Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за "бебевоз"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    mitkosoft написа:
    Аз по принцип си искам автомат и ръчката е вариант, но ако градско ще карам с такъв тежък лост си е начинание. В сравнение със сегашният ми фиат(на който скоростите влизат като по масло) тая кутия си е мъчение да се кара...дясната ми ръка ще направи трицепс ако я карам тая кола с ръчна кутия...джипа не отпада като вариант...возиха ме в таъкв джип, но като седнах в алфата и се влюбих....всичко си е на мястото...изчистено, подредено...а стойката на комбито е ненадмината на пазара...за предницата да не говорим...най-агресивната предница на пазара...все пак живота е твърде кратък за да караме скучни коли. Колата за мен трябва да носи радост като седна в нея...а Алфата определено ми я носи, джипа не ми носи такова чувство...
    Е тва се опитвах да обясня от началото на темата още ...
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #92
      Само за протокола, че проблема не е самата кутия, а модела автомобил в случая.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #93
        Сега в пък в главата ми се наби и Тойота Приус 2-ро поколение. Какво ще кажете за колата и за хибридите като цяло ?
        Fiat Bravo 1.9 JTD 100

        Коментар


          #94
          Пиши директно на БО-би да те зарибява
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #95
            mitkosoft написа:
            Сега в пък в главата ми се наби и Тойота Приус 2-ро поколение. Какво ще кажете за колата и за хибридите като цяло ?
            Aз се изплаших от незнанието си за тези коли. Гледах към Приус - 3. Разкошно табло, широка и удобна кола. Където видех Приус из Бургас ( малко са)търсех собствениците им. Когато ги срещах всеки от тях ми казваше: "Човек трябва да се реши". Аз не можах и не мога да обясня защо, но определено тезиколи са бъдещето. ВО може да пише повече, въпреки, че имаше негова тема тук.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар

            Working...
            X