Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Един-два въпроса за онлайн банкиране - ДСК Директ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Това ще е било преди доста години щото от 2007 дск са със собствен картов център
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #17
      S_BANKOV написа:
      Това ще е било преди доста години щото от 2007 дск са със собствен картов център
      Прав си, че е било преди 2007.Знам, че сте със собствен картов център, но идеята ми беше за възможността за грешно осчетоводяване.

      Коментар


        #18
        Ходих в банката и искаха да ме убедят, че съм поръчал две неща макар, че съм имал пари само за едното. На въпроса ми как е възможно да има отрицателна наличност, ми отговориха че се "случвало". Пратиха ме да си пиша с англичаните...

        Коментар


          #19
          Типично - нали ти е минала транзакцията през пейпал - разпечатай и им го занеси. И не излизай, докато не ти обяснят как дебитна карта може да е на минус - аз винаги им излизам с номера, че утре ако някой иска да пазари с моята карта, може да я докара до -10 000 и тогава какво правим и защо ми е дебитна карта, има и разни неща писани за дебитните карти в общите им условия. Мен всеки път се пробват така да ме минават, обаче не им минава номера. В края на краищата всеки път се оказва, че грешката не е моя, както се опитват да ми вменят.
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #20
            Да вметна и аз нещо Често се случва да ти блокира дадена сума два пъти, а ти да си я заявил само веднъж. Причина:95% от случаите - лаг в комуникацията при търговеца, ест прави още един опит и се получават нещата.Варианти: - чакаш 30 дни и автоматично се отблокират, защото в момента трябва да са блокирани. - Пускаш оспорено плащане(пак ще чакаш), но най-вероятно няма да ти го приемат, защото сумата не е осчетоводена(втората). PS - В колн на банката няма да разбереш нищо, защото и там не са на ясно
            Fiat Marea 2.4 JTD+
            Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
            Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
            Renault 19/1.7mi/ - crash

            Коментар


              #21
              Ако и в банката не са наясно - сменяй банката веднага. В ДСК като ходя винаги има един или двама с подобни проблеми. Последния път над 30мин жената се опитваше да обясни на един как в дебитната му карта има -10лв и хората се изнервиха да чакат. Общо взето неприятна банка, с ниски лихви по депозити и високи такси за теглене в брой дори на падеж.
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #22
                Месец и полововина вече никакво развитие. Имам чувството, че англичаните нещо ме мотат. Това е последня мейл от тях. Вече май не виждам смисъл да им пиша, освен ако не мога да ги стресна по някакъв начин. Мисля да ходя пак в банката.Thank you for your email,I’m sorry to hear of the issue you have had with this order and purchase,I have checked our account record and can advise we have previously as advised contacted the relevant team to release your pending funds for you.I have again passed all the required data to their team to be checked accordingly but as this has previously been noted the funds should already be back as available with you. We apologise for the inconvenience caused by this matter. Kind RegardsRyan BowdenCustomer Support team

                Коментар


                  #23
                  Най-накрая!!! Наличност 9.24Блокирани суми 0.00Салдо 9.24 Мисля да си направя една виртуална карта. По малко нерви ще похабявам ми се струва.

                  Коментар


                    #24
                    Сравнено кредитна карта срещу виртуална - виртуалната действа с по-голямо закъснение. Личен опит.

                    Коментар

                    Working...
                    X