Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

LIMA Агенция Пътна Инфраструктура

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    LIMA Агенция Пътна Инфраструктура

    Какво ви е мнението за новото приложение на АПИ? Тествал ли го е някой в реални услови?Свалих го за андроид,но все още не съм тествал.http://fakti.bg/technozone/157627-pr...ata-obstanovkaОписание на приложението-https://lima.api.bg/about/index
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    #2
    искат дата на раждане, телефонен номер... да добавят и снимка, семеен статус, деца, заплата... ко ти е ниска заплатата, няма да ти звънят - ще спестят някой лев от телефонен разговор.
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Предполагам ,че тази информация е необходима за функцията за помощ при ПТП.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #4
        След новините явно доста хора опитаха да го видят и сървърът им сдаде багажа. :D

        Коментар


          #5
          Да бе, недай си боже да стане инцидент, първата ти работа ще е да им светнеш в приложението да не пращат линейка, щото само си се натъртил. идеята е добра, ама... българска
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #6
            Нали все от някъде трябва да се почне. Надявам се да се развива в бъдеще и да е наистина от полза. Ако имах подобно приложение,нямаше да ми се налага да бия 60-70 км. да се опитам да се кача на Карандила.Пътя бил затворен,ама ми стана ясно едва ,когато стигнах до изхода на Сливен.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              Път

              Спомням си преди имаше катастрофа на пътя за Банско една луксозна кола шофьора викаше да му дадат телефона да се обади а доктора вика не ти трябва телефона а доктор ти си тръгвал да умираш .Сигурно е хубаво стига да работи както трябва . Нямаше ли и други подобни приложения който може автоматично да се обаждат на телефони зададени предварителноНещо такова дори и цветовете са същите oима точка Пътни произшествияhttps://play.google.com/store/apps/d...toroutesИма приложение със същото име LIMA за доставка на пици има и приложение LIMA map карта
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                И преди новините, и след обяд не работеше... съмнявам се дали въобще ще проработи... Ама някой е взел кинтите.
                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                Коментар


                  #9
                  Кое по точно не работи? Самото приложение или сайта?
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    #10
                    И сайтът и приложението! :D Сайтът явно е претоварен (отвреме-навреме зацепва). А приложението при мен изобщо не отлепи - рестартира се още при началния екран, при опит за регистрация (Андроид версията, на Samsung Galaxy S4, версия на ОС 5.0.1). А за изискването на толкова данни - какво пречи да се остави избор на потребителя дали иска да ползва SOS функцията и който не иска, да не въвежда данните си?
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #11
                      А какво ти пречи да въведеш данни ,които на теб ти харесват? :D Приложението не съм го тествал,но още снощи му излезна актуализация с поправка на някои бъгове.Със сайта не съм имал проблем и доста време им разглеждах картата. Направи ми впечатление,че при избрано превозно средство автомобил,ми показваше и затворените за камиони над 10т. пътища. Това е малко объркващо и ако не кликнеш на участъка,който е със забрана,не може да разбереш за кого важи.
                      FIAT FORUM BULGARIA
                      Ракията е над политиката

                      Видео от Италфест 2011

                      Коментар


                        #12
                        krasio_79bs написа:
                        Нали все от някъде трябва да се почне. Надявам се да се развива в бъдеще и да е наистина от полза. Ако имах подобно приложение,нямаше да ми се налага да бия 60-70 км. да се опитам да се кача на Карандила.Пътя бил затворен,ама ми стана ясно едва ,когато стигнах до изхода на Сливен.
                        Ами то затова има и сайт на АПИ, има и безплатен денонощен телефон.Преди да тръгна нанякъде, особено зимата, винаги проверявам.Телефонът им съм си го вкарал в указателя. Както и на планинската спасителна служба, за всеки случай.Тебе ли да те уча!

                        Коментар


                          #13
                          Ти ли па да ме учиш! Помниш лиииии,нашето пътуване до Милеви скалииии....От Апиии,за теб знацииии слагалиии,слагалииии, в земята забивалиии....
                          FIAT FORUM BULGARIA
                          Ракията е над политиката

                          Видео от Италфест 2011

                          Коментар


                            #14
                            Инсталирах приложението, изглежда много добро.Ако няма бъгове, е много добре замислено.

                            Коментар


                              #15
                              krasio_79bs написа:
                              А какво ти пречи да въведеш данни ,които на теб ти харесват? :D
                              То е същото да се обадиш на 112 и да дадеш грешна информация Като цяло аз съм с две ръце "за" да има такова приложение. Горещо се надявам този път да са събрали грамотен екип, който ще отстрани бъговете и приложението да тръгне реално, а да не останем само с добри пожелания.Не съм го пробвал още - точно заради това че в началото ще е или претоварен или бъгав.
                              Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                              Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                              Коментар

                              Working...
                              X