Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Такса за автомобили от провинцията, влизащи в столицата?!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е па ти не знаеш ли "Погрешен завой" е сниман оттатък Горни Богров.Ей тая Фандъкова ше фане да вземе да ме принуди да се оженя и да си сменям личнат карта и номерата. Бря жена ми не успя ама тая ще успее.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #17
      BO написа:
      общината, в която реално се използва колата.
      Може ли да дефинираш какво значи това?! Може ли и как се ползва кола нереално? Освен това колите се регистрират по области. По тая логика трябва всяко село да има отделна регистрация за автомобили и такси за всички, които искат влязат, но колите им не са регистрирани в него.
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #18
        BO написа:
        kiro_of_the_day написа:
        И кои са "полагащите" се данъци бе пич? Я ни светни! :D
        Ми ти идваш от град Х в град У. Там си хвърляш всеки ден пепелника от колата на улицата, съвсем частен случай.След това някой трябва да плати да ти изчисти точно твоята мизерия. Ами като си се подвизаваш в град У, то ще плащаш на този град да ти чисти фасовете от улицата.И аз ще те накарам да го правиш това, законово. Ако зависи от мен. Дадох много приложим пример за всички млади семейства как могат да се "накарат" да си пререгистрират колите и да си плащат данъците на общината, в която реално се използва колата.
        Вие у Софията ако си хвърляте пепелниците по улиците - ние в по-малките села не правим така. Въобще земи се зАпри, че написа една камара щуротии...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #19
          Бе направо всяка област да вдига КПП-та и да се почваме ......Апропо , всички чужденци , които посрещам ги карам да пристигат в Букурещ , ама някои не слушат и поради сал тоз факт ми се налага да ходя в туй гнусно село , което по силата на някакъв парадокс е обявено за столица на държавата .
          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

          Коментар


            #20
            kiro_of_the_day написа:
            Вие у Софията ако си хвърляте пепелниците по улиците - ние в по-малките села не правим така. Въобще земи се зАпри, че написа една камара щуротии...
            Да си забелязал да съм дал пример с име на град? Просто ти дадох идеята каква е. А като на теб не ти харесва, това не е мой проблем.Лично аз не виждам проблем да плащаш там, където си ползваш колата най-много. И е най-честно така да бъде за всички нас. Без значение кой къде живее.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #21
              За пореден път медиите ни подхвърлят изказване на някой си и се започват дискусиите...Президента ли го предлага, премиера ли, някой министър? Не виждам смисъл от допълнително напрежение в "цъфналата" ни държава.
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #22
                Е за ей такива като тия, дали идеята, и заради разни други подобни работи, регистрациите в Испания от същите като нашите ги смениха с такива, които нямат териториално обозначение. По номера на колата няма как да разбереш къде е регистрирана.Аз много искам и у нас да стане така, макар че трудно ще проникне в кухите глави на много голяма част от народа, защо трябва да е така.А иначе - непременно ще заведа дело за дискриминация, ако това се въведе. Бъдете сигурни.И още - ще настоявам за реципрочност. Всички с коли С, СА и СВ да плащат при влизане в Ямбол. Да ги питам тогава селяните с лизингови коли кво ще правят Пък за Козлодуй не ми се говори. Тук всяка втора кола е с регистрация различна от ВР. Няма област, която да не е представена в града.Нещо като студентски град. Тука как ще става далаверата?!

                Коментар


                  #23
                  Румен_Хинчев написа:
                  Бе направо всяка област да вдига КПП-та и да се почваме ......
                  Това е решението, без "да се почваме, естествено". В Швейцария му викат "кантони". В държави, постоянно бутани по пътя на банановите републики няма как да стане, за съжаление.Иначе за избирането на София за столица са виновни руснаците. Хак да им е, между другото.
                  браво 1,6/90 - 09 г.

                  Коментар


                    #24
                    slonikon написа:
                    Румен_Хинчев написа:
                    Бе направо всяка област да вдига КПП-та и да се почваме ......
                    Това е решението, без "да се почваме, естествено". В Швейцария му викат "кантони". В държави, постоянно бутани по пътя на банановите републики няма как да стане, за съжаление.Иначе за избирането на София за столица са виновни руснаците. Хак да им е, между другото.
                    Примерът с Хелвеция що ще в таз тема , любезни ?
                    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                    Коментар


                      #25
                      Подкрепям тезата, ако ще се въвежда, то да е за всички и между другото си пробутвам отдавнашната мечта за децентрализацията на тая държава по посочения пример, уважаеми. :D
                      браво 1,6/90 - 09 г.

                      Коментар


                        #26
                        slonikon написа:
                        Подкрепям тезата, ако ще се въвежда, то да е за всички и между другото си пробутвам отдавнашната мечта за децентрализацията на тая държава по посочения пример, уважаеми. :D
                        Тук се говори един език . Децентрализация може да се извърши по примера на други държави .
                        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                        Коментар


                          #27
                          Съединението прави силата, забравихте ли?

                          Коментар


                            #28
                            Ха ха, хванахте се за гушите нали, това и се цели с такива предложения и странното, че винаги минава номера вместо всички да сме единни и да не допускаме подобни неща, ние почваме да се делим на софиянци и селяни

                            Коментар


                              #29
                              sportakus написа:
                              Ха ха, хванахте се за гушите нали, това и се цели с такива предложения и странното, че винаги минава номера вместо всички да сме единни и да не допускаме подобни неща, ние почваме да се делим на софиянци и селяни
                              СофЕАнци......виж им подписите На една туба бензин от центъра живеят.
                              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                              Коментар


                                #30
                                В тази тема лично аз виждам едно недоволство от един, който се мисли за софиянец и 20 пъти по толкова, които не се мислят за софиянци.Пък после софиянци имали проблем с тези, които са дошли от провинцията.Та даже и на един елементарен пример даден от жител на София ’скачат", където дори и име на град не е упоменат.Във фикс идеята си да скачат срещу софиянците дори не забелязват идеята на примера, а автоматично в мозъците им заместват буквите с градове спрямо личните си убеждения.Толкова ли не успяхте да схванете идеята на примера, който съм дал с едни елементарни буквичики? Хайде сега си изкарайте предубедеността от мозъците и пак го прочетете.
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X