси, по-добре кажи ти какви идеи имаш!Примерно вече се възползвах от съвета на Куни за Черноморското злато с добавка (от мен) пури... Все пак да кажа, че реших да попитам жената, да се разберем като зрели хора... и тя ми отговори като зрял човек, че това е общ празник и не е нужно подаръка да е специално за нея, още повече, че на следващия ден има и рожден ден и... те така. Предвидили сме и екскурзия, но за по-натам. Идеята за панделката и розата също е култова, особено ако е по повод 60 г брак
          Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

          Коментар


            #35
            идеи

            И аз да се включа с идеи. За 20 годишнина наистина порцелан се подарява. Ако обича излетите има едни много готини кошници/раници за пикник вътре с прибори. Ето една такава: http://banana.bg/podaraci/9524-ranica-za-piknik с порцеланова чаша примерно. Друго - може масажор някакъв, ако си пада. Има всякакви - възглавници, постелки, за крака, шиацу, миаацу и т.н. Иначе...може ваучер за спа и релакс, кални бани и т.н.

            Коментар


              #36
              То, аз нали съм млад и аз не съм празнувал 20 години брак :D , имам 2 години да го обмислям. Мога да кажа каква хитрост ползвам за други поводи, примерно рожден ден, така, че да се радва повече от 2-3 месеца. На самата дата /април/, нещо малко, принтирана резервация за хотелите и маршрута по който ще минем, като и позволявам малки отклонения. После няма да ти казвам, какво става, планове, разпечатки и т.н. , два месеца изготвя книга и се радва на подаръка, примерно за Рим през Венеция имахме книга 40-50 страници, а отделно винаги има и изненади, примамлива табела на пътя, замък на баира.
              Либра 1,9 жтд 2000г. LX
              Фиат Крома 1,9 2009г.
              Ивеко Дейли 2.8 2006г. Ланча Делта 2.0 mjet 2008г.

              Коментар


                #37
                k76 написа:
                То, аз нали съм млад и аз не съм празнувал 20 години брак :D , имам 2 години да го обмислям. Мога да кажа каква хитрост ползвам за други поводи, примерно рожден ден, така, че да се радва повече от 2-3 месеца. На самата дата /април/, нещо малко, принтирана резервация за хотелите и маршрута по който ще минем, като и позволявам малки отклонения. После няма да ти казвам, какво става, планове, разпечатки и т.н. , два месеца изготвя книга и се радва на подаръка, примерно за Рим през Венеция имахме книга 40-50 страници, а отделно винаги има и изненади, примамлива табела на пътя, замък на баира.
                Най-голямата изненада би било, ако накрая си й казал че е първоаприлска
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар

                Working...
                X