Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с пускане на онлайн телевизия на телевизор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с пускане на онлайн телевизия на телевизор

    Здравейте! Имам следния проблем: купих си телевизор(Самсунг, модел UE48JU6570U). Искам да подкарам онлайн телевизията на Нетера, но ми иска Plash player. На страницата на Акробат казва, че няма за тази операционна система. Телевизора не е с АндроитТВ. И да кажа предварително: не съм в БГ и затова гледам през Нетерата БГ телевизия. Дайте съвет. Благодаря предварително.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    #2
    Re: Проблем с пускане на онлайн телевизия на телевизор

    z_sutrov написа:
    Здравейте! Имам следния проблем: купих си телевизор(Самсунг, модел UE48JU6570U). Искам да подкарам онлайн телевизията на Нетера, но ми иска Plash player. На страницата на Акробат казва, че няма за тази операционна система. Телевизора не е с АндроитТВ. И да кажа предварително: не съм в БГ и затова гледам през Нетерата БГ телевизия. Дайте съвет. Благодаря предварително.
    Аз съм с подобен Самсунг и нямам проблем с флаша, свири го, но може тази година моделите да не го поддържат вече, моят е минало годишен. Виж по някакви специализирани форуми ако може да се инсталира флаш. Другия вариант е да си купиш от Нетера STB устройство и с него няма да има проблем. При 2 мегабита скорост към техните сървъри нямаш проблеми и с високо качество на картината.

    Коментар


      #3
      Има някакъв негов си плеър и от Youtube гледам без проблем, но от всички сайтове за БГ телевизия имам проблем. Търси Flashplayer. Утре явно ще пробвам с един STB и ако стане ще си купя.
      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
      Ex.Opel Astra

      Коментар


        #4
        z_sutrov написа:
        Има някакъв негов си плеър и от Youtube гледам без проблем, но от всички сайтове за БГ телевизия имам проблем. Търси Flashplayer. Утре явно ще пробвам с един STB и ако стане ще си купя.
        Youtube си има собствен app (по модерно му) и затова нямаш проблем с него...Измери си първо скоростта към нетера, на техния сайте имат скоростомер и тогава си купи STB. Най - добре да го направиш вечер в пик час (вечер след работа) и тогава ще ти стане ясно колко е реалната скорост към сървърите на Нетера, че в Западна Европа не го обичат много бързия интернет и не се предлага много

        Коментар


          #5
          Аз бих си взел китайски мини компютър за 35 долара с Андроид на него и после през браузъра.
          браво 1,6/90 - 09 г.

          Коментар


            #6
            slonikon написа:
            Аз бих си взел китайски мини компютър за 35 долара с Андроид на него и после през браузъра.
            Това винаги е добър вариант, ама друго си е да си цъкаш каналите от дистанца

            Коментар


              #7
              Кумеца ми е в Англия и съм му дал регистрация към Булсат ком да си гледа на телефона или таблета.Повечето БГ канали не му тръгват изобщо,а при мен в БГ си вървят перфектно.Оплаква се че и някой БГ страници не му се отварят там.
              FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

              Коментар

              Working...
              X