Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СТРАННА РАБОТА...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    СТРАННА РАБОТА...

    току що смятах разхода на гориво....до сега беше средно / смесен разход / 6.00 на 100 км.....онзи ден една заспала п**** на 1 петролска бензиностанция ми сипа 25 литра А 92Н вместо обичайния А 95Н. При положение, че първо спрях на 1 колонка дето нямаше 95Н и тя ми каза да се преместя на другата - дето имаше ...та сега разхода ми дойде 5.00 на 100!!!!! това за около 2000 км. Верно, че повечето беше чисто извънградско / около 800 км. /, ама си беше и хладно, сутрин колата работеше 5-10 минути на празен ход да загрее, парно, фарове...е ли е възможно това - с А 92Н да ми даде по-малък разход?????????
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Помниш ли колко литра А92 наля ?...дали наистина бяха 25 ?Понякога аз се бъркам между литри и платени пари...Защото примерно наливам за 50 лв. - 30 литра А95, но за същите пари ще налея 32 л. А92... и ако смятам по старите си "аршини" за А95 ще си мисля, че имам гориво само за 500 км. (среден разход 6/100), а с А92 ще измина 533 км. при същия разход...
    FIAT Marea ELX 1.6/16 V '98

    Коментар


      #3
      не помня и затова си записвам още повече, че точно за тези литри / 25.5 по 1.57 = 40 лева / взех фактура, щото ходих с колата в командировка в сливен и ми трябваше за отчитане на пътните...
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        аз затова си сипвам сам, едно че не стават бърканици и второ винаги ми заливат цялата колата като вадят пистолета (примерно от 10 зареждания, поне 8 пъти ми я заливат) и ми викат "то ще се изпари, карай спокойно", ама на следващия светофар келеша до мене си хвърля фаса през прозореца... затова сам си сипвам и ми е всичко наред
        Audi 1.8S златен талон

        Коментар


          #5
          Един път в ОМВ отивам и му казвам "95 за 20лв" тоя сипва сипва гледам вече 25лв и нагоре и му викам "Все пак исках за 20лв!" и тоя нещо спече изкара маркуча уля се мани мани... И му викам " К’во праим ся?" а той " Ми то бензина си е в колата ..." и ме гледа като траба е платих го де ама ако нямах пари щеше да е интересно... Пълно е с блейки по тея бензиностанции

          Коментар

          Working...
          X