Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да опазим колите си чисти от котки?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Ама вие каквото се втелявате в тея коли.Няма да си ги носите в отвъдното.Кола като кола.Днеска я има утре я няма.Котки се качвали по капака.Ми качват се... животни са.Като не искате да ви ги пипат си ги прибирайте у вас.Човек ще си помисли че карате ферарита за по 500 000лв. Няма отървия от котките.Навън ли ти е колата каквото и да правиш те пак ще се качват.Освен ако не спиш до колата и не ги гониш с пръчка.И това е вариант.
    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

    Коментар


      #92
      galinchooo написа:
      Ама вие каквото се втелявате в тея коли.Няма да си ги носите в отвъдното.Кола като кола.Днеска я има утре я няма.Котки се качвали по капака.Ми качват се... животни са.Като не искате да ви ги пипат си ги прибирайте у вас.Човек ще си помисли че карате ферарита за по 500 000лв. Няма отървия от котките.Навън ли ти е колата каквото и да правиш те пак ще се качват.Освен ако не спиш до колата и не ги гониш с пръчка.И това е вариант.
      Аз се замислих над друго.Ето, преди половин година ми излезе колата от бояджийното. Цялата с нова боя.Как да прогоня индивидите, които не се съобразяват, че колата до тях е с нова боя и малоумно отварят вратите си, все едно са сами на паркинга?Може ли да ми предложите хуманитарен метод?
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #93
        На моята не се качват-факт!
        Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

        Коментар


          #94
          BO написа:
          galinchooo написа:
          Ама вие каквото се втелявате в тея коли.Няма да си ги носите в отвъдното.Кола като кола.Днеска я има утре я няма.Котки се качвали по капака.Ми качват се... животни са.Като не искате да ви ги пипат си ги прибирайте у вас.Човек ще си помисли че карате ферарита за по 500 000лв. Няма отървия от котките.Навън ли ти е колата каквото и да правиш те пак ще се качват.Освен ако не спиш до колата и не ги гониш с пръчка.И това е вариант.
          Аз се замислих над друго.Ето, преди половин година ми излезе колата от бояджийното. Цялата с нова боя.Как да прогоня индивидите, които не се съобразяват, че колата до тях е с нова боя и малоумно отварят вратите си, все едно са сами на паркинга?Може ли да ми предложите хуманитарен метод?
          Няма спасение.Цялата ми Брава беше крива от такива малоумници.Сега Меривата ми и тя от време на време е с боя по вратите.Бил съм и вътре в колата и до мен спира(жена) и цък вратата в моята кола.При въпроса какво правиш аз тая кола да не съм я намерил на пътя.ОООО извинявай без да искам.От такива без да искат цялата ми беше в гънки.Но какво можеш да направиш????Отговора е нищо.Удряш и един ключ по боята и си заминаваш следващия път да знае.Та в тоя ред на мисли човека които е мислещо същество не пази ко остава за някви си котки дето оставяли стъпки.Претръпнал съм отдавна.За мен важното е колата да върви,да е здрав двигателя и окачването.От там нататък божа работа.......
          FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

          Коментар


            #95
            vnukata написа:
            Nino не се бях сетил за ракийка и ще пробвам, иначе готин аватар имаш(гледа сериозно) :D . Аз още не съм ходил до зоомагазин, че до миналия ден валеше и нямаше смисъл да слагам каквито и да е препарати.Познат ми каза тотален препарат, който преди време използвал за мишки (ЛАНАТ) . Та тая шматка сложил от отровата в риба и я разхвърлял по двора. Познайте ефекта - половин чувал котешко.
            А не ти ли идва на акъл, ако го имаш де, че така може да натровиш и някое дете, което може да пипне тази отрова???И всичко това за някой второупотребен ДРЪГЕЛ... БРАВО/БРАВА/МАРЕЯ... който едва ли струва повече от 1500 лв в момента....!!! Еваларката... рииш ли!!!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #96
              Nino написа:
              А не ти ли идва на акъл, ако го имаш де, че така може да натровиш и някое дете, което може да пипне тази отрова???И всичко това за някой второупотребен ДРЪГЕЛ... БРАВО/БРАВА/МАРЕЯ... който едва ли струва повече от 1500 лв в момента....!!! Еваларката... рииш ли!!!
              Тоз па и тоз, аз какво приказвам, той къде отива, че чак и за акъл ми приказва. Доброто възпитание изисква да не говориш глупости за хора, които не познаваш. Четеш между редовете, позагледай се малко. В зоомагазин отрови ли продават бе "батко". Някъде да съм споменал че става въпрос за бравата ми - Не, пък и каквато и кола да е, не си ти човека които ще ми дава наклон на *** кое колко ми струвало, аз сам си и знам стойността и колко време съм работил за нея(по логиката излиза, че ако карам ферари значи мога да трепя котките щот струва много . Моля не спорете за това, което го тъпчихме предишните страници колко стрували колите, колко сладки били котките и тем подобни глупости. Те и мишките са малки и сладки, но ги тровите с мишемор нали. Не искам да спорим за глупости и да се доказваме, кой е по-велик с мисленето си и прочие. Въпроса мисля, че беше зададен правилно в заглавието....... ясно и просто. Айде с добро

              Коментар


                #97
                vnukata написа:
                Nino написа:
                А не ти ли идва на акъл, ако го имаш де, че така може да натровиш и някое дете, което може да пипне тази отрова???И всичко това за някой второупотребен ДРЪГЕЛ... БРАВО/БРАВА/МАРЕЯ... който едва ли струва повече от 1500 лв в момента....!!! Еваларката... рииш ли!!!
                Тоз па и тоз, аз какво приказвам, той къде отива, че чак и за акъл ми приказва. Доброто възпитание изисква да не говориш глупости за хора, които не познаваш. Четеш между редовете, позагледай се малко. В зоомагазин отрови ли продават бе "батко". Някъде да съм споменал че става въпрос за бравата ми - Не, пък и каквато и кола да е, не си ти човека които ще ми дава наклон на *** кое колко ми струвало, аз сам си и знам стойността и колко време съм работил за нея(по логиката излиза, че ако карам ферари значи мога да трепя котките щот струва много . Моля не спорете за това, което го тъпчихме предишните страници колко стрували колите, колко сладки били котките и тем подобни глупости. Те и мишките са малки и сладки, но ги тровите с мишемор нали. Не искам да спорим за глупости и да се доказваме, кой е по-велик с мисленето си и прочие. Въпроса мисля, че беше зададен правилно в заглавието....... ясно и просто. Айде с добро
                Наклон на почвата се казва културноо Скив са, тук всички са светци. Като четеш по форумите и сайтовете, всички са безгрешни, на улицата е страшно обаче.

                Коментар


                  #98
                  vnukata написа:
                  ...... ако карам ферари значи мога да трепя котките щот струва много ...... Те и мишките са малки и сладки, но ги тровите с мишемор нали.
                  Те хора трепят ти за котки ...А пък мъничките сладки хлебарчици също ги тровят извергите, да не забравим малките сладки теленца с големи влажни очи - колят ги и ги режат на парчета. Без изобщо да споменавам за безпомощните сладички красивички агънца - идва Гергьовден и колко от тях ще бъдат зверски и безжалостно заклани..... Познавам едни виетнамци - много харесват котешко, а и не само.

                  Коментар


                    #99
                    Пак ще напиша, че колите се "опазват" в гаражи, с покривала и т.н. Едно време така си ги пазеха хората. Не е ново. Бащите и дядовците ви едно време като караха Москвичи и Лади, с какво ги пазеха от котки? Или то тогава нямаше котки...Всеки си имаше "брезент" за колата. В прогнилия Запад с отрова ли ги пазят? Сега има други материали, едно качествено покривало е 50-тина лева и се сваля/слага за 5 минути.Начинът да ги опазим от котките определено не е като изтровим котките. Преди да е незаконно и опасно, е на първо място идиотско.Защото после ще трябва да ги опазим от мухите, гълъбите, гаргите, евентуално и от другите хора. Нали няма да изтровим всички?

                    Коментар


                      Salvador написа:
                      Начинът да ги опазим от котките определено не е като изтровим котките. Преди да е незаконно и опасно, е на първо място идиотско.Защото после ще трябва да ги опазим от мухите, гълъбите, гаргите, евентуално и от другите хора. Нали няма да изтровим всички?
                      Абсолютно съм съгласен . И аз не искам да ги тровая, а да използваме нещо като репелент, който просто ги отблъсква, а в същото време да е безопасен за тях, за хора и животни, но така и повечето не ме разбраха(всички си мислят че искам да ги тровя).Затова се ядосах в предишния пост, защото все ще се намери някой, който ще почне да ти дава акъл, колко си тъп и безмозъчен и в крайна сметка да ти каже че ламарините ти струват 1000лв и цялата тая операция е излишна.

                      Коментар


                        vnukata написа:
                        Тоз па и тоз, аз какво приказвам, той къде отива, че чак и за акъл ми приказва. Доброто възпитание изисква да не говориш глупости за хора, които не познаваш. Четеш между редовете, позагледай се малко. В зоомагазин отрови ли продават бе "батко". Някъде да съм споменал че става въпрос за бравата ми - Не, пък и каквато и кола да е, не си ти човека които ще ми дава наклон на *** кое колко ми струвало, аз сам си и знам стойността и колко време съм работил за нея(по логиката излиза, че ако карам ферари значи мога да трепя котките щот струва много . Моля не спорете за това, което го тъпчихме предишните страници колко стрували колите, колко сладки били котките и тем подобни глупости. Те и мишките са малки и сладки, но ги тровите с мишемор нали. Не искам да спорим за глупости и да се доказваме, кой е по-велик с мисленето си и прочие. Въпроса мисля, че беше зададен правилно в заглавието....... ясно и просто. Айде с добро
                        "Наклон" не съм ти давал,нямам и такива намерения...За каквато и кола да става дума, ти си собственикът, който според твоите разбирания трябва да я опази.Не можеш да промениш навиците на природата.Като начука градушка колата ми да пусна тема къде и как мога да намеря ракетна установка за борба с градушките ли...Не разбираш ли колко абсурдна е тази тема, с която едва ли нещо ново някой ще научи?Да, чел съм, че в Пловдив последните години има нашествие от котки, но за това сме виновни ние хората, не животинките.Както и да е, пожелавам ти успех... ха-ха-ха... в борбата с котките! http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...er=asc&start=0
                        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                        Коментар


                          Иди малко до Малта да видиш за какво става въпрос Сумати очукани и одраскани коли (и то скъпи) и никой не го прави на проблем, защото места за паркиране няма.И моята я боядисах цялата и сега е дроб сърма,
                          BO написа:
                          galinchooo написа:
                          Ама вие каквото се втелявате в тея коли.Няма да си ги носите в отвъдното.Кола като кола.Днеска я има утре я няма.Котки се качвали по капака.Ми качват се... животни са.Като не искате да ви ги пипат си ги прибирайте у вас.Човек ще си помисли че карате ферарита за по 500 000лв. Няма отървия от котките.Навън ли ти е колата каквото и да правиш те пак ще се качват.Освен ако не спиш до колата и не ги гониш с пръчка.И това е вариант.
                          Аз се замислих над друго.Ето, преди половин година ми излезе колата от бояджийното. Цялата с нова боя.Как да прогоня индивидите, които не се съобразяват, че колата до тях е с нова боя и малоумно отварят вратите си, все едно са сами на паркинга?Може ли да ми предложите хуманитарен метод?
                          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                          Коментар


                            Четейки, как темата се изроди се сетих за един разказ на адвоката Марковски.Най-интересния му казус бил, когато преди 30-40 години е трябвало да защитава един селски овчар за това, че местните го видели да оножда една от своите овце. Както е било редно по онова време овчаринът е трябвалода отговаря и пред другарски съд за деянието си. Задали му въпрос:- Иване ( случайно име). Не те ли е срам ? Ти си долен чИляк след, като онождаш овцата си.Овчарят отговорил:-Значи съм долен чиляк, като онождам овцата си, а не съм долен чилЯк, като и режа главата,пък вие сте праведни, като онождате жените си и сте долни, ако им отрежете главите ???Та и по тази тема. Един се дерти за колата си, друг за котката, като истината е някъде по средата...И аз ценяправото на всяка земна твар да съществува и да живее, като към този момент освен на ципокрили и на две-триптички блъснати с колата ми чужд живот не съм отнел, но пък...колко жални агнЙета съм оглозгал, колко телеса на прасенца и теленца съм наврял в собствените им чревца, колко пиленца на грил съм въртял ??? Виновен съм пред природата, но пък...Така, че надран от котка капак не би ме впечатлил, но ако имам възможност бих я прогонил от колата си, също толкова, колкото ми се ще и проЗтия хуманоид да НЕ ми бели боята с вратите си. ТВа е. Но пък ако видите котка на капака си - изгонете я категорично, ако проЗтак ви удари колата с вратата си, обидете го категорично. И в двата случая никой няма да ви разбере, но пък поне ще знаете, че сте изкарали наяве това, което ви дерзае и дразни при това без да сте развалили равновесието в природата. :P
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              Нашият дебелан в очакване на нещо вкусно за похапване.След обяд тъмните коли са за предпочитане
                              Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                              Коментар


                                кола

                                Едно решение малко валерян -нали от това се опияняваха и в едно торба и в офиса на 4лапи да си ги гледат Нали са за толерантно отношение към животните Около тях вече има малко котета те са до работата ми щото и те ги натовариха на кутии и ги закараха някъде.
                                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                                Коментар

                                Working...
                                X