Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Към коя банка е най-изгодно да се изтегли заем?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    S_BANKOV написа:
    Във всички банки е една и съща работа и като условия и като лихви, да заминава в банката дето му превеждат заплата и да си пуска молбата, ще стане много по бързо и лесно.
    Не съм съгласен. В РББ си договорих много по-ниска лихва. За сметка на това, хората там са некомпетентни и онлайн банкирането им не става.ЕДИТ: Другото нещо, което бих посъветвал е да се гледа е лихвата да е фискирано число + индекс (юри/софи бор), а не от СЛП+ надбавка например. Защото като ми обясниха как се смята СЛП и излезе накрая, че упр. съвет решава каква е лихвата всяка година.ЕДИТ2: След кризата с КТБ останалите банки се напълниха с пари и се стъстезават да дават кредити.Вземи оферта от една банка и отиди в другите и им я покажи. Ще ти предложат неещо по-добро.
    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

    Коментар


      #17
      Както казах и аз реших да тегля един малък заем от банка ДСК като ми предложиха да е без поръчител с фиксирана лихва 12% с превод на работна заплата което беше най-изгодно в сравнение с другите банки, което ще рече че на 3500 лева за 2 години вносата ми е по 164 лева. В ЦКБ ми предложиха подобен вариант, но искат един поръчител, докато в Уникредит, е помня каква лихва беше, но с превод на работна заплата ми казаха че вноската ще бъде 187 лева което ме отказа автоматично, не съм ходил до СГ, но мисля все пак да взема от бана ДСК.
      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

      Коментар


        #18
        12% е множко бре :/ На мен в Уникредит ми е 10% без фирмени преференции, само с превод на заплата.
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #19
          Това за мен беше най-нисата лихва която можеха да м дадът там, каква е причината не знам
          Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
          Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
          Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

          Коментар


            #20
            При мен и 2та са от ДСК и съм доволен...с превод на работна заплата са ми и затова от там теглих....за лихвите единия е с 13.95% а другия с 11.64%
            Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

            Коментар


              #21
              rebel написа:
              При мен и 2та са от ДСК и съм доволен...с превод на работна заплата са ми и затова от там теглих....за лихвите единия е с 13.95% а другия с 11.64%
              Много голям процент!! Аз съм в Сосиете,жена ми ми е поръчител,сумата е над 30 000 и процента е 7,5.И то фиксиран,за целия период.П.П. И нямам преводи на никакви суми към тях.
              1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

              Коментар


                #22
                pavyan написа:
                rebel написа:
                При мен и 2та са от ДСК и съм доволен...с превод на работна заплата са ми и затова от там теглих....за лихвите единия е с 13.95% а другия с 11.64%
                Много голям процент!! Аз съм в Сосиете,жена ми ми е поръчител,сумата е над 30 000 и процента е 7,5.И то фиксиран,за целия период.
                Подкрепям. СГ Експресбанк предлагат много изгодни условия. И най-важното винаги са коректни!

                Коментар


                  #23
                  Коректни са, онлайн банкирането им е най-юзер френдли, ама се заядоха за 3 годишния "временен" трудов договор на жена ми, при положение, че аз съм кредитоискател и се разделихме.За различните суми и процентите са различни, така че всеки да си решава за него си
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #24
                    M5kov написа:
                    ..... 3 годишния "временен" трудов договор на жена ми....
                    ??? То това отдавна незаконно
                    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                    Коментар


                      #25
                      Я кажи повече???
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        #26
                        Какви са тия лихви бе?Потребителския ми е на 6,8%, а ипотеката последно я предоговорих на 5,6%... Който не вярва, готов съм да докажа със снимка на банкирането!Пак казвам - Алианц. Вярно че имам много неща там - кредити, фондове, застраховки, превод на заплата, ама това 11-12% в момента е зверски много. Кат се има предвид че по влоговете рядко дават над 2%...
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #27
                          Yavor написа:
                          Какви са тия лихви бе?Потребителския ми е на 6,8%, а ипотеката последно я предоговорих на 5,6%... Който не вярва, готов съм да докажа със снимка на банкирането!Пак казвам - Алианц. Вярно че имам много неща там - кредити, фондове, застраховки, превод на заплата, ама това 11-12% в момента е зверски много. Кат се има предвид че по влоговете рядко дават над 2%...
                          Май ще мина утре на Алианц и СГ за да видя какво става там пък ако не съм сигурен за ДСК и знам условията им.
                          Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                          Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                          Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                          Коментар


                            #28
                            Yavor написа:
                            Какви са тия лихви бе?Потребителския ми е на 6,8%, а ипотеката последно я предоговорих на 5,6%... Който не вярва, готов съм да докажа със снимка на банкирането!Пак казвам - Алианц. Вярно че имам много неща там - кредити, фондове, застраховки, превод на заплата, ама това 11-12% в момента е зверски много. Кат се има предвид че по влоговете рядко дават над 2%...
                            чакай чакай ти си малко по друга бира.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #29
                              Досега съм останал доволен само от услугите (заеми) на СГ Експересбанк. От ОББ, Райзенфайзен и ПИБ съм останал с лошо впечатление, особенно от първите 2.

                              Коментар


                                #30
                                Не знам какъв им е филма, ама напоследък активно търсят клиенти. Преди година изтече един заем на майка ми, по който бях поръчител. Звъняли миналата седмица да питат дали няма нужда от нов заем. И на мен звъняха. Фирмените сметки са разпиляни в 4 банки и от 4-те са ме зарили с някакви оферти...повечето не съм ги и чел, но ми направи впечатление, че има ипотечни вече с по 5% лихва...Десетина пъти съм ползвал кредити от тия бързите, ама понеже си ги взимам за оборотни тия пари и ги връщам до седмица, са без лихва и там вече ме усетиха, че ги муфтя и не ме искат за клиент. Спряха и да ми звънят...а преди често се обаждаха...)

                                Коментар

                                Working...
                                X