Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на Фиат 500

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Mury написа:
    dkenanova написа:
    Извинете ме,но се пита за 500 с автоматична или в случая полуавтоматична dualogic ск. кутия.Твърдо НЕ.
    Няма полуавтоматична,кутията е само една,роботизирана ръчна кутия,или т.н. Селеспиид !!!!! Версията му във Фиат 500 е пододбрена,но пак си има ядове,с две думи тръгваш и не знаеш дали ще стигнеш.Аз също не препоръчвам кола с такава кутия.
    Познат, който лично е ремонтирал Селеспийд на Алфа Ромео ми е казвал, че е нещо ужасно, когато се развали, иначе била много готина преди това Аз имам опит с аналога на Опел - Ийзитроник - Като му свикнеш може да работи по-бързо от конвенционалните стари автоматици, но е много претенциозна работа откъм поддържка, настойване на съединител на определен пробег и т.н. и определено не знаеш кога просто ще те остави някъде. Смените са малко странни, иска навикване с колата, после е супер вече.Така или иначе не бих си го причинил пак, освен ако не е много евтино, ново и с гоооляма гаранция За роботизираните ръчни скоростни кутии на който и да е производител не съм чувал от никого нищо добро.Съветвам колегата да прескочи такива оферти.
    Fiat Tipo 1,4i.e. LPG машина ДзВеРъ ахахаххааххаха

    Коментар

    Working...
    X