Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да опазим колите си чисти от котки?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Има един котак живее във входа и около блока много го харесваме обича да си лежи по пикапа ми ама е хубавец
    Прикачени файлове
    Обичам си работата.

    Коментар


      #77
      Като ви пречат котките, намерете гаражи. И моята е цялата на стъпки сутрин, но откакто са тук котките, няма плъхове.А заради плъхове два пъти съм правил инсталация на коли. Зимата влязат на топло, докато още не е изстинал съвсем мотора и правят поразии. На един съсед му бяха влезли в купето даже и прояли инсталацията под таблото.

      Коментар


        #78
        Намират се колеги дето изкарват ловците "абсолютни престъпници" защото стрелят по животни, а в същото време са готови да трепят котки, защото им стъпвали по колите...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #79
          chaveto написа:
          pakumba написа:
          п.с. пожалих го и не го отрових както се полагаше
          Мен пък ме нахапа и след като мина периода в който се наблюдава го застреляха директно в двора на човека. Майка ми преди години също беше нахапана/разкъсана жестоко и там след като мина периода в който се наблюдава кучето отново дойдоха двама чичковци с пушка и го....Сега се прави малко по хуманитарно.
          Ще ни отвориш ли как се убива "хуманитарно"!?
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #80
            Идват и приспиват кучето, като след това го закарват на друго място където вече го приспиват завинаги. А не идват с двуцевката и да го оставят да лежи там където е застреляно. Защото точно така беше преди около 30г кучетата бяха застреляни докато стояха вързани на сенджир. Гърми два пъти в него става и си заминава без да ти дават никакво обяснение Стопанина си знаеше защо идват, и нищо не можеше да каже след като кучето е нападнало без причина случаен минувач по улицата.

            Коментар


              #81
              Ясно! Щом става безшумно и не е пред очите на хората - значи може да се убива и е "хуманитарно".
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #82
                Как па ше ми влезне в двора и ще ми застреля кучето :D Вие още малко и нова история на България ще измислите ...Навремето в нашия квартал кучкарите с камиона не смееха да минават ,божкеее заради една джина що бой им бяхме фърлили .Авно за 80-90те години легенди ще се носят след време къв див запад е било в България и всеки е ходил с пищова
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #83
                  mitaka_71 написа:
                  пп.А не знаех че в "Чистотата" са започнали да рециклират и автомобили :D
                  Понеже си много отворен, ето ти един клип на най новата придобивка на фирмата https://www.youtube.com/watch?v=7WGE...ature=youtu.be

                  Коментар


                    #84
                    chaveto написа:
                    mitaka_71 написа:
                    пп.А не знаех че в "Чистотата" са започнали да рециклират и автомобили :D
                    Понеже си много отворен, ето ти един клип на най новата придобивка на фирмата https://www.youtube.com/watch?v=7WGE...ature=youtu.be
                    Ко речи :D Това пък какво общо има с ламарините на автомобила,а и най-вече с темата: "Как да опазим колите си чисти от котки"?!Да не предлагаш да освободиш от присъствието на бездомните котки чрез метод "рециклаж"
                    LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
                    LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
                    LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
                    Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
                    Grande Punto 1.2 LPG

                    Коментар


                      #85
                      mitaka_71 написа:
                      Това пък какво общо има с ламарините на автомобила,а и най-вече с темата: "Как да опазим колите си чисти от котки"?!
                      Аз бих попитал същото за това
                      mitaka_71 написа:
                      пп.А не знаех че в "Чистотата" са започнали да рециклират и автомобили :D
                      А общото с ламарините е това, че компанията в която работя се занимава с рециклиране.А котките и кучетата има кой да ги рециклира - виетнамци...

                      Коментар


                        #86
                        В крайна сметка от шест страници с мнения никъде няма един конструктивен и законовосъобразен съвет за опазване с изключение на съвета за гаража...Някой да е намерил читав препарат, който ги отблъсква ( изключвайки отравянето) ????

                        Коментар


                          #87
                          Алкохолът.... бягат през девет дерета от него..! :D
                          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                          Коментар


                            #88
                            Сипи малко сливова вместо течност за чистачки :D
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              #89
                              sasho_n2 написа:
                              В крайна сметка от шест страници с мнения никъде няма един конструктивен и законовосъобразен съвет за опазване с изключение на съвета за гаража...Някой да е намерил читав препарат, който ги отблъсква ( изключвайки отравянето) ????
                              Лизол. Отблъсква ги, но за кратко, докато е още остра миризмата му. Аз така ги гонех от гаража си. А влизаха вътре, защото гаражът беше избено помещение, пригодено за гараж - беше без врата или каквато и да е преграда към коридора на избата.
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар


                                #90
                                Nino не се бях сетил за ракийка и ще пробвам, иначе готин аватар имаш(гледа сериозно) :D . Аз още не съм ходил до зоомагазин, че до миналия ден валеше и нямаше смисъл да слагам каквито и да е препарати.Познат ми каза тотален препарат, който преди време използвал за мишки (ЛАНАТ) . Та тая шматка сложил от отровата в риба и я разхвърлял по двора. Познайте ефекта - половин чувал котешко.

                                Коментар

                                Working...
                                X