Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оглед на кола в Никопол

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    NikMar написа:
    sportakus написа:
    За тия пари кво ще я гледат, питаи пали ли по телефона и ако пали направо отиваите тя е на цена като за скрап :D
    И да и не, трабва ни кола не за един ден или месец, защо трябва да купуваме кола и да я транспортираме до Габровска морга?
    Колега без да се засягаш, но това му викат габровска работа, хем да е без пари пък да ви върши работа дълго време. Как мислиш ако ти е хубава и поддържана колата ще я продадешли на цената на колело. Поздрави и дано попаднете на такава рядкост.

    Коментар


      #17
      sportakus написа:
      NikMar написа:
      sportakus написа:
      За тия пари кво ще я гледат, питаи пали ли по телефона и ако пали направо отиваите тя е на цена като за скрап :D
      И да и не, трабва ни кола не за един ден или месец, защо трябва да купуваме кола и да я транспортираме до Габровска морга?
      Колега без да се засягаш, но това му викат габровска работа, хем да е без пари пък да ви върши работа дълго време. Как мислиш ако ти е хубава и поддържана колата ще я продадешли на цената на колело. Поздрави и дано попаднете на такава рядкост.
      Е, ти си си отговорил сам, нали сме си от Габрово, :D а ти като купуваш кола, без значение колко даваш, за какъв период на експлоатация я предвиждаш? Надали си казваш "ще я карам 5-6 месеца и на скрап". Лично аз си карам колите докато:1. ми задоволяват нуждите и възможността за поддръжка е по джоба ми2. колата да не подлежи на ремонт3. нещо което най-често ми се е случвало, да не ме задоволява като качество и възможност да си позволя нейната смянаПо т.2 само веднъж ми се е случвало и то защото баща ми навремето обърна първата ми кола -ЗАЗ 968 А по таван.Това ме навежда на идеята за анкета "Причина за смяна на автомобила", ако някой иска нека я направи.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #18
        Ха ха цар си :D Ми да ти кажа аз лично не съм критерии относно продължителност на каране на един автомобил. Сменям ги на около година и не, че нещо им има, но просто ми омръзват. Да ти кажа честно имал съм най-различни коли, но фият винаги съм имал почнах от Ритмо, Уно, Темпра, Пунто 1, и сега въпреки, че си имам друга кола, пак се задомих с едно Пунто 2 което си го ползвам като евридейка :D Иначе анкетата ти е интересна дано някои е направи :D Поздрави и успех с покупката и да се похвалиш какво си купил пък като мина през Габрово ще ти се обадя да пием по бира, а аз ще почерпя разбира се, че нали си от Габрово :D

        Коментар


          #19
          При нас казват "шамар да е, кяр да е", така че винаги си добре дошъл ПС Барнах една Анкетка.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            #20
            NikMar написа:
            При нас казват "шамар да е, кяр да е", така че винаги си добре дошъл ПС Барнах една Анкетка.
            Отивам при нея.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              #21
              Най накрая купихме Марийка ето тази http://www.carmarket.bg/fiat-marea-1...pe_id=4&sort=1 за цента за която се спазарихме мисля че си заслужава. Има неописани глезорийки, както и кусурчета, които са поправими. Оказа се че е с дискови спирачаки и отзад, дисковете и предни, и задни нямаха и половин милиметър ръбче, имаме си климатроник . Измъчих се като я прибирахме вечерта, няма къси светлини. Като я тествахме аз бях вътре и пусках това - онова и моите хора гледат дали работят. Като се прибрахме и позагледах снимките, още не съм разкулачил нищо з/о ни затрупа белчо, се оказа че май си имаме ангелски очички и са ги свързали вместо къси. Другите кусурчета са: трудно отваряне на вратите - нуждаят се от смазка, почистване на дюзите, един тампон на ауспуха /сега е с тел/, 2 болта за задните джанти /някъде са ги изгубили/, джоистика за ел. огледалата не сработва нагоре - надолу и основно почистване /малко мурдарски е гледана/. Преди това гледахме 2 в Търново и Г.Оряховица, но само си изгубихме времето. За разлика от тях тази няма ръжди. Километража сочеше 146800 км, което нищо не значи, за разлика от другите 200 и кусур хил. Бутилката-40 л. беше почти пълна, както и 15-20 л. бензин, като цяло сме доволни.Не разбрах едно нещо, защо на лоста за чистачките име още един ринг който се завърта и се лутах докато пусна задната, нека някой ми каже, не че немога да се поровая из нета за ръковдство и да разбера.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #22
                Да ти е честита, това са дребни кусури ще я оправиш, добре изглежда на снимките :D

                Коментар


                  #23
                  Ако е за врътката на върха на лоста ,тя е за регулиране на интервала
                  FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

                  Коментар


                    #24
                    янко написа:
                    Ако е за врътката на върха на лоста ,тя е за регулиране на интервала
                    След нея има ище един ринг с нарисувани чистачки, ще потърся в нета, сега не мога да я снимам имаме 0,5 м сняг.Иначе колата е за фирмата на един приятел.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      #25
                      Ако е това,първото е за интервала,второто е скала за интервала,третото е за задната чистачка
                      Прикачени файлове
                      FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

                      Коментар


                        #26
                        янко написа:
                        Ако е това,първото е за интервала,второто е скала за интервала,третото е за задната чистачка
                        Май наистина беше така, а кое е 1,2,3? Иначе помпата за предните и задната са като на моята Брава, но като завъртя най-външното не се включва задната, като завъртях следващото тръгна, но тогава не се задълбочих в подробности, за мен беше важно дали работи.
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          #27
                          NikMar написа:
                          Най накрая купихме Марийка ето тази http://www.carmarket.bg/fiat-marea-1...pe_id=4&sort=1 за цента за която се спазарихме мисля че си заслужава. Има неописани глезорийки, както и кусурчета, които са поправими. Оказа се че е с дискови спирачаки и отзад, дисковете и предни, и задни нямаха и половин милиметър ръбче, имаме си климатроник . Измъчих се като я прибирахме вечерта, няма къси светлини. Като я тествахме аз бях вътре и пусках това - онова и моите хора гледат дали работят. Като се прибрахме и позагледах снимките, още не съм разкулачил нищо з/о ни затрупа белчо, се оказа че май си имаме ангелски очички и са ги свързали вместо къси. Другите кусурчета са: трудно отваряне на вратите - нуждаят се от смазка, почистване на дюзите, един тампон на ауспуха /сега е с тел/, 2 болта за задните джанти /някъде са ги изгубили/, джоистика за ел. огледалата не сработва нагоре - надолу и основно почистване /малко мурдарски е гледана/. Преди това гледахме 2 в Търново и Г.Оряховица, но само си изгубихме времето. За разлика от тях тази няма ръжди. Километража сочеше 146800 км, което нищо не значи, за разлика от другите 200 и кусур хил. Бутилката-40 л. беше почти пълна, както и 15-20 л. бензин, като цяло сме доволни.Не разбрах едно нещо, защо на лоста за чистачките име още един ринг който се завърта и се лутах докато пусна задната, нека някой ми каже, не че немога да се поровая из нета за ръковдство и да разбера.
                          Честита да е на новия собственик и безаварийни! Колко сме обикаляли с тази Марийка не е истина Мина през ръцете на двама приятели. Всички подобрения са от първия собственик. Доста я глезеше както се вижда по дисковите спирачки, боядисаните греди на тавана и още много други. Втория също я поддържаше. А километража не гледай Преди 3 години я продадохме в Търговище на 330 000 км като не бяхме сигурни дали не са врътнати После гледах на два пъти се появяваше на обява с различни километри и собственици. Наскоро явно пак са я пуснали. Колко са я гледали последните не е ясно...
                          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                          Коментар


                            #28
                            RoMeO_156_GTA написа:
                            NikMar написа:
                            Най накрая купихме Марийка ето тази http://www.carmarket.bg/fiat-marea-1...pe_id=4&sort=1 за цента за която се спазарихме мисля че си заслужава. Има неописани глезорийки, както и кусурчета, които са поправими. Оказа се че е с дискови спирачаки и отзад, дисковете и предни, и задни нямаха и половин милиметър ръбче, имаме си климатроник . Измъчих се като я прибирахме вечерта, няма къси светлини. Като я тествахме аз бях вътре и пусках това - онова и моите хора гледат дали работят. Като се прибрахме и позагледах снимките, още не съм разкулачил нищо з/о ни затрупа белчо, се оказа че май си имаме ангелски очички и са ги свързали вместо къси. Другите кусурчета са: трудно отваряне на вратите - нуждаят се от смазка, почистване на дюзите, един тампон на ауспуха /сега е с тел/, 2 болта за задните джанти /някъде са ги изгубили/, джоистика за ел. огледалата не сработва нагоре - надолу и основно почистване /малко мурдарски е гледана/. Преди това гледахме 2 в Търново и Г.Оряховица, но само си изгубихме времето. За разлика от тях тази няма ръжди. Километража сочеше 146800 км, което нищо не значи, за разлика от другите 200 и кусур хил. Бутилката-40 л. беше почти пълна, както и 15-20 л. бензин, като цяло сме доволни.Не разбрах едно нещо, защо на лоста за чистачките име още един ринг който се завърта и се лутах докато пусна задната, нека някой ми каже, не че немога да се поровая из нета за ръковдство и да разбера.
                            Честита да е на новия собственик и безаварийни! Колко сме обикаляли с тази Марийка не е истина Мина през ръцете на двама приятели. Всички подобрения са от първия собственик. Доста я глезеше както се вижда по дисковите спирачки, боядисаните греди на тавана и още много други. Втория също я поддържаше. А километража не гледай Преди 3 години я продадохме в Търговище на 330 000 км като не бяхме сигурни дали не са врътнати После гледах на два пъти се появяваше на обява с различни километри и собственици. Наскоро явно пак са я пуснали. Колко са я гледали последните не е ясно...
                            Стига бе! Съвсем ме шашна, дано не съм сбъркал, но като за годините си е доста по-добра от другите 2.
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар


                              #29
                              Честито, Колега!Безаварийно каране!
                              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                              Коментар

                              Working...
                              X