Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подаване на сигнал в полицията

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подаване на сигнал в полицията

    Колеги какво се случва след подаване на сигнал в полицията, струва ми се че нещоне си вършат работата и се държат много тъпо и величествено. Днес се обадих за 4ма наркомани в такси, дори и шофиора е същото ла**о и им казах че си взеха спринцовки от аптеката и според мен имат и друго в колата, от там просто получих отговор че те няма какво да направят еми защо аджеба работите и взимате заплати? Вече имам чуството че няма смисъл да подам сигнал за нередност, просто защото няма да ми обърнат отново внимание. Вие обаждате ли се като има някаква нередност¿
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    #2
    Re: Подаване на сигнал в полицията

    flippy89 написа:
    Колеги какво се случва след подаване на сигнал в полицията, струва ми се че нещоне си вършат работата и се държат много тъпо и величествено. Днес се обадих за 4ма наркомани в такси, дори и шофиора е същото ла**о и им казах че си взеха спринцовки от аптеката и според мен имат и друго в колата, от там просто получих отговор че те няма какво да направят еми защо аджеба работите и взимате заплати? Вече имам чуството че няма смисъл да подам сигнал за нередност, просто защото няма да ми обърнат отново внимание. Вие обаждате ли се като има някаква нередност¿
    Да. На 112. Там УЖ БИ трябвало всичко да се записва.Там се обаждах за последно по-миналото лято и получих обратно обаждане от КАТ (в моя случай).Викал съм и пожарна така. Всички се отзоваваха...
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #3
      От 112 бяха любезни, но от Видинска полиция бяха като дебили.Пък и наркоман да кара такси е недопустимо...
      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

      Коментар


        #4
        Отзовават се..след час-два. Но идват. И аз съм търсил 112 и всичко е било ОК. Специално, ако се обадиш за неправилно паркирана кола, паяка идва до 5-10минути
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          #5
          с малко по-любезен тон даже веднага се отзовават ,ако трябва звъниш в министерството ПРЕЗ 112 и казваш да те свържат ,защото малоумницте не си вършат работата и затова се обаждаш на тях ,защото се записва всичко .Да видиш как бързо си вършат работата .
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            На ченгетата им е заповядано да отбиват, колкото може повече оплаквания. По този начин си оправят статистиките Тъжно, много тъжно, ама безспорен факт. Отделно, че ги мързи да гледат.......
            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
            BMW X3 3.0D Aut

            Коментар


              #7
              Е, купуването на спринцовки не е престъпление. Даже преди години имаше финансирани от държавата програми-безплатно им ги даваха...

              Коментар


                #8
                Може таксито да е дизел и да му мерят обратното гориво на дюзите

                Коментар


                  #9
                  Полицията, че не върши работа е ясно. Но сигнал, защото някакви си купили спринцовки и предполагаш, че имали "нещо" в колата?! Ако си спомняте миналата година имаше една игра с точки на Еко за едни кухненски ножове. Е, аз си купих три броя, и добре, че продавачката в бензиностанцията не подаде сигнал, че вероятно съм Ханибал Лектър :D
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    #10
                    Последните и я случай когато звънях на ченгета та беше заради дрифтаджии по първи сняг в Севлиево след като един щеше да ме отнесе. И така...само минаха. Последва клипче платено на БТВ и излъчено по новините
                    Powered by Emzo

                    Коментар


                      #11
                      Да,а то не си личаха тъпите наркомани че носят нещо, като се оглеждаха нон стоп...
                      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                      Коментар

                      Working...
                      X