Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за подарък за жена зодия риби по повод 20 г. брак

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за подарък за жена зодия риби по повод 20 г. брак

    Колеги, тази седмица предстои да честваме с моята съпруга двоен празник (единия ден 20 г. брак, а на следващия има рожден ден) и съм много затруднен в избора на подарък. Досега все нещо не съм съвсем уцелвал... не, че не си познавам съпругата, ама всеки който си е имал работа с жена зодия риби, знае за какво става въпрос. Последния път пробвах с готина дамска чанта... после се окажа, че и обувки трябват По принцип не е сребролюбка и от бижута не се впечатлява, най-често минавам с книга (това харесва), макар и скъпа, но вече е някак стандартно. Пада си по бельо, но... не съм в час с размери и пр. (пък и ми се ще да си го спестя). Парфюми също харесва, но е много специфичен вкусът и (само с един Пако Рабан уцелих). Дайте някакви съвети и предложения понеже съм в идейна криза.
    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

    #2
    Бъди оригинален. Подари и само любовта си и нищо материално.

    Коментар


      #3
      stilo_new написа:
      Бъди оригинален. Подари и само любовта си и нищо материално.
      Абе... любовта си е любов, материалното - материално. За да се поддържа любовта, трябва материални неща, даже да са само китки.Купи й почивка някъде. Ако харесва книги - електронен четец.
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #4
        ele написа:
        За да се поддържа любовта, трябва материални неща, даже да са само китки.
        Е, женската логика не мога да я схвана.

        Коментар


          #5
          Разчупи нещата. Подари й скок с парашут ако й харесва :D , полет с делтапланер, почивка, кола, колело, нещо за спортуване, нещо за пиене като хубаво и скъпо вино, вечеря някъде в скъп ресторант, в който не бихте отишли. Е, варианта за тиган винаги си остава
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Да ти копна нещо от нета:20 години - Порцеланова сватба. Празнува се след 20 години брачен живот. Празничния обед се сервира в нов порцеланов сервиз в знак на това, че от старите вече не е останала и една чинийка... Купува се порцеланов сервиз.Само после да не те замеря с порцелана като отвори подаръка
            punto HGT

            Коментар


              #7
              Ако, харесва да обикаля по света и екскурзиите - купи и атлас.Ако, харесва автомобилите - купи и туба 4л 10В40, за бъдещата кола Ако, харесва картини - купи и пирон, за да може да ги закачаЕстествено се шегувам. Колега, пожелавам ви още много дълги години, спокоен, хубав и изпълнен с положителни моменти семеен живот.БТВ, аз не бих пуснал в тема за избор на подарък на жена си. За мен това е нещо прекалено лично и интимно, за да го споделям във форум. Успех в търсенето.
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                #8
                Бюджет?
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #9
                  Как беше вица, купи и дрелка, хем изненада - хем полезно.

                  Коментар


                    #10
                    ls1 написа:
                    Как беше вица, купи и дрелка, хем изненада - хем полезно.
                    Като оная съпруга, където от вратата казала:- Мъжо. Купих ти сандали на висок ток с каишки 36 - ти номер, акослучайно не ти станат - аз ще ги нося.По темата: Много отговорен избор е това за рождения ден. И за годишнината не мога да ти дам съвет, но понеже и ние минахме скоро 20-те години брак, получихме порцеланов сервиз, но от близките си. Не го ползваме, но пък го прибрахме. Иначе си направихме взаимен подарък - екскурзия в чужбина, макар датата на отпътуване да се размина с датата на встъпване в брак, но поне го нарекохме, като повод.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      #11
                      stilo_new написа:
                      Бъди оригинален. Подари и само любовта си и нищо материално.
                      Именно. Моето предложение - появяваш се чисто гол, само с панделка на ... и захапал червена роза.
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        #12
                        фикус :D
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #13
                          Заведи я някъде. Добави един пръстен който и го подари коленичил пред нея. Брат двадесет години сте женени очакваш ли наистина да се впечатли? Просто излезте и се позабавлявайте.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            #14
                            Остай го Слави, подаръка е задължителен! Впечатляват се мамка му, особено от подаръците, които не получават
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              #15
                              Аз моята я питах. Всички бяха доволни. Бе нещо златно винаги върви. Ако не ѝ пасне, ще си го смени.
                              браво 1,6/90 - 09 г.

                              Коментар

                              Working...
                              X