Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За и против хелоуин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За и против хелоуин

    Снощи гледах Хфактор и неможах да се начудя на тъпия акъл на продуцент и сие. Всичко беше "поамериканчено" в техния стил хелоуин. От какъв зор и какво е за българина този американски маскарат, че трябва да се лигавим пред тях? То бива залитане, ама чак пък толкова!!! Вие как мислите?
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Все ми е тая Демокрация.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Мисля, че не трябва да сме равнодушни, тия простотии замъгляват мозъците на и без това обърканите глави на подрастващите с измислени американски празници.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        Тъпото е, че небиха го направили на сирни заговезни.
        04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

        Коментар


          #5
          Нещо си станал с опакото нагоре Кое е наред в нашата мила Родина, че точно пък за това се дразниш?Децата поне ходят облечени с нещо, а не като на чалга концерт/дискотека
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            Хамериканците, носят ли мартеници???Защо тогава и от какъв зор ще празнуваме хело-нещо си???
            Manowar - Татко
            Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
            Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
            Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
            Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

            Коментар


              #7
              Да бе и аз се чудя, нали си имаме 8-ми март, и тогава си има пияни вещици по улиците.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                S_BANKOV написа:
                Да бе и аз се чудя, нали си имаме 8-ми март, и тогава си има пияни вещици по улиците.
                Честно казано, аз не празнувам такива празници, хората уж за забавление, но да някак си все повече и повече си харесваме нещо чуждо
                Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                Коментар


                  #9
                  За или против Коледа?За или против свети Валентин?

                  Коментар


                    #10
                    Airfan написа:
                    За или против Коледа?За или против свети Валентин?
                    Твърдо против свети валентин, има друга повод за пукница по него време.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      S_BANKOV написа:
                      Airfan написа:
                      За или против Коледа?За или против свети Валентин?
                      Твърдо против свети валентин, има друга повод за пукница по него време.
                      Пак не разбрал. Идеяа на Валентин е, че всички са любовно настроени и така, кога отидеш на талпа у дикотеката по лесно ще си намериш кво да нагърчиш после. Ама почнете да вниквате в нещата вече - помодерчваме се И за да видите, че не всичко купешко в лошо..те ви един куип от оригинала на предаването "Талант търси България" https://www.youtube.com/watch?v=CvQBUccxBr4
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        #12
                        всичко в положителна насока е ок .Децата колкоо може по-малко да висят пред компютрите . Че иначе стават дурвени философи и спорят във всички форум теми по 20 страници
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #13
                          какво ви пречи празникът? Реално ние нямаме никакъв празник, освен понякога съвпада с православен празник, ама вие няма да си заведете децата на гробищата да почетат мъртвите, нали? Затова що да не го празнуват. И Свети Валентин що да не се празнува?
                          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                          Коментар


                            #14
                            Твърдо съм против Хелуин. Всички тези тъпи сценаристи дето ги дават по телевизиите, се чудя, като си обичат американските празници, защо не идат да живеят там! На тази ТЕРИТОРИЯ/изразявам се така защото НРБ вече не съществува/ вече почти няма истински българи.
                            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                            Коментар


                              #15
                              на мен ми идва следния въпросВие, дето сте против, твърдо или меко, какво правите, за да поддържате българските традиции? Организирате някакви фестивали, ходите по фестивали, спонсорирате, разпространявате българската идея? Или само ревете как всичко загива и си завирате главата в.... пясъка?
                              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                              Коментар

                              Working...
                              X