Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Facebook Messenger( Андроид )

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Facebook Messenger( Андроид )

    Да се оплача от фейсбоклук месинджъра за андроид. След последният ъпдейт на 11 януари ,му се ева макята. Постоянно ме информира ,че не му се работи.Има ли и други с проблем след ъдейта?Деинсталирахго и чаках няколко дена да го оправят,ама няма нова версия за сега ,че си инсталирах стара.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    #2
    аз нямам.
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      И на мен ми седеше на черен екран само.Деинсталирах го - и си го свалих наново и ми тръгна.Без стари версии и такива.
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #4
        Би ли споделила дали си го актуализирала след 11.01.2016?Проблема ми е със Version 53.0.0.17.308 (20110996).
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          при мен е точно тази версия и проблем нямам.
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #6
            Аз имах проблем преди месец-два. Не знам коя версия, но след преинсталиране работеше за ден и после пак същата работа. Няколко пъти я правих тази операция и се отказах. Това на Lenovo P70. Сега вече нямам проблеми с месинджъра, щото не го ползвам
            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
            BMW X3 3.0D Aut

            Коментар


              #7
              Нямам проблем

              Коментар


                #8
                Краси маи ти е старо телефончето вече.И аз имах проблем със стария S2.Нарочно тъпчат ъпдеити да може да си купуваме нови телефони.П.С.На сега го актуализирах с новата версия работи перфект....
                FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                Коментар


                  #9
                  Чак пък старо. Вярно е с Андроид 4.4.2 ама то все още си излизат нови телефони със него. Снощи след вашите коментари реших да пробвам отново да го ъпдейтна и пак проблем.На телефона на момата същият проблем. В коментарите в гугъл маркета също са масови оплакванията след ъпдейта.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    #10
                    голяма простотия е това месинджър, баба ми като ми пише, не ми съобщава веднага а след час два макар че съм в интернет и като пиша през месинджър на някои и след това вляза в моя фб през компютъра няма никакви съобщения изпратени от моя профил!? и като пиша на някои от там защо му отваря друг диалогов прозорец
                    fiat brava 1.4 12v 80 hp моно инжекция с газ на brc

                    Коментар


                      #11
                      Аз не мога да кажа по версии, но на мен ми се случи такова нещо декември месец. Със Сони Експерия съм. На практика си работеше, съобщенията се изпращаха и получваха, но постоянно във инфо бара ми показваше, че не работи и ми изписваше нотификации. Аз не му обръщах никакво внимамие и само махаш информационните съобщение. След около 10 - тина дена просто спряха и нямам проблеми

                      --------------------

                      Коментар


                        #12
                        Huku написа:
                        Аз не мога да кажа по версии, но на мен ми се случи такова нещо декември месец. Със Сони Експерия съм. На практика си работеше, съобщенията се изпращаха и получваха, но постоянно във инфо бара ми показваше, че не работи и ми изписваше нотификации. Аз не му обръщах никакво внимамие и само махаш информационните съобщение. След около 10 - тина дена просто спряха и нямам проблеми
                        и при мен е така от доста време
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар

                        Working...
                        X