Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой какво гедоре ползва

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой какво гедоре ползва

    Колеги, ако не ми пресече котка път и нещата се случат със заема (на моят познат му отпуснаха без проблем) съм решил да си купя едно гедоре , защото от всичко друго нямам само това, а ремонт без инструменти не върви, въпроса ми е вие какви инструменти ползвате защото аз съм се насочил главно към Рико или Кинг Рой но се двоумя кое да бъде, като повече клоня към Рико.
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    #3
    За любителските си прояви в "бокса" /пред блока/ ползвам от 10+ години Топ Мастър. Имам 2 пъти сцепване на камък 19 /от развиване на неразвиваеми :P болтове за джанти/ и 1 отчупен връх на зъб на тресчотката/още си работи/. Като се има предвид, че с нея развивах гайките на каретата, както и демонтаж и монтаж на шайбата на коляновия вал - мисля е нормално . За любителски до полупрофесионални прояви Топ Мастър или най-много Рико са ти достатъчни.
    AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
    AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

    Коментар


      #4
      Аз не гласувам в анкетата, защото ползвам гедоре с неизвестна марка... Купих го от руския пазар в Пловдив и засега втора година не ме е предало... Не че го ползвам всеки ден де, но е страшно полезно да си имаш всякакви неща, когато ти потрябват... На вид иначе по нищо не се различава от скъпите варианти... Някъде към 90 лв беше за 100-на части...
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #5
        Зебра, Бета и Ханс ползвам като инструменти.

        Коментар


          #6
          KS Tools
          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

          Коментар


            #7
            Тресчотките ми са Проксон и Стенли. Друго всичко е сбирщайн, но като цяло все е "марково", защото кофти инструмента може така да те прецака, че после 2 дни да не можеш да оправиш един болт...
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #8
              Топмастър и Кинг Рой са с най-ниски цени и перфектно качество.Аз купих някакъв фалшив комплект от продавалник, но постепенно му подмених камъните с Кинг, че се раздуха. Тресчотката пък беше с малко зъби и й се прецака единия болт, та купих Топ Мастър за 30 пари.
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #9
                ZIMBER

                Здрасти,преди време писах тук за препоръка какво и аз да си взема. В другата тема ми препоръчаха ZIMBER и така за 120 лв се сдобих с комплект от 108 части.За времето, от което го ползвам нямам проблем . Успех.
                Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
                Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

                Коментар


                  #10
                  Zimber ползвам, но го няма като отговор.
                  ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

                  Коментар


                    #11
                    Не знам а да добавя още един отговор в анкетата, но мненията пак биха ми бли полезни.
                    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                    Коментар


                      #12
                      Сделано в СССР
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        #13
                        За малките и супер дребни неща които съм правил ползвам Форс, ама не мога да кажа дали е много добро, щото тежък ремонт не е виждала гидорията, но пък има всичко в нея, което ми е трябвало.

                        Коментар


                          #14
                          Другата седмица ще има някакъв комплект в Лидл за 50 пари.
                          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                          Коментар


                            #15
                            И какъв е извода - за да караш Фиат ти трябва качествен инструмент!
                            FIAT Bravo 1.9 JTD GT 105ps

                            Коментар

                            Working...
                            X