Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Превод на пари през банкомат?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Превод на пари през банкомат?

    Мога ли да преведа едни пари по ИБАН през банкомат? На ПИБ съм. Или някакъв онлайн начин да има? Имам регистрация в сайта им и там си следя сумата и т.н... Или може само директно в банката да отида и да преведа парите?
    Fiat Bravo 1.8 16V 96'

    #2
    Специално ПИБ трябва да имаш token - http://www.fibank.bg/bg/token-ustroystvo/page/2177Бърз вариант да не чакаш много в банката(до колкото разбирам това е идеята) е да си попълниш на компютъра платежно нареждане, разпечатваш го и ще стане по-бързо.

    Коментар


      #3
      И при първа възможност си смени банката Читавите интернет банкирания, които съм ползвал до момента, са на Сосиете Женерал и на Уникредит Булбанк.През втората си правя преводите директно на смартфона, плащам си всички комунални плащания, кредитите ми са описани до най-малката подробност и всичко е както трябва,
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #4
        Чакайте сега, не го плашете...Всяка банка има 2 вида електронно банкирне, активно и пасивно. При пасивното само гледаш колко пари си имаш в сметката, докато при активното пишеш една молба, после ти го активират, дават ти сертификат който си инсталираш на браузера, може и токен (аз в ОББ си получавам токена на СМС), и си имаш пълен достъп до парите, да си ги превеждаш на който и където си искаш.Провери и ги питай за активно банкиране или както там може да си го наричат

        Коментар

        Working...
        X