Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монитор за настолен компютър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Монитор за настолен компютър

    Досега бях с 19-ка широкоекранна, но нещо взе да се предава след 10г експлоатация и се налага смяна. Принципно съм решил да си взема 21 и сега идва въпроса какъв да бъде...Някой ако има някакви наблюдения върху дадена марка и модел или какво да гледам като параметри когато търся. Монитора ще се ползва за игри и ровене из интернет пространството.ЕДИТ: набързо разгледах един сайт и си харесах това ACER G227HQLAbid. Какво ще кажете за него, гледам, че не е лед ами е ипс дисплей. Това добре ли е или

    #2
    Доста години изкарах на 14" и 15" CRT. На работа ми смениха CRT-то с LCD 17" и беше супер готино. След няколко години ми го смениха с 22" Phillips Brilliance 220CW.Не съм сигурен дали от монитора или от едно прекарано вертиго, но след това хванах асигматизъм.От 16:10 мониторите ставам разноглед. Може и това да е причината.Вземи си 4:3 монитор.
    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

    Коментар


      #3
      vgeorgiev написа:
      Доста години изкарах на 14" и 15" CRT. На работа ми смениха CRT-то с LCD 17" и беше супер готино. След няколко години ми го смениха с 22" Phillips Brilliance 220CW.Не съм сигурен дали от монитора или от едно прекарано вертиго, но след това хванах асигматизъм.От 16:10 мониторите ставам разноглед. Може и това да е причината.Вземи си 4:3 монитор.
      И аз така. Ама откъде да го намери тоя 4:3?
      браво 1,6/90 - 09 г.

      Коментар


        #4
        Да си вземе crt направо?И ако може да е монохромен.----На матрица си се спрял, отиваш с гсм с камера и гледаш да няма шим - http://news.laptop.bg/statii/kakvo-e...yutata-si/Но и да има - ще оцелееш.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Взимай тоя с най-голяма гаранция. Всичко останало са внушения.
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #6
            slonikon написа:
            vgeorgiev написа:
            Доста години изкарах на 14" и 15" CRT. На работа ми смениха CRT-то с LCD 17" и беше супер готино. След няколко години ми го смениха с 22" Phillips Brilliance 220CW.Не съм сигурен дали от монитора или от едно прекарано вертиго, но след това хванах асигматизъм.От 16:10 мониторите ставам разноглед. Може и това да е причината.Вземи си 4:3 монитор.
            И аз така. Ама откъде да го намери тоя 4:3?
            Преди години на мястото на което работех бях с 4:3 Филипс 21инча. Считано към ден днешен това си остава монитора на който ми е било най-удобно за работа. Тия широкоекранните не ме кефят толкова, но това е положението. Сега съм с ЛГ 24инча 16:9. Като марка аз предпочитам Филипс и за тия широкоекранните по-малко от 22инча си е чист мазохизъм, ако ще работиш на него.
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              #7
              emzo написа:
              Да си вземе crt направо?И ако може да е монохромен.
              Преди 10г бях за последно с ЦРТ 21 бюрото беше заето само от него и се беше изкривило Взех си ACER G227HQLAbid който си бях харесал на хартия, хареса ми и на живо.Имаше и по хубави, но няма как да дам 500лв+ и детето да го надраска с маркера :D Засега ми допада и най ми харесва това, че няма рамка.

              Коментар

              Working...
              X