Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тази вечер избягвайте центъра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тази вечер избягвайте центъра

    Парад на джуджетата блокира центъра на СофияВ 18.30 часа тази вечер в София ще грейнат светлините на най-голямото живо коледно дърво в страната. То е поставено до паметника на Св. Климент Охридски.Елхата е висока 24 м и ще радва софиянци и гостите на столицата до първите дни на 2007 г., информират от столичната община. Тържеството ще започне пред президентството с парад на джуджетата, водени от Дядо Коледа, който ще премине по бул. "Цар Освободител" и ще завърши до специално изградената сцена в градинката до Народното събрание. Заради това от 18.00 до 18.30 часа се забранява влизането на пътни превозни средства по бул. "Цар Освободител", между бул. "Княз Александър Дондуков" и бул. "В. Левски".

    #2
    Аман от малоумности! Утре сигурно пък ще е парада на елените на Дядо Коледа! Няма лошо в предпразничните тържества, но по дяволите, защо в понеделник, а не в неделя например!?
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      А сега ми кажете, защо не го направиха в почивните дни?Заради такива тъпаци става всичко.

      Коментар


        #4
        doofiat написа:
        А сега ми кажете, защо не го направиха в почивните дни?Заради такива тъпаци става всичко.
        Ако беше в неделя, пак някой щеше да каже: "Не можаха ли да го направят в събота?!?"На много харод, сгода няма. Точно затова трябва да има един който да каже "На тая дата ще бъде!"За инфо-то обаче - голямо тенкю! Щях да се набия точно в акитата днес. Кога ли в тая забравена от всички страна ще имаме работеща навигационна система
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          #5
          Аз пък работя в центъра точно и работното ми време обикновенно свършва по-късно от нормалното и всеки път като има мач или нещо такова им влизам изЗодзад Карам си сам по улиците като пич [=

          Коментар

          Working...
          X