Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Такса за автомобили от провинцията, влизащи в столицата?!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    По-добре е да замълчиш и да те помислят за глупав, отколкото да си отвориш устата и да премахнеш всички съмнения за това!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #32
      kiro_of_the_day написа:
      По-добре е да замълчиш и да те помислят за глупав, отколкото да си отвориш устата и да премахнеш всички съмнения за това!
      Явно си лично засегнат. Ако се олицетворяваш в моите приказки, аз не съм виновен за това.Иначе добре го каза. Поредното ти мнение без да казваш нищо, без градивен диалог, а конкретно направени обиди.Лошо няма. Въпрос на възпитание, манталитет и възглед над живота.Жив и здрав бъди.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #33
        ВО защо си мислиш, че теб визирам?
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #34
          kiro_of_the_day написа:
          ВО защо си мислиш, че теб визирам?
          Защото отговаряш точно след мен.Точно за това във форума са измислили цитатите, за да не стават обърквания.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #35
            Вие с тея пепелници ще ме съсипете и с поредния безсмислен спор. Имах възможност да поживея няколко години в Холандия, по времето когато Беатриче беше доста благосклонна към такива като нас. Та ходя си с един местен по улиците в Утрехт и си мятам фаса на земята и се усещам...нали ша са прайм на хевропейци, че съм направил нещо нередно и скачам да си го взема и да го метна в пепелник. Оня ме дръпва с егати изражението и ме пита какво по дяволите правя. Казвам му нали ала бала, че без да искам и да си хвърля фаса... Той знаете ли какво ми каза? Ами вика ми, я си го оставяй там да не стават проблеми. Питам "Що?" и отговора ме застеря: Ако всички правеха като мен знаел ли съм колко хора които работят за чистотата ще останат без работа!!!! Тука вий за един пепелник
            Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
            Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
            Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

            Коментар


              #36
              sportakus написа:
              Ха ха, хванахте се за гушите нали, това и се цели с такива предложения и странното, че винаги минава номера вместо всички да сме единни и да не допускаме подобни неща, ние почваме да се делим на софиянци и селяни
              +1, то това е смисъла на тези неща, тук може да обобщим няколко теми: винетки, ток и т.н. В другата тема питате къде отиват парите от винетки, а вчера видяхте ли къде отиват парите от енергийни източници?- без данъци. Това е смисъла, докато се карате, някой "невинен" да вземе парите от винетки, друг да дръпне 5 с много нули, някой да вдигне местни данъци и да ги изпере с ОБЩЕСТВЕНИ поръчки. Докато не се въведе лична отговорност за дадено действие или бездействие на прокуратура, съд, полиция и т.н , ще е така, невинни милионери, от нашите данъци! Обобщение: Пак ни отклоняват вниманието от важните неща!!!!
              Либра 1,9 жтд 2000г. LX
              Фиат Крома 1,9 2009г.
              Ивеко Дейли 2.8 2006г. Ланча Делта 2.0 mjet 2008г.

              Коментар


                #37
                Проблемът е в простотията и невежеството, които са характерни както за народа, така и за управниците... Като се сетя само за това до къде я докарахме - премиера да ни брои цигарите, ракията и сланината... ако за друго протести я има, я не - то за ракията и казаните не съм сигурен...
                Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                Коментар


                  #38
                  sportakus написа:
                  вместо всички да сме единни и да не допускаме подобни неща, ние почваме да се делим на софиянци и селяни
                  Еми и ние това искаме, но явно някои хора не искат. Казваш, че там където стои там трябва да плаща данъци..... той обаче не иска и напада. Дадох ви пример в темата за винетките и веднага ме нападнахте, колегата БО даде пример и него нападнахте. Казах ви, че повече ще ви боли от това като вкарат зона кое МПС до къде има право да влиза и разни други неща.П.С има разлика между селянин и селяндур, за справка ползвайте Гугъл. Защото проблема идва от селяндурите.

                  Коментар


                    #39
                    Тия дУпЕтати пак намериха за какво да ни скарат, пуснат някоя думичка и виж колко народ във форума извади ножове и пищови. Това ми напомня едно време в казармата имахме един готин пич, софиянец беше момчето,бъзикаше се с всички и с всичко много тънко, но никой не му се връзваше. Та той си правеше номера като депутатите, пусне някоя въдица и заставаше отстрани и гледаше сеира на другите.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      #40
                      BO написа:
                      После ще променят закона така, че колата задължително да е регистрирана в общината по постоянно местожителство.
                      Мога ли да помоля да обясниш това си изречение, щот или аз нещо не съм разбрал или живеем в две различни държави. За да не съм голословен ще споделя че от 8 години се опитвам да си прехвърля колата в Габрово, но докато не си смених постоянния адрес номера не мина.
                      Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                      Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                      Коментар


                        #41
                        http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...udjeta-207219/ Въобще предложението на киро гела е абсурдно, дори повече от недоразумението трибуна моци, която си построи с държавни пари.
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар


                          #42
                          данак

                          Ако спрат да краднат или общината сама си строи инфра структората ще има пари за пътища и подръжка.
                          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                          Коментар


                            #43
                            Най добре ще да е на шопетата да им сложат такса още като видят табелата край на Софийска областТръгне ли към провинцията такса веднага,да им. ..... на умрялата софия.
                            Е46 330d 2++

                            Коментар


                              #44
                              dasteri777 написа:
                              Най добре ще да е на шопетата да им сложат такса още като видят табелата край на Софийска областТръгне ли към провинцията такса веднага,да им. ..... на умрялата софия.
                              Темата, че е възможно най-малоумната е факт, ама твоето изказване кърти миФки.Моля модераторите за ключ, че тука се почна една битка на смотани софиянци vs провинцията.Искам да добавя, че не съм очаквал определени изказвания от определени колеги. Мислех, че са надскочили първичното. Деленето на хората по местоживеене, расов, етнически, религиозен, полов и нам кви признаци, е върл примитивизъм в най-чиста форма!!!Драйфа ми се от тая тема, честно!
                              207 тиква автомат
                              новокромаджия 2.4 печка

                              Коментар


                                #45
                                кола

                                Така е щото политиците са много алчни и нямат спиране на кражбите и само гледат да вземат още пари от народа Какво пречи държавна фирма да прави пътищата с евро парите .Естествено на ниски цени .Повечето главни проекти в София са от евро пари .Значи цялата държава има прави да ползва направеното или купеното трамваите и метрото например.Ако в Пловдив или Благоевград сложат такса преминаване какво правим
                                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                                Коментар

                                Working...
                                X