Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да опазим колите си чисти от котки?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    van_dal написа:
    Благодаря ! :D
    Моля, макар, че идеше реч за друг....
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #47
      Nino написа:
      Малоумници.... за едни тенекии, за една кола купена на старо, която едва ли ще помнят след няколко години....
      Преди да продължавате с обидите.... първо не е лошо да разберете колко енергия... се хвърля по боядисването на един детайл. След това да видим кой е виновен, този който отглежда котки и не се грижи за тях, оставил ги да се развъждат без никакъв контрол....... или един най обикновен човечец който иска автомобила му да не бъде издран и да не носи зарази в къщи при децата си.Защото тия всичките котки не са дошли от хора които не ги обичат/харесват а са дошли от такива като вас

      Коментар


        #48
        Nino написа:
        Има и по зле Еle....Нали помниш лафа... "Няма да ми е толкова кофти ако жена ми изневерява, отколкото колата ми да е развалена"Малоумници.... за едни тенекии, за една кола купена на старо, която едва ли ще помнят след няколко години....
        Тей тей, така и не разбрахте в какво прерастна спора.... Котките и ламарините отдавна ги подминахме, така ли не се усетихте до сега. Едва ли има такива изроди че да избият котките пред блока и макар че съм го написал в един пост, едва ли ще ги отровя буквално, затова и писах за препарат. Какво се закопчихте толкова. Иначе да пука ми за колата щот ми харесва и така ми е кеф, да си я гледам лъсната, затова всяка седмица ходя на автомивка и до последната капчица гледам да я забърша щот ми прави кеф да ми е чиста . Та зимайте по една котка в ръка и в къщи докато не е късно, барем не ги одерем и изядем живи :D

        Коментар


          #49
          ЕЕЕ, стига де....Това е доста стар проблем, който няма да се реши с убийство на животни.Уличните пЦета, малко ли проблеми създадоха, малко ли народ изпонахапаха...!За това не са виновни животните, а хората разбира се.Ползата от котките с доста повече, отколкото вредите... но темата е много дълга и ще разпалим карминьол, а хич не ми се иска....Добре де, аз като най-обикновен човек също нямам ли право да имам една къщичка с дворче и гаражче, да не ми бие возилото градушка...!!!Това са условията брат... тук в татковината ни... условия за които НИЕ сме виновни на 60%, а 40% държавата ни.Предполагам, че подобни проблеми няма да имаш нито в Берн, нито в Залцбург.....ПС...chaveto: Само не разбирам как една котка, изобщо дребно животно ще докара един детайл до боядисване...Тогава ако гледате вече 8 месеца колата си с подбитини от градушка, ще откачите ве колеги.Просто сервизите са претрупани и са ми дали дата за април.Давайте го по-лежерно, тенекии са...
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #50
            Много лесно го докарва, написал съм го и по напред. Ако искаш да не чакаш до април още сега мога да те пратя в сервиз който ще ти оправи градушката. Няма такива филми, че сервизите били претрупани

            Коментар


              #51
              Хубаво де, колко енергия се хвърляло за да се боядиса детайл...Това, колата, е една купчина ръждясали ламарини. Те, колите, се произвеждат. Една от друга. Рециклират се. Хвърляш старата, вземаш друга. Какво толкова?Животинките не се произвеждат! Те се раждат. Както и ние. И понеже не се произвеждат, убивайки гадинката заради една купчина ръждясали ламарини, ти й отнемаш правото на живот. Правото на живот на една котка има същата тежест, както например и моето... и твоето...Ако някое дете ти счупи прозореца с топка и неговият живот ли ще поискаш да отнемеш?

              Коментар


                #52
                Nino написа:
                ПС...chaveto: Само не разбирам как една котка, изобщо дребно животно ще докара един детайл до боядисване...
                Много лесно, двата ми задни калника са издрани точно от малки котенца, които се опитват да е качат и при неуспех пускат ноктите. Е познай какви са ми последиците по калника....освен лака и боята одира и грунда отдолу и това отгоре до долу по целия калник. Е дразнеше ме докато не ме наби градушката, сега ми е все тая. Не че ще тръгна да ги трепа котките, но не ми е кеф в никакъв случай от такива последици. И съм напълно ЗА ако на някой толкова му харесва да храни куче или котка да взима първото срещнато и да си го прибира, а не да им подхвърлят само ядене по улиците пък те да си дрис..т където им штрекне и да разнасят какви ли не болести. Един вид стопани без ангажименти. То така е и най-лесно де.
                Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                182A4.000 IAW49F
                LPG - Lovato EasyFast
                ----------------------------
                "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                Коментар


                  #53
                  chaveto написа:
                  Много лесно го докарва, написал съм го и по напред. Ако искаш да не чакаш до април още сега мога да те пратя в сервиз който ще ти оправи градушката. Няма такива филми, че сервизите били претрупани
                  Благодаря ти, не искам да чакам до април.В армеец съм с възлагателно писмо.Иначе Лоялти мотор спорт е доверения сервиз, колата е СУЗУКИ SX-4.
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #54
                    Humppa написа:
                    Хубаво де, колко енергия се хвърляло за да се боядиса детайл...Това, колата, е една купчина ръждясали ламарини. Те, колите, се произвеждат. Една от друга. Рециклират се. Хвърляш старата, вземаш друга. Какво толкова?Животинките не се произвеждат! Те се раждат. Както и ние. И понеже не се произвеждат, убивайки гадинката заради една купчина ръждясали ламарини, ти й отнемаш правото на живот. Правото на живот на една котка има същата тежест, както например и моето... и твоето...Ако някое дете ти счупи прозореца с топка и неговият живот ли ще поискаш да отнемеш?
                    А знаеш ли колко ми пука за някаква бездомна котка, сравнено с колата за която съм дал една купчина пари? Като толкова държите на бездомните котки всичките природозащитници тука във форума ,що не си вземете по една по две по пет котки, че нали са с право на живот като хора? Ама май само си ги обичате така отдалеч да не ви цапат вкъщи ,пък някой друг да чисти бълхи от тия котки, да си боядисва и полира колата че решили да се качат с калните лапи и да се пързалят по капак/таван.
                    Фиат Крома 1.9 16v+
                    Фиат Браво 1.6 16v
                    Фиат Мареа 1.6 16v

                    Коментар


                      #55
                      Ewing написа:
                      Много лесно, двата ми задни калника са издрани точно от малки котенца, които се опитват да е качат и при неуспех пускат ноктите. Е познай какви са ми последиците по калника....освен лака и боята одира и грунда отдолу и това отгоре до долу по целия калник. Е дразнеше ме докато не ме наби градушката, сега ми е все тая. Не че ще тръгна да ги трепа котките, но не ми е кеф в никакъв случай от такива последици. И съм напълно ЗА ако на някой толкова му харесва да храни куче или котка да взима първото срещнато и да си го прибира, а не да им подхвърлят само ядене по улиците пък те да си дрис..т където им штрекне и да разнасят какви ли не болести. Един вид стопани без ангажименти. То така е и най-лесно де.
                      Къв точен подпис имаш...!!!!!!!!!!!!!!!!!!"Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #56
                        Humppa написа:
                        ......
                        Каската, якето и т.н. които продаваш е една купчина, що не ги изхвърлиш ами ги продаваш? Защо никой от вас не си докара (безвъзмездно) при мен автомобила да го рециклирам, ами всичките искате пари когато тръгнете да се разделяте. Айде на някой друг ги разправяйте нещата за купчината ламарина....

                        Коментар


                          #57
                          pi4_s_bravo написа:
                          Humppa написа:
                          Хубаво де, колко енергия се хвърляло за да се боядиса детайл...Това, колата, е една купчина ръждясали ламарини. Те, колите, се произвеждат. Една от друга. Рециклират се. Хвърляш старата, вземаш друга. Какво толкова?Животинките не се произвеждат! Те се раждат. Както и ние. И понеже не се произвеждат, убивайки гадинката заради една купчина ръждясали ламарини, ти й отнемаш правото на живот. Правото на живот на една котка има същата тежест, както например и моето... и твоето...Ако някое дете ти счупи прозореца с топка и неговият живот ли ще поискаш да отнемеш?
                          А знаеш ли колко ми пука за някаква бездомна котка, сравнено с колата за която съм дал една купчина пари? Като толкова държите на бездомните котки всичките природозащитници тука във форума ,що не си вземете по една по две по пет котки, че нали са с право на живот като хора? Ама май само си ги обичате така отдалеч да не ви цапат вкъщи ,пък някой друг да чисти бълхи от тия котки, да си боядисва и полира колата че решили да се качат с калните лапи и да се пързалят по капак/таван.
                          е ти като си си купил Бентли ,защо не си задели едни 15-17000 евро да си купиш и един гараж ,да ти е мирна главата .Сложете по една табелка като паркирвате пред блока другия път мили котки,кучета и случайни пияници не пипайте скъпоценнта ми кола ,че видиш ли ще и падне лака на колата ,който преко сили е 200 лева p.s.Ако имахте малко акъл ,и си правехте застраховки на колите ,можеше и някой лев да изкарате от тях . Това да си роб на колата си ,е най -смешното и жалко нещо .Но е изразено при Българина ,щото завалията може за 1 живот да си позволи само 1 скъпа кола ,а не да ги сменя през 2 години
                          фиатче Браво 2.0

                          Коментар


                            #58
                            chaveto написа:
                            .... Защо никой от вас не си докара (безвъзмездно) при мен автомобила да го рециклирам, ами всичките искате пари когато тръгнете да се разделяте. Айде на някой друг ги разправяйте нещата за купчината ламарина....
                            Защо същата компания събира "ЕКО" такса на всеки автомобил нов внос? Ще си плаща,щом иска да рециклира!пп.А не знаех че в "Чистотата" са започнали да рециклират и автомобили :D
                            LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
                            LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
                            LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
                            Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
                            Grande Punto 1.2 LPG

                            Коментар


                              #59
                              chaveto написа:
                              Humppa написа:
                              ......
                              Каската, якето и т.н. които продаваш е една купчина, що не ги изхвърлиш ами ги продаваш? Защо никой от вас не си докара (безвъзмездно) при мен автомобила да го рециклирам, ами всичките искате пари когато тръгнете да се разделяте. Айде на някой друг ги разправяйте нещата за купчината ламарина....
                              не се излагай .Купил си го за 20 000 искаш му 1000 след 7 години .Бъркаш малко понятията .защо да не вземеш някой лев .Абе вие сериозно ли се поболявате от едно петно по колата или лапички или удар от камъче,или от разпрана тапицерия от токче .техническото състояние на колата е най-важното е ,не че лака и заминал и е за боядисване видиш ли .От всичките мрънкачи ,ако има някой дето да е боядисвал колата си за над 2000 лева ,ще си изям левия калник .
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар


                                #60
                                Бравото съм го боядисвал 2 пъти цялостно, сол ,пипер нещо искаш ли за калника? Кромата след градушката също, затова знам колко струва и нямам желание котколюбци по интернет само да ми дават оценка на колата и живота.
                                Фиат Крома 1.9 16v+
                                Фиат Браво 1.6 16v
                                Фиат Мареа 1.6 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X