Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли вътрешни "low cost" полети в България?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли вътрешни "low cost" полети в България?

    Питанка колеги.... Дали има някои запознат по въпроса, има ли вътрешни полети за България на някои low cost авиолинии?Дайте малко инфо ако има запознати, цени, графици ако има такива де или някое сайтче за инфо... Като система ми е ясно какво е точно "low cost", пребродих и бая сайтове, ма те са само за чужбинско.... Интересува ме, може ли по този начин да се пътува София-Варна, София-Бургас и съответните обратни дестинации :D

    #2
    Re: Има ли вътрешни "low cost" полети в България?

    bubachko написа:
    Питанка колеги.... Дали има някои запознат по въпроса, има ли вътрешни полети за България на някои low cost авиолинии?Дайте малко инфо ако има запознати, цени, графици ако има такива де или някое сайтче за инфо... Като система ми е ясно какво е точно "low cost", пребродих и бая сайтове, ма те са само за чужбинско.... Интересува ме, може ли по този начин да се пътува София-Варна, София-Бургас и съответните обратни дестинации :D
    няма low costдо Варна е около 120 лева, в двете посоки е към 200 лева
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      И до Бургас няма такива , и не съм чувал да има идеи. Засега фирмите предлагащи тези услуги използват само международни дестинации (поне в България е така)
      VW Bora Variant 1.6 16V '01

      Коментар


        #4
        kc_3011 написа:
        И до Бургас няма такива , и не съм чувал да има идеи. Засега фирмите предлагащи тези услуги използват само международни дестинации (поне в България е така)
        има план единствено за комбиниран полет - Бургас-Варна-Софияще отнема около 2 часа65 евро в едната посока, 115 в дветеявно само така могат да напълнят самолета
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Колега полети на супер евтини цени които покриват само летищните и други такси са невъзможни за вътрешни полети.Обикновено такива се предлагат от фирми които закупуват пакет седалки от един самолет заедно с определен брой легла в даден хотел в чужбина за определен период. Често обаче се случва да не могат да продадат хотелските си места и за да не губят и от самолета - пускат празните седалки на цени много по-ниски от реалните с цел да си покрият таксите и да не губят поне и от полета.
          Punto SX 1.1 55

          Коментар


            #6
            Колеги, защо по новините преди месец-два казаха, че нискобюджетните компании предлагат самолетни билети София-Варна за 19лв. без включени летищни такси

            Коментар


              #7
              Аз па се занимавам със самолетни билети и от тия чартъри и low cost компании ми писна вече!
              Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #8
                chris написа:
                Аз па се занимавам със самолетни билети и от тия чартьори и low cost компании ми писна вече!
                Ами отговори на въпроса на "бубачко"

                Коментар


                  #9
                  Kuku написа:
                  Колеги, защо по новините преди месец-два казаха, че нискобюджетните компании предлагат самолетни билети София-Варна за 19лв. без включени летищни такси
                  Бе за 19лв ми се струва невероятно, това излиза под битета за автобус. 19Е ако е - по-бива. Иначе и сега си има полети за 67 евра до Варна (със всичките такси и прочее става 83Е), не всеки ден, ма засметка на това - по няколко броя в летателен ден. Аз питам от чисто любобпитство, пролетта ми се наложи да пътувам София-Варна-София сам в колата (верно че навръщане ударихме една Копринка ). Ма цялото удоволствие по път ми излезе към 120лв. ако е за сам човек и по работа е много по-оправдано поне според мен, да се вземе самолет, все пак е 1ч. полет срещу наи-малко 5 до Варна с кола

                  Коментар


                    #10
                    bubachko написа:
                    Kuku написа:
                    Колеги, защо по новините преди месец-два казаха, че нискобюджетните компании предлагат самолетни билети София-Варна за 19лв. без включени летищни такси
                    Бе за 19лв ми се струва невероятно, това излиза под битета за автобус. 19Е ако е - по-бива. Иначе и сега си има полети за 67 евра до Варна (със всичките такси и прочее става 83Е), не всеки ден, ма засметка на това - по няколко броя в летателен ден. Аз питам от чисто любобпитство, пролетта ми се наложи да пътувам София-Варна-София сам в колата (верно че навръщане ударихме една Копринка ). Ма цялото удоволствие по път ми излезе към 120лв. ако е за сам човек и по работа е много по-оправдано поне според мен, да се вземе самолет, все пак е 1ч. полет срещу наи-малко 5 до Варна с кола
                    Е, може и 19 Евро да беше, ама го казаха по новините, 1000%

                    Коментар


                      #11
                      Да, имаше такава оферта (за 19 лв. без летищни такси), но билетът се купува 1 час преди полета ако има останали места в самолета. Офертата беше от някаква чартърна компания с един витлов самолет АН-нещо-си, на който лично аз не бих се качил дори безплатно За съжаление сега не успявам да открия фирмата.
                      Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                      Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                      Коментар


                        #12
                        Kuku написа:
                        chris написа:
                        Аз па се занимавам със самолетни билети и от тия чартьори и low cost компании ми писна вече!
                        Ами отговори на въпроса на "бубачко"
                        Ми той Sev ми е иззел функциите малко по-нагоре.
                        Bravo 1.6 16v

                        Коментар

                        Working...
                        X