Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз подобни бездарници в световен мащаб като Инглънд...не се сещам. Винаги тръгват с колямата кошница и ако случайно излязат от групите някой ги надупва веднага. Вярно че е само 20минута....ама все пай.П.п. Каъо симпатизант на Арсенал ми е мн гот да виждам играчи на тотнъм да губят.хахах
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      Squadra Azzurraaaaaaaaa
      Прикачени файлове

      Коментар


        Интересно полувреме.На 45’ сме от сензация...ПС: Спи ми се, като на идиот. Какво ли не опитвам за да се държа буден. Второто полувреме ще е изпитание за мен, изпитание и за Исландците. ДрЪт съм вече.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          ntodorov написа:
          Интересно полувреме.На 45’ сме от сензация...ПС: Спи ми се, като на идиот. Какво ли не опитвам за да се държа буден. Второто полувреме ще е изпитание за мен, изпитание и за Исландците. ДрЪт съм вече.
          Защо да е сензация!?Зайщо винаги ингилизите ги слагат сред фаворитите!?Откак се помня от тия топ футболни идиоти не съм видял нещо смислено!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            kiro_of_the_day написа:
            ntodorov написа:
            Интересно полувреме.На 45’ сме от сензация...ПС: Спи ми се, като на идиот. Какво ли не опитвам за да се държа буден. Второто полувреме ще е изпитание за мен, изпитание и за Исландците. ДрЪт съм вече.
            Защо да е сензация!?Зайщо винаги ингилизите ги слагат сред фаворитите!?Откак се помня от тия топ футболни идиоти не съм видял нещо смислено!
            Сензацията ще да е Исландия. Ингилизите по правило всеки ги подминава на такъв етап. :P
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              За няколко дни -два Брекзита...
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                Айдееее! Сиктерсон! :D
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  Трябваше да чакаме до последния осминафинал за изненада, но си заслужаваше! Ама то с оглед показаното не е никаква изненада :Dp.s. И Forza Italia, естествено
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    Ако Италия успее да надхитри Германия (непредсказуем мач) не виждам, кой може да ги спре...Освен съдиите.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      ntodorov написа:
                      Ако Италия успее да надхитри Германия (непредсказуем мач) не виждам, кой може да ги спре...Освен съдиите.
                      Има, има. Велс с Бейлчето. Или пък Крищиано взе да му върже и пак ще има https://www.youtube.com/watch?v=Pv8J1RTK-_Y
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        Kay_ написа:
                        ntodorov написа:
                        Ако Италия успее да надхитри Германия (непредсказуем мач) не виждам, кой може да ги спре...Освен съдиите.
                        Има, има. Велс с Бейлчето. Или пък Крищиано взе да му върже и пак ще има https://www.youtube.com/watch?v=Pv8J1RTK-_Y
                        Да. Топка е. Всичко може да се случи.
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          На мен ми харесаха и играчите и публиката на Исландия.Нямаше чернилки в отбора и все бели момчета а публиката беше за образец. Облечени в синьо, само плескат с ръце без да има съблечени голи до кръста , без да има бомбички и димки каквито сам в агитките на ЦСКА и Левски могат да се видят .Шапка им свалям на футболистите с тичането по терена и с борбата за всяка топка .
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар


                            коцев написа:
                            На мен ми харесаха и играчите и публиката на Исландия.Нямаше чернилки в отбора и все бели момчета а публиката беше за образец. Облечени в синьо, само плескат с ръце без да има съблечени голи до кръста , без да има бомбички и димки каквито сам в агитките на ЦСКА и Левски могат да се видят .Шапка им свалям на футболистите с тичането по терена и с борбата за всяка топка .
                            Там вероятността футболисти и публика да са рода е голяма. :P Иначе сплотеността им наистина прави впечатление. След снощния мачфутбалерите бяха около 10 минути пред публиката си.А иначе онова Хуу, Хуу, което исландската публика вика по време на мач си е тяхна марка.Нещо, като боен вик се получава, а щом и ингилизите спираха песните си, когатовикингите Хууу-каха, значи и те са били впечатлени. :Phttp://euro2016.gong.bg/multimedia/video/yellow/zhestoko-pyrvata-dama-na-islandiia-nahlu-na-terena-385135
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              Не разбирам много от футбол, но за мен исландците направиха много интелигентна игра, и играта беше доста коректна от тяхна страна, е без фаули неможе, но забелязах, че гледаха да пазят противника максимално, няма нищо общо със злата игра например на швабите. От друга страна как си предаваха заслоните и помагаха при противникова атака, това беше колективна игра за учебник. Е, пренебрегнаха заповдта на управляващите за загуба и дано не се отрази наистина на икономиката им.
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар


                                Сигурно повече от 15 години не се вълнувам сериозно от футбол, но това европейско реших да го гледам... и разбрах защо не съм гледал активно футбол от толкова време... Пълна скръб - толкова безидейна игра в нападение... направо отврат! Трябва да се направят някакви радикални промени за да се преодолее шибаната защитна доктрина и още по-шибаната халфова линия - аман! Докато основният приоритет е как "да не ни вкарат" за сметка на "как да вкараме" футбола ще е гаден за гледане... с изключение на последните 15 минути (като се уморят халфовете).Иначе, най-много ми харесаха белгийците и хърватите, Италия е не зле, но не се напъват особено, което ме дразни, испанците и португалците - срам за прословутия латино футбол... Евала на исландци, швейцарци и донякъде унгарци. Англетата няма какво да ги коментирам - далеч от претенциите им... Франция - колебливо - дано да стабилизират... и дано не ги подпират. Чакам с интерес Италия-Германия (без пристрастия) - нека по-добрия спечели. Стискам палци на белгийците да стигнат възможно по-далеч, предвид показаното го заслужават.
                                Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                                Коментар

                                Working...
                                X