Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да опазим колите си чисти от котки?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    vnukata написа:
    ...Живеем в един свят където нищо не е наред,следователно човек се озлобява и всяко малко нещо което идва в повече го дразни...
    Светът си е съвсем наред. Нещо в главите на българите не е наред. От много време...

    Коментар


      #32
      Humppa написа:
      Светът си е съвсем наред. Нещо в главите на българите не е наред. От много време...
      Именно...

      Коментар


        #33
        Простият човек често е злобен и всичко го дразни. Мой познат не ще да вози племенниците си, щото му цапали колата...
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар


          #34
          "Умния" българин влиза в която и да е тема с цел да обесни на автора колко е прост!
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #35
            muns61 написа:
            Простият човек често е злобен и всичко го дразни. Мой познат не ще да вози племенниците си, щото му цапали колата...
            Аз също не обичам да возя други в моите автомобили, но не щото съм прост или злобен, ами щото другите са прости. Не може да е сложена стелка и да е ясно, че това е мястото за стъпване и някой да си катери краката под таблото и целия мокет да е осран и все такива ми ти работи.

            Коментар


              #36
              От къде тръгнахме, до къде стигнахме.... Не може да съдите някой колко е прост спрямо вижданията му за нещо което се различава от вашето мислене. Знаем... българина винаги си мисли "от мене по-умен няма" така че, всичко си проличава кой е и кой не е!пп: Мисля че темата от една страна се изчерпа

              Коментар


                #37
                van_dal написа:
                "Умния" българин влиза в която и да е тема с цел да обесни на автора колко е прост!
                Според теб е много умно да те дразнят котешки стъпки до положение да трепеш котки/да ги изхвърляш някъде/прочее или до положение да не возиш хора в колата си, щото били цапали.За мен това е най-голямата простотия - да отдаваш по-голямо значение на една купчина ламарина, отколкото на други по-важни неща!
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  #38
                  Баси, да трепеш животинче само за това, че си имал следи от лапички върху колата. Това просто не мога да го проумея как може да си го помислиш.И какво като има следи от лапички? Тази кола експонат ли е? Кара ли се по улицата или стои някъде на пиедестал?Ако някой с камион мине през една кална локва и ви залее колие с кална вода от горе до долу, и него ли ще гледате да го заколите?Луда работа. Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #39
                    На българина купчината ламарина, която обикновено струва към една заплата му е толкова важна, че трепе за нея. На някои оттук им пролича и какви ментални гении са.
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #40
                      Детето често си качва малките кални обувчици по таблото и седалките, май ще прибягвам до крайности :/За птичките нищо не казвате?Конкретно за котките, нямаше ли едни "пищящи" машинки за каравани от един друг форум, дето ги ползват при мишки, виж дали ще свършат работа за котки.
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        #41
                        Брех тия Разградски пилци, много лоши били Аз на кучетата и котките само им се "карам" и те гледат с разбиране. Е днес едно куче пика по колата, накарах му се и то си замина.
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          #42
                          M5kov написа:
                          Детето често си качва малките кални обувчици по таблото и седалките, май ще прибягвам до крайности :/За птичките нищо не казвате?Конкретно за котките, нямаше ли едни "пищящи" машинки за каравани от един друг форум, дето ги ползват при мишки, виж дали ще свършат работа за котки.
                          Ми че тя моята след един преход Сф-Варна-Сф горе долу си мяза на същото.
                          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                          Fiat Bravo'97 1,6 16v
                          Fiat Tempra'91 1,6 mono

                          Коментар


                            #43
                            ele написа:
                            van_dal написа:
                            "Умния" българин влиза в която и да е тема с цел да обесни на автора колко е прост!
                            Според теб е много умно да те дразнят котешки стъпки до положение да трепеш котки/да ги изхвърляш някъде/прочее или до положение да не возиш хора в колата си, щото били цапали.За мен това е най-голямата простотия - да отдаваш по-голямо значение на една купчина ламарина, отколкото на други по-важни неща!
                            Посочи ми точен цитат, мой, на който съм казал, че трепя котки !!! Къде съм писал, че ме дразнят котешки стъпки, посочи точно. Явно недовиждаш, потърси контакт с очен специалист! Наистина осрахте тема с конкретен проблем! Елке, ако смяташ, че е толкова готино да ти докарам десетина котки комшийски, да си ги пуснеш в хола и да им се кефиш на воля?
                            --Старата ръжда любов не хваща!--
                            156 sportwagon 1,9 jtd 115
                            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                            Коментар


                              #44
                              ele написа:
                              van_dal написа:
                              "Умния" българин влиза в която и да е тема с цел да обесни на автора колко е прост!
                              Според теб е много умно да те дразнят котешки стъпки до положение да трепеш котки/да ги изхвърляш някъде/прочее или до положение да не возиш хора в колата си, щото били цапали.За мен това е най-голямата простотия - да отдаваш по-голямо значение на една купчина ламарина, отколкото на други по-важни неща!
                              Има и по зле Еle....Нали помниш лафа... "Няма да ми е толкова кофти ако жена ми изневерява, отколкото колата ми да е развалена"Малоумници.... за едни тенекии, за една кола купена на старо, която едва ли ще помнят след няколко години....
                              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                              Коментар


                                #45
                                Nino написа:
                                Малоумници.....
                                Благодаря ! :D
                                --Старата ръжда любов не хваща!--
                                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                                Коментар

                                Working...
                                X