Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дръпнали ми единия очукан тас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дръпнали ми единия очукан тас

    Тази нощ някой доброжелател ми дръпнал единия тас на колата.Започнах да се чудя защо му е отзи очукан, спукан и стар тас!Според вас?Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    #2
    От келешлък... Аз един ден слизам и беше валяло... Пускам чистачките и пасажерската изстърка по стъклото... Някой я свалил и я оставил под рамото... Идиоти колкото щеш...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      Жената преди няколко месеца имаше Поло, на задното стъкло чистачката беше счупена заедно с рамото. Бях се занимавал да я закрепвам поне да чисти, но на нищо не приличаше. Един ден слизам пред блока и понеже беше зимата почвам да чистя колата, стигам до отзад, бутам снега от задното стъкло и гледам че я няма. Някой я беше свалил, чистачката с рамото, та даже и гайката си беше взел. Та стигнах до извода, че има всякакви олигофрени.
      Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
      Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        Хах готина тема, на мен пред блока ми бяха свалили пластмасовата капачка на пълначката за газта, хахаха капачка, която в бензиностанцията струва 1,50лв. нема такъв народ като българския, дано не се оправим никога за да може и на тия долни гамени да им е гадно
        punto HGT

        Коментар


          #5
          Кажи на коя бензинджийница е 1,50лв и веднага си взимам 2-3. Аз все си купувам на по 2,50лв С капачки на газ-та и аз съм олеквал, също така два пъти са ми точили и гориво, капачки на винтилите (Тези, където ми даде Банков са още там) и два пъти е разбивана. Абе...хвана ли някой, ще има счупени ръчички Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            #6
            Kay_ написа:
            Кажи на коя бензинджийница е 1,50лв и веднага си взимам 2-3.
            Май малко излъгах, но последно помня, че на един Петрол в Самоков купих капачка за 1,90лв.
            punto HGT

            Коментар


              #7
              Вече не се учудвам. Гамени. Безмозъчни при това. Имат енергия САМО да трошат, развалят и толкоЗ.ПС: Вижте един пример. И ми кажете, каква е идеята на тези...варвари. Може би същата, като оня с тас-а. https://www.youtube.com/watch?v=QzzbSlG2PEI
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                #8
                Ще почнат и въздуха от гумите да крадът :D
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #9
                  Kay_ написа:
                  Кажи на коя бензинджийница е 1,50лв и веднага си взимам 2-3. Аз все си купувам на по 2,50лв С капачки на газ-та и аз съм олеквал, също така два пъти са ми точили и гориво, капачки на винтилите (Тези, където ми даде Банков са още там) и два пъти е разбивана. Абе...хвана ли някой, ще има счупени ръчички Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                  Май бяха наистина толкова, поне по спомен. Има една бензиностанция в Обеля 2, "Омикс" се казва, та там май бяха по 1,50 - 1,70 лв. :D
                  Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
                  Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

                  Коментар


                    #10
                    А тези коментари не трябва ли да са в "Похвали се, оплачи се"?
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар

                    Working...
                    X