Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Такса за автомобили от провинцията, влизащи в столицата?!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Ти какво мислиш, че като е държавна фирма, няма да се краде ли? Ще се краде, че и в пъти повече! Не знам що така сте се настроили някои в този форум, ама яд ли ви е, че някоя фирма прави пари?
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #47
      kluchar написа:
      Така е щото политиците са много алчни и нямат спиране на кражбите и само гледат да вземат още пари от народа Какво пречи държавна фирма да прави пътищата с евро парите .Естествено на ниски цени .Повечето главни проекти в София са от евро пари .Значи цялата държава има прави да ползва направеното или купеното трамваите и метрото например.Ако в Пловдив или Благоевград сложат такса преминаване какво правим
      Да си нямаш някой политик под леглото, който да те джоби нощно време? :D Разбери, политиците са еманация на обществото ни- 40% Ганьовци, 40% търтеи, 10% мутри и 10% свестни хора. Кви политици очакваш?
      207 тиква автомат
      новокромаджия 2.4 печка

      Коментар


        #48
        pplk написа:
        dasteri777 написа:
        Най добре ще да е на шопетата да им сложат такса още като видят табелата край на Софийска областТръгне ли към провинцията такса веднага,да им. ..... на умрялата софия.
        Темата, че е възможно най-малоумната е факт, ама твоето изказване кърти миФки.Моля модераторите за ключ, че тука се почна една битка на смотани софиянци vs провинцията.Искам да добавя, че не съм очаквал определени изказвания от определени колеги. Мислех, че са надскочили първичното. Деленето на хората по местоживеене, расов, етнически, религиозен, полов и нам кви признаци, е върл примитивизъм в най-чиста форма!!!Драйфа ми се от тая тема, честно!
        Що я четеш тогава като ти се драйфа,подминавай я и толкова.Че и пишеш в нея.
        Е46 330d 2++

        Коментар


          #49
          Май единствения, дето не се усети, си ти.
          207 тиква автомат
          новокромаджия 2.4 печка

          Коментар


            #50
            Смятам темата вече за изчерпана.Превърна се в поредната тема за нападки и обиди.Ключ.

            Коментар

            Working...
            X