Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ползване на такси в Букурещ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ползване на такси в Букурещ

    Колеги, трябва да ходя в Букурещ на едно събитие, което са го забили на много неудобно от транспортна гледна точка място. Някой може ли да ми каже как стои въпроса с такситата в Букурещ? Има ли препоръчани фирми, както у нас и каква е горе-долу цената на километър?
    браво 1,6/90 - 09 г.

    #2
    http://www.taximetre.ro/taxi/bucuresti/Мисля, че ще ти е полезно, та към 60-70 ст./км излиза - т.е. по-евтино от колкото тук в БГ
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

    Коментар


      #3
      Току що проверих и има Uber там. Аз лично това бих избрал!!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Аз съм ползвал и мога да кажа , че през светлата част на денонощието всичко е много добре и сравнително излиза изгодно , но нощно време бога ми нещата стават само на пазарлък и цените тръгват от 40лей на горе и това за 3-4км. През деня за същия пробег 8-12лей. Курса е 1лв=0,44лей.
        Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
        Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

        Коментар


          #5
          Xaus написа:
          Курса е 1лв=0,44лей.
          Леко наобратно е курса.1 румънски леу = 0.44 български лева

          Коментар


            #6
            Имам голям приятел в Букурещ .Пиши на лични , или както искаш , за да получиш информация .
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #7
              Същата работа е като у нас горе-долу.Избягвай да взимаш такси случайно от улицата, че не се знае ка какъв мангал ще попаднеш. Цените са като на нашите-на лепенка на стъклото, апарата трябва да работи и т.н. Носи си дребни пари...но най-добре ползвай Убер.

              Коментар


                #8
                Salvador написа:
                Същата работа е като у нас горе-долу.Избягвай да взимаш такси случайно от улицата, че не се знае ка какъв мангал ще попаднеш. Цените са като на нашите-на лепенка на стъклото, апарата трябва да работи и т.н. Носи си дребни пари...но най-добре ползвай Убер.
                Да така си е. Лятото бях за 3 дена в Букурещ и често ползвахме такси. Цените са като в София, но внимавай ако плащаш в евро. Един колега не знаеше курса и бакшиша се опита да го метне, като вместо 5 евро, колкото беше сметката му поиска 15 :D.
                Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                Коментар


                  #9
                  Re: Ползване на такси в Букурещ

                  slonikon написа:
                  Колеги, трябва да ходя в Букурещ на едно събитие, което са го забили на много неудобно от транспортна гледна точка място. Някой може ли да ми каже как стои въпроса с такситата в Букурещ? Има ли препоръчани фирми, както у нас и каква е горе-долу цената на километър?
                  Добре , бе , ти ще летиш ли до Букурещ ?
                  FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                  FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                  Коментар


                    #10
                    Не, с автобус ще ходя. Просто не искам да съм в хотела, в който е събитието, а от гледна точка на градски транспорт е много неудобно. Затова ми беше интересно как стои въпроса с такситата. Доколкото разбрах, просто трябва да си го поръчвам от моя хотел и наобратно от хотела, в който е конференцията. Самото събитие е в http://www.ramada.com/hotels/romania...0901:Rio:Local , което е на майната си от всичко, а в центъра има доста по-евтини хотели.
                    браво 1,6/90 - 09 г.

                    Коментар


                      #11
                      slonikon написа:
                      Не, с автобус ще ходя. Просто не искам да съм в хотела, в който е събитието, а от гледна точка на градски транспорт е много неудобно. Затова ми беше интересно как стои въпроса с такситата. Доколкото разбрах, просто трябва да си го поръчвам от моя хотел и наобратно от хотела, в който е конференцията. Самото събитие е в http://www.ramada.com/hotels/romania...0901:Rio:Local , което е на майната си от всичко, а в центъра има доста по-евтини хотели.
                      Добре бе , човек , хотелът , в който се провежда конференцията , е на минути от Триумфалната Арка , от РОМЕКСПО и парк ,,Херастрау’’ , както и Музеят на селото .По този път минава автобус 783 , който съм хващал от площад ,,Унирии 1 ’’до летището в Отопени . Избери си хотел , който е близо до спирки на тази линия . Ко ша ги рантутиш влашките бакшиши....
                      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                      Коментар


                        #12
                        Абе и от спирката на 783 си е бая ходене. Гледам, 331 има спирка на парк хотела, ама той пък тръгва далече от хотела, който вече резервирах. Ще поразгледам още малко, но май влашките бакшиши ще намажат.
                        браво 1,6/90 - 09 г.

                        Коментар

                        Working...
                        X