Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за подарък за жена зодия риби по повод 20 г. брак

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    На 100% подкрепям колегата pakumba.И аз съм рибок, трудно ни се угажда, но ако оцелят сме точни.
    Lancia Kappa 2.0 20v 145hp- 1995 Landi Renzo lambda kontrol v-05
    Fiat Bravo 2 1.9 jtd 150hp

    Коментар


      #17
      Така, понеже някои от подхвърлените тук идеи ми допаднаха, а и сондирах приятели, ща не ща решавам да направя нещо като мултиподарък, т.е. да има елемент бижу (сребърно), посъветваха ме задължително порцеланово слонче (?!), елемент питие (пада си по коняци), вечеря също... Понеже я подпитах, без да я питам директно, за годишнината ми намекна да се ориентирам към нещо което може да се ползва от двамата (това добре, харесал съм си един Гармин, ама май по-подходящото нещо ще е фотоапарат, понеже обича да снима, а стария го счупи щерката). Иначе от скок с бънджи не се отказва, но това като се запролети (според нея цяла година ще се чества 20 години), от екскурзия до Италия също не се отказва... почвам да се плаша.Съвета на един приятел беше изобщо да не я питам, понеже той питал и получил отговор "плочки за баня по нейн избор"
      Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

      Коментар


        #18
        Тя работата стана като във вица:-Вино или ракия искаш?-И бира!Честита годишнина на семейство Станеви!

        Коментар


          #19
          Аз съм с жена риба 16 години вече. Чета и се плаша.

          Коментар


            #20
            ls1 написа:
            Аз съм с жена риба 16 години вече. Чета и се плаша.
            Виж на теб съвет мога да ти дам. Имаш още 4 години. Събирай за следващия кемпер. :P
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              #21
              D. Stanev написа:
              .... задължително порцеланово слонче (?!) ...
              Мчи нали е порцеланова сватба, бре! Туй (слончето) е много по-елегантно от супник, все пак
              браво 1,6/90 - 09 г.

              Коментар


                #22
                На жена риби - океан! Че морето ще е малко.
                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                Коментар


                  #23
                  Смело бих ти препоръчал един уникален парфюм, повечето вероятно не са го чували, но наистина е уникален.Поне иди го помириши.Guerlain - Idylle. Да, скъп е, но е у н и к а л е н.
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #24
                    Пълен спа пакет и масажи!За коняка - има един 33+ години на Черноморско злато - Поморие - бутилка като диамант, хубава опаковка, страхотно съдържание вътре - около 70 лева е във фирмения магазин.
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #25
                      Мой приятел в твоето положение, точно по случай 20 г. брак, е организирал екскурзия в Дубай.Тя е много щастлива, той не (защото му струва 10000 лв.)
                      Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                      Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                      Коментар


                        #26
                        Re: Съвет за подарък за жена зодия риби по повод 20 г. брак

                        D. Stanev написа:
                        Колеги, тази седмица предстои да честваме с моята съпруга двоен празник (единия ден 20 г. брак, а на следващия има рожден ден) и съм много затруднен в избора на подарък. Досега все нещо не съм съвсем уцелвал... не, че не си познавам съпругата, ама всеки който си е имал работа с жена зодия риби, знае за какво става въпрос. Последния път пробвах с готина дамска чанта... после се окажа, че и обувки трябват По принцип не е сребролюбка и от бижута не се впечатлява, най-често минавам с книга (това харесва), макар и скъпа, но вече е някак стандартно. Пада си по бельо, но... не съм в час с размери и пр. (пък и ми се ще да си го спестя). Парфюми също харесва, но е много специфичен вкусът и (само с един Пако Рабан уцелих). Дайте някакви съвети и предложения понеже съм в идейна криза.
                        Заведи я на мъж , че явно с теб не е случила .....Може ли да искаш съвети за подобни неща , бе ?!?
                        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                        Коментар


                          #27
                          Re: Съвет за подарък за жена зодия риби по повод 20 г. брак

                          Румен_Хинчев написа:
                          Заведи я на мъж , че явно с теб не е случила .....

                          Коментар


                            #28
                            Re: Съвет за подарък за жена зодия риби по повод 20 г. брак

                            Румен_Хинчев написа:
                            D. Stanev написа:
                            Колеги, тази седмица предстои да честваме с моята съпруга двоен празник (единия ден 20 г. брак, а на следващия има рожден ден) и съм много затруднен в избора на подарък. Досега все нещо не съм съвсем уцелвал... не, че не си познавам съпругата, ама всеки който си е имал работа с жена зодия риби, знае за какво става въпрос. Последния път пробвах с готина дамска чанта... после се окажа, че и обувки трябват По принцип не е сребролюбка и от бижута не се впечатлява, най-често минавам с книга (това харесва), макар и скъпа, но вече е някак стандартно. Пада си по бельо, но... не съм в час с размери и пр. (пък и ми се ще да си го спестя). Парфюми също харесва, но е много специфичен вкусът и (само с един Пако Рабан уцелих). Дайте някакви съвети и предложения понеже съм в идейна криза.
                            Заведи я на мъж , че явно с теб не е случила .....Може ли да искаш съвети за подобни неща , бе ?!?
                            Той си е за съжаление, човека вече се е хванал за главата и го прави от отчаяние Майтапя се
                            Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                            Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                            Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                            Коментар


                              #29
                              Re: Съвет за подарък за жена зодия риби по повод 20 г. брак

                              stilo_new написа:
                              Румен_Хинчев написа:
                              Заведи я на мъж , че явно с теб не е случила .....
                              делиормански хумор и не те притеснявай Станев разбира от шега особенно от приятел.
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                #30
                                Re: Съвет за подарък за жена зодия риби по повод 20 г. брак

                                Румен_Хинчев написа:
                                Заведи я на мъж , че явно с теб не е случила .....Може ли да искаш съвети за подобни неща , бе ?!?
                                Румба, аз искам съвет за подарък бре... не как да я задоволя :D п.с. да се надяваме, че и след 60 години брак няма да ми трябва такъв съвет
                                Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                                Коментар

                                Working...
                                X